Yasak Elma Zehra Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri (Şafak Pekdemir)

Yasak Elma Zehra Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri (Şafak Pekdemir) Yasak Elma dizisi 19 Mart pazartesi akşamı yayınlanmaya başladı. Dizinin oyuncularından merak edebileceklerini sizlerle paylaşıyoruz. Yasak Elma dizisinde Zehra karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun adı Şafak Pekdemir. Şafak Pekdemir kimdir? Daha önce hangi yapımlarda rol aldı sizlerle konumuzun devamın paylaştık.

Yasak Elma dizisinde Zehra rolü kimdir? Zehra Halit’in ilk eşinden olan kızıdır. Halit’in en büyük kızıdır. Bu yüzden de tüm kardeşlerine ablalık yapar. Babasını diğer eşlerinden kıskanır sürekli. Daha önce hiç aşık olması ve kendisini evde kalmış olarak düşünüyor. Zehrayı canlandıracak olan Şafak Pekdemir bilgilerine geçelim.

Şafak Pekdemir 1988 yılında doğmuştur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. 2011 yılında Şüphe dizisi ile oyunculuk hayatına girmiştir. Trt1 de Leyla ile Mecnun 2014 de İncir Reçeli yapımlarında rol almıştır. Bir çok tiyatro dizi ve filmlerde rol alan oyuncu İncir Reçeli 2 filmindeki performansı ile dikkatleri üstüne çekmiştir. Türk Malı dizisinde rol alan oyuncunun rol rol aldığı dizi de 2015 yılında oynadığı Asla Vazgeçmem dizisinde ki İclal karakteridir.

Yasak Elma dizisinde Zehra’yı canlandıracak olan oyuncu Şafak Pekdemir kimdir bilgilerini sizlerle paylaştık. yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Yasak Elma dizisi konusu; Ender Halit’in eşidir. Yıldız’la tanışır. Yıldız’da onunla tanışınca hayatının değişeceğinden habersizdir. Ender Halit’ten boşanmak istemektedir ve bunu Yıldız’ı kullanarak yapmaya karar verir.

Yıldız Halit’in aklını başından alacak ve Ender’i aldatmasını sağlamakla görevlidir.  Zeynep te Yıldız’ın kardeşidir. Zeynep Halit’in ortağı olan Alihanın şirketinde işe başlar ancak hayatı ona ne sürprizler hazırladığından habersizdir. Yasak Elma dizisi faklı hikayesi genç ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile pazartesi akşamları karşınıza çıkacak. Yasak Elma dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yasak Elma Zehra Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri (Şafak Pekdemir) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2018