Yaşamdan Hikayeler Programı İletişim Telefon Numarası WhatsApp İhbar Hattı

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile bir çok kişiye umut olan Yaşamdan Hikayeler İletişim Telefon Numarası WhatsApp İhbar Hattını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yaşamdan Hikayeler programı TV8 ekranlarında yayınlanıyor ve sunuculuğunu Lütfiye Pekcan başarılı bir şekilde yapıyor.

Günlük yaşamda başımıza gelebilecek her türlü olayı Kayıp ve cinayet gibi önemli sorunları irdeleyen ve bunlara çözümler bulmak için uğraşıp didinen Yaşamdan Hikayeler programı ve onun başarılı sunucusu Lütfiye Pekcan tarafından yürütülen çalışmalar sizlere programın İletişim Telefon Numarası WhatsApp İhbar Hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Olayların gün yüzüne çıkarılması için Tv8 ekranlarında yayınlanan ve sizlerin de bilgi ve görgü şahitliği ile daha da açıklığa kavuşacak olan Yaşamdan Hikayeler Programının İletişim Telefon Numarası nedir WhatsApp ve İhbar Hattı numarası varmı diye merak edenler için tüm bilgileri aşağı yazıyoruz.

Tv8 Yaşamdan Hikayeler programı İletişim Telefon Numarası Yaşamdan Hikayeler İhbar Hattı
0533 162 60 60
0212 331 88 15

Yaşamdan Hikayeler Tv8 Canlı Yayın Telefon Numarası Yaşamdan Hikayeler WhatsApp İhbarlar için telefon hatları
0533 162 60 60
0212 331 88 15 Sizlerde Yaşamdan Hikayeler hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaşamdan Hikayeler Programı İletişim Telefon Numarası WhatsApp İhbar Hattı (4 Yorum)

  1. Benim kızıda kayseride doğdu 9ay yaşadı rahmetli oldu sonra eşim ve dayısı kayseri arkadaşlığına götürdüler birzat aldım dei 50 lira mezar parası alıyorlar 30 mezarı kazan kişiye veriyorlar yıllarına kızımın mezarını görmek istedim mezarlığa garibana 45 sene önce garipler mezarlığı dediler nasıl babası olduğu için nasilgariplermezarina koya bildirilerin anlamiyorum

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017