Yemekteyiz 1-2-3-4 Ocak 2019 Neden Yok Yayınlanmıyor Bitti Mi?

Yemekteyiz 1-2-3-4 Ocak Neden Yok Yayınlanmıyor Bitti Mi? Yemekteyiz yarışması hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Onur Büyüktopçu sunumuyla yayınlanan program sevilerek takip ediliyor. Her pazartesi yeni yarışmacıların dahil olduğu yemek yarışmasında her hafta farklı yemekler görürken farklı tartışmalara olaylara da sahne oluyor.

Yemekteyiz yarışmasında her pazartesi gelen yeni yarışmacılardan mutlaka biri sofranın huzurunu kaçırıyor. Her hafta bir büyük kavga yaşanıyor. Geçen haftalarda gelen Sinan bey hala akıllardan silinmemişken geçen hafta da Tayfun Bey geldi. Masadaki herkesle kavga etmeyi başaran ve herkesin huzurunu kaçıran bu insanlar yer aldıkça maalesef insanlar programdan soğuyor. Böyle programı trollemeye gelen yarışmacılar yüzünden reytinglerde biraz geriye düşüyor.

Yemekteyiz yarışması yayınlandığı günlerde reytinglerde genel olarak 19. 20. 21. sırada yer alıyor. Aslında bu durum gündüz kuşağı programı için iyi bir reyting diyebiliriz. Çünkü program çalışan insanların evde olmadığı bir saat. Bu yüzden akşam evde olup dizi izleyen çoğunlukla karşılaştırılması doğru olmaz. Yemekteyiz yarışması iyi bir şekilde ilerliyor. Yeni yarışmacıların katılımı ile program her hafta yenileniyor. Bu yüzden de bazı yarışmacılar sevilmese bile diğer hafta yeni yarışmacılar ile tekrar izleyicisini kazanıyor.

Yemekteyiz 31 aralık pazartesi var mı yok mu? Neden Yok

Yemekteyiz yarışması hafta içi her gün yayınlanırken acaba yılbaşı haftasında yayınlanacak mı sorusu akıllara geliyor. Yemekteyiz yarışması yılbaşı gecesi 31 aralık pazartesi ve 1-2-3-4 ocak salı çarşamba perşembe ve cuma günü yayınlanacak mı? Bu sorunun cevabını merak edenler için paylaşıyoruz. Yemekteyiz yarışması da yeni yılın ilk haftasında yayınlanmayacaktır diye tahmin ediyoruz. Belki pazartesi yayınlanır ama bu da programın yayın programını bozar. Bu yüzden de yeni bölümlerin 7 ocaktan itibaren yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Yemekteyiz yarışması yeni yılda yayınlanmayacaktır çünkü kanallar reklam verenler arasında yeni yılda yeni reklam anlaşmaları yapılır. Bu yüzden her yılın ilk haftasında reklam payı yapılmadığı için ücret dağılmaz. Bu yüzden de programlar diziler bedava yeni bölüm yayınlamak istemezler. Yemekteyiz yarışmasının da yeni yılın ilk haftasında yayınlanmayıp sonrasında yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2018