Yemekteyiz 10-11-14 Eylül Yarışmacıları Kimler Hafta Finalinde Kim Kazandı?

Yemekteyiz 10-11-12-13-14 Eylül Yarışmacıları Kimler Hafta Finalinde Kim Kazandı? Yemekteyiz programında yeni hafta pazartesiden itibaren başlayacak. Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programı yeni bölümü 10 Eylül Pazartesi TV8 de yayınlanıyor.. Tv8 de ekrana gelen Yemekteyiz 10-11-12-13-14 Eylül Yarışmacıları burada olacak..

Yemekteyiz 10-11-12-13-14 Eylül 2018 de hangi yarışmacılar var kısa bilgileri aktaracağız sizlere: Yemekteyiz programında pazartesi günü yeni yarışmacılar programa başlıyor. yeni yarışmacılar yeni heyecanlar demek. Yemekteyiz programına Pazartesi günü katılan yeni yarışmacılardan birisinin evine ilk gün konuk olunacak. Ev sahibi olan yarışmacı ikram menüsünü belirledi bile. Bu haftanın ilk yarışmacısı markete gidiyor alışverişini yapıyor. Misafirlerine en güzel yemekleri sunmak için hazırlıklarını yapıyor.

Yemekteyiz programında bu haftanın ilk yarışmacı menüsünü misafirlerine önceden bildirdi. Diğer yarışmacıların bazıları menüyü beğenirken bazıları da hafif buluyor. Kendi menülerinin daha iddaalı olduğunu söylüyor. Bu menüyü de yetiştiremezse kesin kaybeder puan vermeyiz diyorlar. Artık tarzlar konuşmalar belli zaten.

Pazartesi günü ilk yarışmacının peşini talihsizlikler bırakmıyor. Markette çok zaman kaybeden yarışmacı eve geldiğinde de bir türlü işleri rast gitmiyor. Kullanılan sıvı yağı tekrar kullanılmayan yağ ile birleştirmesi Onur Büyüktopçu’nun dikkatinden kaçmıyor.Ardından fırına verdiği ana yemek olan bostan kebabı bir türlü pişmiyor çünkü ev sahibi olan yarışmacının fırını ısınmıyor. Anlayacağınız yeni yarışmacının bugün yüzü gülmeyecek gibi.

Yemekteyiz yarışmasında yeni hafta da eve gelen yarışmacılar da çok sorun olacağa benziyor. Yemeği beğenmeyip tatmadan bu yemek olmamış diyen bir yarışmacı var ki diğer kadın yarışmacılardan tepki alıyor. Yemeği tatmadınız demeleri üzerine tatdım diyor ancak hepsi tatmadınız diyor yalanı ortaya çıkıyor. Yemekteyiz programı format gereği misafirliğe gittin evde yemekleri tadıp eleştiri ve yorumlarını yaparak puan vermek üzerine. Ancak yemekleri tatmadan sırf düşük puan vermek ve kötü yorum olsun diyerek yorum yapmak haksızlıktır.

Yemekteyiz programında Onur Büyüktopçu bu duruma müdahale edecektir eminiz. Yemekteyiz programı 10 eylül 2018 pazartesiden itibaren 14 eylül cumaya kadar yeni bölümü yayınlanacak. Bu haftanın kazananı kim olacak? Hangi yarışmacı en yüksek puanı alacak göreceğiz. Sizlerle yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Not: Yemekteyiz programına geçen hafta katılan İsmican Budak’ın daha önce Evlenirsen Gel programına katıldığı biliyor muydunuz? Orada da böyle kendini göstermeye çalışan ve Murat Beyle nişanlanan İsmican sonra ayrılmıştı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemekteyiz 10-11-14 Eylül Yarışmacıları Kimler Hafta Finalinde Kim Kazandı? (1 Yorum)

  1. 13 eylül bölümündeki şükran hanımın yemeklerini yaptığı mutfakla misafirlerini ağirladıktan sonra servis yaptığı mutfak farklıydı

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018