Yemekteyiz 1-5 Ekim Yarışmacıları Hafta Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 1-5 Ekim Yarışmacıları Hafta Finali Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışmasında yeni hafta başladı. Onur Büyüktopçunun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programında yeni hafta başlayınca yeni yarışmacılar katılıyor programa. Yemekteyiz yarışmasında yeni haftaya yeni yarışmacılarla başlandı.

Yemekteyiz 5 Ekim Cuma Hafta Finalinde Kim Kazandı?

Yemekteyiz 5 Ekim cuma günü kazanan isim Naim oldu. Naim Yemekteyiz 5 ekim birincisi oldu ve para ödülünü aldı. Ancak izleyiciler Naimin diğer yarışmacılara düşük puan verip kendini birinci yaptığını belirterek tepki gösterdiler..

Yemekteyiz yarışmasında yeni yarışmacılar kimdir? Yeni yarışmacıların bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Yemekteyiz yarışması 1-5 ekim haftasında haftanın ilk günü yarışan yarışmacı Naim Akman. Naim Akman solistlik yapıyor. Yemekteyiz yarışmasında Naim Akman misafirlerini konuk etti. Yemeklerini hazırladı. Haftanın ilk günü olması sebebiyle genelde yarışmacılar birbirlerini tanımaya çalıştı. Tartışmalar bundan sonraki günlerde çıkar genelde.

Yemekteyiz programında haftanın ilk günü Naim Akman’ın yemek menüsü şu şekildeydi; Mercimek Çorbası, Kuru dolma, Yeşil Salata, Kaburga Dolması, Burma Baklava.  Naim bey bu menü ile çok eleştiri aldı.Çünkü hem kuru dolma hem kaburga dolması iyi bulgurlu yemek bir arada bu yüzden de eleştirilerin hedefi oldu.

Günün puanlamasında Naim Bey’e Melek Hanım 5 puan verirken Burcu Hanım 5 puan verdi. Seda Hanım da Naim Beye 4 puan verdi. Ancak Serkan Bey Naim Beye sadece 1 puan verdi.  Naim Bey’in yarışma hakkında yorumları olumluydu. Yemekleri yetiştirdim aksilikler yaşasamda süre sıkıntım olmadı dedi.

Yemekteyiz yarışması 2. gün yarışmacısı da Burcu Karaaslan oldu. Burcu Karaaslan müzisyenlik yapıyor. Yemekteyiz yarışması 3. günü olan çarşamba gününde evine konuk olacak yarışmacı ise Seda Varlı. Seda Varlı muhasebeci. Yemekteyiz 4. günü yarışmacısı da Serkan Karaahmet. Serkan Karaahmette ses sanatçısı. 5. gün hafta finalinin yapılacağı evin sahibi de Melek Doğan.

Yemekteyiz yarışması 5 ekim hafta finali Melek Doğan’ın evinde olacak. Melek Doğan ev hanımı. Yarışmacıların en iddaalı ismi o. Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın 3 günü müzikle ilgilenen kişiler yarışmacı olmuş. Yemekteyiz programında bu hafta böyle bir benzerlik yapılmış.

Yemekteyiz yarışması 1-5 ekim pazartesiden cumaya yarışmacılar menülerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Yemekteyiz 5 Ekim Cuma Hafta Finalinde Kim Kazandı?

Yemekteyiz 5 Ekim cuma günü kazanan isim Naim oldu. Naim Yemekteyiz 5 ekim birincisi oldu ve para ödülünü aldı. Ancak izleyiciler Naimin diğer yarışmacılara düşük puan verip kendini birinci yaptığını belirterek tepki gösterdiler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemekteyiz 1-5 Ekim Yarışmacıları Hafta Finali Kim Kazandı? (1 Yorum)

  1. hoca hala bırakmadın şu işi yaa hala bıkmadın mı ne kadar gözü doymaz bir adamsın sen

Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2018