Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı 3. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Yasak Elma 48. bölüm fragmanı yayınladı! Yeni sezonda neler olacak ne zaman başlayacak?

Fox ekranlarında 2 sezondur devam eden bol entrika, aldatma ve ihtiras dolu dizi Yasak Elma 27 Mayıs akşamı ekranlara gelecek olan 47. bölümü ile unutulmaz bir sezon finali yaşattı. Yasak Elma 47. bölüm sezon finalinin ardından Yasak Elma 3. Sezon 1 tanıtım filmi yayınlandı. 3. sezon 1 tanıtım filminin yayınlanması ile Yasak Elma dizisinin fenomenleri Yasak Elma dizisi 3. Sezon’unun ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Peki Yasak Elma 3.Sezon 1. Bölümü olacak olan 48. Bölümü ne zaman yayınlanacak ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yasak Elma dizisi 27. Mayıs akşamı yayınlanan 47. Bölümü ile ekranlara kısa süreliğine ara vererek veda etti. Yasak Elma dizisinin 48. Bölümü ise kesin olmamak ile birlikte Eylül ortalarında izleyici ile buluşturulması bekleniyor. Yasak Elma dizisi ekranlara bomba gibi bir sezon finali ile düşmesinin ardından izleyenleri şaşırtan bir 3. sezon tanıtım filmi yayınladı tanıtım filminde para ve güce hakim olan Halit bilinmeyen bir sebepten sefalete düşmüş parasını gücünü ve saygınlığını kaybetmiştir.

 

 

Halit ile parası için evlenen fakat sürekli aşağılanan ve ezilen Yıldız ise yükselişe geçmiş adeta bir yıldız gibi parlayarak Halit‘in kaybettiği iktidara artık o sahiptir. Özel aracı ile caddeden geçtiği sırada durakta Halit’i gören Yıldız şöförüne durmasını söyler ve Halit‘i çağırtır aracın içindeki kişinin Yıldız olduğunu gören Halit hayatının şokunu yaşar. Hor görüp ezip büktüğü Yıldız artık ona yukarıdan bakıyordur.

Yasak Elma Sezon Finalinde Neler Oldu ?

Halit Yıldız‘ı evden kovmuştur. Yıldız kendisini Halit’e açıklamaya çalışır fakat Yıldız artık Halit‘in umrunda değildir. Şahika planını uygulamak için dört elle çalışırken Yiğit’i tamamen kendi yörüngesine almıştır. Ender Şahika’nın gerçek yüzünü Halit’e anlatmak isterken bu sefrki düşmanının Yıldız gibi olmadığını ve çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunun farkında değildir.  Halit ile konuşabilmek için bu kez şirkete giden Yıldız oradan da kovulmuştur. Yıldız bir şekilde döner ve evde üçlü bir çatışma söz konusu olur şahika Yıldız ve Ender aynı evin içerisindedir.

İkisiyle de düşman olan Ender eve bir de Yiğit‘in gelmesi ile zor anlar yaşamaya başlamıştır. Her üçü ile de kavgalı olan Ender bu ortamdan bunalır ve köşkün dışına çıkarak kendisini dinlemek ve bir anlıkta olsa rahat bir nefes almak ister fakat ne kadar kötü bir karar aldığının farkında değildir. Ender‘in denizin kısıyında olduğu anda arkasından biri gelerek Ender‘in kafasına sert bir cisimle vurur bu darbenin ardından bayılan Ender denizin serin sularına gömülmeye başlar

Yasak Elma Yeni Sezon Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı 3. yeni sezon ne zaman başlayacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019