Yaşım Kaç Yarışması Ne Zaman Bitecek, Erken Final mi Yapacak?

Yaşım Kaç Yarışması Ne Zaman Bitecek, Erken Final mi Yapacak? Yaşım Kaç programında Kanal D ekranlarında yaz sezonunda yayınlanmaya başladı. Behzat Uygur’un sunuculuğunu yaptığı Yaşım Kaç programı tarzı ile diğer yarışmalardan farklı. Yaşım Kaç programı yayınlandığı günden beri belli bir izleyici kitlesine ulaştı. Ancak bu izleyici oranı onu yeni sezona taşıyabilecek mi?

Kanal D de yayınlanan Behzat Uygur’un sunduğu Yaşım Kaç? programı ilk bölümüyle yayınlandığında çok eğlenceli görüntülere sahne oldu. Yarışmacılar karşılarına gelen kişilerin yaşlarını tahmin etmeye çalıştılar. Yarışmacılar seçtikleri ipuçları ile daha önce görmedikleri kişilerin yaşlarını tahmin etmeye çalışıyorlar.

Yaşım Kaç programında büyük ödül 500.000 TL. Yarışmacılar yaptıkları her yanlış tahminde para ödülü eksiliyor. Yaşını doğru tahmin ettiklerinde de ödüle 5.000 TL ekleniyor. İlk yarışmacılar gayet güzel bir para ödülü ile ayrıldılar. Yaşım Kaç programına ilk katılan Mustafa Ebru Kaya çifti yaptıkları isabetli tahminler ile 175.000 TL kazandılar.

Yaşım Kaç programı yayınlandığı ilk bölüm ile ilk 100 e giremedi reytinglerde. Bu reyting durumu böyle başarısız devam ederse Yaşım Kaç programı çok kalmadan final yaparak veda eder. Ancak ben programa şans verilmesi taraftarıyım. Kanal D Yaşım Kaç programını siz izlediniz mi? Nasıl buldunuz? Yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yaşım Kaç Yarışması Ne Zaman Bitecek, Erken Final mi Yapacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2018