Yemekteyiz 12 Ekim 2018 Cuma Kim Birinci Oldu Para Ödülünü Kazandı?

Yemekteyiz 12 Ekim 2018 Cuma Kim Birinci Oldu Para Ödülünü Kazandı? Yemekteyiz yarışmasında 12 ekim cuma günü hafta finali yaşanıyor. Hafta finalinde tüm hafta yarışmacıların hepsine konuk olundu. Puanlar verildi. Hafta finalinde son eve gelindi ve son puanlar verildi. Sunucu Onur Bey’de puanlarını verdi ve hafta birincisi açıklanacak.

8-12 Ekim pazartesi cuma haftası Yemekteyiz programında yarışan isimler ve yemek menülerini sizlerle konumuzda paylaşalım. Yarışma da her hafta orjinal isimler oluyor. Mutlaka tartışma çıkaracak ve sessiz olacak insanlar yer alıyor. Reyting için de bunlar gerekli maalesef. Kimse programlarda kavga tartışma istemiyor ama onlar olmayınca da çok durgun geçiyor diye yorum yapılır.

Yemekteyiz yarışmasında pazartesi günü ilk yarışmacısı Uğur Konyar oldu. Uğur Konyar ev hanımı. 1. gün yarışmacısı olan Uğur Konyar’ın yemek menüsü çok basit bulundu. Uğur Konyar misafirlerine Mercimek Çorbası, Biber Dolması, Beef Stroganoff, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata ve Fıstıklı Revani ikram etti. Bu menü basit bulundu ve puanlarda ona göre verildi.

Yemekteyiz yarışmasının 2. gününde Melek Aydın yarışmacı oldu. Melek Aydın yarışmacı misafirlerine menüsünde Zerdeçallı Kereviz Çorbası, Peruhi, Mevsim Salata, Kuzu İncik, Fırında Patates ve Triliçe… Bu menü ile beğenilen Melek Hanım’ın da eleştirecek yönünü buldu tabi ki yarışmacılar. Puanlar verildi.

3. gün Yemekteyiz yarışmacısı Yavuz Şenyer oluyor. Yavuz Şenyer bir Karadeniz aşığı ve kendisi de Karadenizli. Gemici olan Yavuz Bey menüsünde de balık kullanıyor. Balık’ın yanına pilav yapmamış olması tepkiyle karşılanıyor. O da balığın yanına pilav olur mu diyerek tepki gösteriyor. Ardından Uğur Hanım gülme krizine giriyor. Gülüyor mu ağlıyor mu anlaşılmazken Onur Bey ona isterseniz bir hava alın diyor. Yemekteyiz yarışmasında her gün bir olay oluyor mutlaka yani.

4. gün yemekteyiz yarışmacısı Bilal Türen oluyor. Bilal Türen Sigortacı. Bilal Türen kendi menüsüne güveniyor. Bakalım diğer yarışmacılarda menüsünü beğenip yüksek puan verecekler mi? Yemekteyiz yarışmasında 5. gün hafta finalinde yarışacak olan isim Sevda Yağcı oluyor. Sevda Yağcı Ressam ve Kalıcı Makyaj Uzmanı.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI 12 EKİM CUMA HAFTANIN BİRİNCİSİ MELEK HANIM OLUYOR.

Yemekteyiz 12 ekim cuma günü hafta finalinde neler olacak? Kim kaç puan aldı? Sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018