Yasemin Öztürk Kimdir? Sevdanın Bahçesi Dizisi Jale Rolü Hakkında Bilgiler

Yeni sezonda birbirinden farklı dizileri izleyicinin beğenisine sunmaya hazırlanan Kanal D, eylül ayında başlayacak yeni dizi projesi Sevdanın Bahçesi dizisine son katılan oyuncu Yasemin Öztürk oldu. Bizde sizlere Yasemin Öztürk Kimdir, Sevdanın Bahçesi jale Yasemin Öztürk yaşı boyu kilosu instagram adresi ve bilgileri hakkında yazacağız.

 

Yasemin Öztürk Kimdir? Son olarak İşte Benim Stilim Ünlüler programına katılmış olan ve yarışmacı olarak ekranda izlediğimiz Yasemin Öztürk 25 Şubat 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Sevdanın Bahçesi isimli dizide Jale rolünde oynayacak olan Yasemin Öztürk ilk önemli oyunculuk deneyimini yaşayacak.

Yasemin Öztürk ilk kez önemli bir rolde dizi projesinde Jale karakteri olarak izleyiciyle buluşacak. Yasemin Öztürk (Jale) Bilkent Üniversitesinde radyo ve televizyon bölümünden mezun olduktan sonra pek çok tv kanalında farklı programlarda yer almıştır.

Büyük ve önemli roller olmasa da Koçum Benim, Binbir Gece, Kurtlar Vadisi Pusu, Behzat Ç, Bir İstanbul Masalı ve Milat gibi dizilerde oynayan Yasemin Öztürk bekar ve hiç evlenmedi. Sevdanın Bahçesi Dizisi Jale rolünde yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Sizde Yasemin Öztürk hakkında bişeyler söylemek isterseniz yorumunuzu bekleriz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.