Yemekteyiz 1-5 Nisan Yarışmacıları Yemek Menüsü Puanları Kim Kazandı?

Yemekteyiz 1-5 Nisan Yarışmacıları Yemek Menüsü Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 1 Nisan-5 Nisan arası yeni haftası başladı. Yemekteyiz yeni haftasında yarışacak olan yarışmacıları sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Yemekteyiz yarışmasında bu hafta hangi yemekler yapıldı. Yarışmacılar yemekleri nasıl eleştirdi, kim kaç puan verdi ve hafta finalinde kim en çok puanı alarak haftanın birincisi oldu? Yemekteyiz yarışmasında bildiğiniz üzere haftanın birincisi olan isim 10.000 TL para ödülü kazanıyor.

Onur büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz yarışmasında 1 Nisan Pazartesi günü yarışacak olan yarışmacı Nalan Toprak. Nalan Toprak’ın mesleği diğer yarışmacılara göre biraz farklı diyebiliriz. Nalan Toprak futbol hakemi. Nalan Toprak Yemekteyiz yarışmasında haftanın ilk günü yarışacak. Bu onun için bir avantaj mi yoksa dezavantaj mı olacak göreceğiz. Nalan Toprak yemek menüsünde; Havuç çorbası, Fırında mantar graten, Tabule salatası, Şebit yani Kayseri yağlaması ve tatlı olarak Portakallı irmik tatlısı. Nalan hanım bu menüyü misafirlerine layıkıyla sunabilecek mi, yarışmacı arkadaşları ona kaç puan verecek aşağıda sizlerle..

Yemekteyiz yarışması 1 Nisan Nalan Hanım’a Emel Hanım 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 1 Nisan Nalan Hanım’a Gülten Hanım 3 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 1 Nisan Nalan Hanım’a Nazmiye Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 1 Nisan Nalan Hanım’a Müge Hanım 3 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasının 2. gününde 2 Nisan Salı günü yarışacak olan yarışmacı Emel Tulsar Kılıç. Emel Hanım ev hanımı. Emel Hanım misafirlerine hangi yemekler ikram edecek menüsünde neler olacak? Emel Hanım yarışmacılarından kaç puan alacak? Onur Büyüktopçu kendisine ne kadar puan verdi?

Yemekteyiz yarışması 2 Nisan Emel Hanım’a Nalan Hanım 1 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 2 Nisan Emel Hanım’a Gülten Hanım 3puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 2 Nisan Emel Hanım’a Nazmiye Hanım 3 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 2 Nisan Emel Hanım’a Müge Hanım 4 puan verdi. Toplamda 11 puan aldı.

Yemekteyiz yarışması 3 Nisan Çarşamba haftanın üçüncü gününde yarışacak olan yarışmacı Gülten Demir. Gülten hanım tekstilci, tekstil işiyle uğraşıyor. Gülten hanım yarışmacıları hangi yemekleri sunacak kaç puan alacak? Gülten Hanım Aşçı Çorbası, Lahana Sarması, Kaşık Salatası, Ali Nazik, Sebzeli Bulgur Pilavı, Midye Tatlısı ikram etti misafirlerine.

Yemekteyiz yarışması 3 Nisan Gülten Hanım’a Nalan Hanım puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 3 Nisan Gülten Hanım’a Emel Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 3 Nisan Gülten Hanım’a Nazmiye Hanım 5 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 3 Nisan Gülten Hanım’a Müge Hanım 5 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması Haftanın 4 gününde yarışacak olan yarışmacı Nazmiye Akkömür. Nazmiye Hanım ev hanımı Nazmiye Hanım rakiplerine Nasıl Yemekler sunacak kaç puan alacak?

Yemekteyiz yarışması 4 Nisan Nazmiye Hanım’a Nalan Hanım  puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 4 Nisan Nazmiye Hanım’a Emel Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 4 Nisan Nazmiye Hanım’a Gülten Hanım 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 4 Nisan Nazmiye Hanım’a Müge Hanım 5 puan verdi.

Haftanın son günü olan cuma gününde Yemekteyiz yarışmasının finali yapılıyor. 5 Nisan Cuma günü Yemekteyiz yarışması finalinde yarışacak olan yarışmacı çocuk gelişimi öğretmeni olan Müge Yaşarlar. Müge Hanım tecrübeli yarışmacıların arasında kalmış durumda. Müge Hanım nasıl eleştiriler alacak, Onur büyüktopçu kendisine kaç puan verecek? Yemekteyiz yarışması 5 Nisan Müge Hanım toplamda rakiplerinden 9 puan aldı. Onur Büyüktopçunun verdiği puanla 17 puana yükseldi.

Yemekteyiz yarışması 5 Nisan Cuma günü hafta finalinde en çok puan alan yarışmacı kimdir? Onur büyüktopçu hafta boyunca kime en yüksek puan verdi? Hafta finalinde birinci olan ve 10.000 TL para ödülü kazanan yarışmacı kim oldu? Tüm bilgileri sizlere bu konumuzda paylaşacağız. Sizce Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki birincisi kim olmalı yoruma yazabilirsiniz…

YEMEKTEYİZ YARIŞMASINDA 5 NİAN CUMA BİRİNCİSİ GÜLTEN HANIM OLDU. GÜLTEN HANIM TOPLAMDA 24 PUAN ALDI.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2019