Yaşamayanlar Dizisi Oyuncuları Kimler? (Elçin Sangu) İnternet Dizisi

Çok sevdi Türkiye onu, bir çok dizi film ve reklam bir yana Kiralık Aşk dizisindeki performansı ile herkesin beğenip alkışladığı Elçin Sangu’nun baş rolünde oynayacağı yeni bir dizi haberi geldi bugün. Elçin Sangu çok yakında yeni bir internet dizisinde baş rolde oynayacak. Yaşamayanlar isimli dizinin internet üzerinden yayınlanacağı bildirildi.

Elçin Sangu‘nun sevenleri uzun bir süredir ondan dizi bekliyordu. Ancak herkes televizyon dizisi beklerken o internet dizisinde oynamayı tercih etti. Peki neden Yaşamayanlar isimli dizi tv de değilde İnternet üzerinden yayınlanacak? Blue tv veya Puhu tv anlaşılan çok para önermiş ve kendi bünyesinde özel bir dizi topluluğu oluşturup geniş bir oyuncu kadrosuna ulaşmak istiyor.

Elçin Sangu yakın zamanda verdiği bir röportajdan öğrendik ilk olarak diziyi. Elçin Sangu verdiği demeçte, imajını yeni bir dizi için değiştirdiğini açıklamıştı ve dizihaberi.tv haberimize göre bu dizi Yaşamayanlar dizisi olacak. BlueTv için çekilecek olan yeni dizi Yaşamayanlar çok uzun sürmeyecek. hem süresi kısıtlı hemde bölüm sayısı en fazla 10 olacak.

Malum internet üzerinden izlenen dizilerin ömrü çok uzun olmuyor ve bu yüzden yapımcılar daha kısa filmler diziler tercih ediyorlar. Yaşamayanlar Elçin Sangunun başrolünde oynayacağı mini bir dizi olacak. Şimdiye kadar pek rastlanmamış olan hiç çekilmemiş üzerinde durulmamış bir konusu, sıradışı bir hikayeye de tanık olacağız Yaşamayanlar dizisinde.

Elçin Sangu Amerikanın meşhur vampir hikayeleri tarzında bir konu edinecek olan Yaşamayanlar dizisinin baş rolünde yer alacak. Yaşamayanlar Dizisi Konusu özeti nedir, Yaşamayanlar Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var, Yaşamayanlar Dizisi ne zaman başlayacak ne zmaan bitecek final yapacak gibi soruların yanısıra Elçin Sangu Yaşamayanlar Dizisi ile dönüyor gibi haber başlıklarını ziyadesiyle görecek gibiyiz..

Elçin Sangu Kimdir? 13 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Mersin Üniversitesi’nde Opera bölümünden mezun olmuştur. Gaye Sökmen Ajansında görev alan oyuncu Kiralık Aşkda canşadırdığı Defne karakteriyle harika bir iş çıkarıp tüm Türkiye’nin tanıdığı sevdiği bir isme dönüşmüştür. 2018 de vizyona girecek olan Kız Meselesi filmi ilgi ile izleneceğini umuyoruz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Hayırlı olur inşallah. Ben elçin’e bayılıyorum. Vampir filmlerine hiç bakmam ama sanırım daha bize uygun bir dizi olur. Akıllı kızdır o, bilir işini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.