Yaşım Kaç Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor, Yaşım Kaç Yeniden Başlayacak mı?

Kısa bir süre önce yazımızda belirtmiştik bu yarışmanın uzun ömürlü olmayacağını. Sonunda dediğimiz oldu ve üzülerek size bu kısa süreli yarışmanın yayından kaldırılış haberini veriyoruz. Kanal D de pazar akşamları yayınlanan Yaşım Kaç yarışması Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor, Yaşım Kaç Yeniden Başlayacak mı? sorularına cevap vereceğiz burada..

Yaşım Kaç Bitti mi? Kanal D de pazar akşamı yayınlanan ve dikkat çeken yarışma Yaşım Kaç kanal D yayın akışından çıkarıldı. Yani bu hafta pazar günü olmayacak bu program. Yaşım Kaç Bitti galiba, zaten çok düşük reytingler alması onun kısa sürede yayından kaldırılacağını göstermişti.

Yaşım Kaç Var mı Yok mu Neden Yok Yayınlanmıyor? Aslında aldığı düşük oranlardaki reytingler daha ilk haftadan tehlike çanlarının çaldığını göstermişti. 12 Ağustos pazar günü Yaşım Kaç yarışması var mı yok mu merak edenler için hemen söyleyim ki bu hafta yarışma yayın akışından çıkarıldığı için yeni bölümü olmayacak yayınlanmayacak.

Yaşım Kaç Yeniden Başlayacak mı? Evet kanal bir hafta ara mı verdi yoksa yarışmayı reytinglerin düşük olmasından dolayı tamamen mi kaldırdı bu konuda kesin bir bilgi olmasa da ara veren bir yarışmanın yeniden başlayıp reyting alabilmesi çok çok zor görünüyor. O yüzden siz Yaşım Kaç Bitti diye bilin ve beklemeyin bizce..

Yaşım Kaç Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor 12 ağustos pazar

Kanal D Yaşım Kaç Reytingleri nasıldı? Yapımcılığını Medyapım’ın, sunuculuğunu Behzat Uygur’un üstlendiği; 22 Temmuz’da yayın hayatına başlayan program, 5 ağustos pazar ekrana gelen 3. bölümüyle Total’de 32, AB’de 28, ABC1’de 25. sırada yer almasının ardından yayın akışından çıkarıldı. Bu kadar düşük reytingler maalesef kanalı pes ettirdi.

Aslında Yaşım kaç yarışmasının tutmayacağı belliydi. Çünkü çok Rencide edici bir programdı bence. Kanal D de geçen izledim bir kadına 32 yaşında dediler, meğer kadın 24 yaşındaymış, kadın baya sakin kaldı ama ben olsaydım katil olabilirdim belkide.. Dolayısı ile gönüllere hitap eden bir yarışma olamadı Yaşım kaç.. Sizde yorum ve görüşünüzü aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaşım Kaç Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor, Yaşım Kaç Yeniden Başlayacak mı? (2 Yorum)

  1. Yaşım kaç güzel bir programdı. Sunucusu da ustalıkla götürüyordu.Kimsenin kırıldığını sanmıyorum.Herkez gönüllü geliyordu.Kaldırılmasının başka nedeni olmalı.

Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2018