Yemekteyiz 17-21 Eylül Yarışmacıları Kimler Puanları Kim Kazandı?

Yemekteyiz 17-21 Eylül Yarışmacıları Kimler Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 17 eylül pazartesi günü yeni bölümü ile yayınlanmaya başladı. Yemekteyiz yarışmasında her hafta yeni yarışmacılar katılıyor programa. Programa katılan yarışmacıların bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Yemekteyiz yarışmasında pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün yeni bir yarışmacı evinde misafirlerini ağırlıyor. Çeşitli yemeklerle misafir menüleri hazırlıyorlar ve misafirlerden puan almaya çalışıyorlar. Evlerine gelen misafirlere gülen yüzüyle başlayan ve sofralarında yemekler sunan ev sahibi günün sonunda misafirlerden yani diğer yarışmacılardan puan kazanacaklar.

Yemekteyiz 17 eylül pazartesiden 21 eylül cumaya yarışmacıların performansları ve rekabetiyle renkleniyor yarışma. Yemekteyiz yarışmasında 17-21 eylül haftasında kazanan kim oldu? Yeni haftada en çok puanı kim aldı ve 10.000 TL ödülü kim kazandı?

Yemekteyiz yarışması 1. gün yarışmacısı Esra Kürtünlü. Esra Kürtünlü Cilt Bakım Uzmanı. Esra Kürtünlü Yemekteyz yarışmasında pazartesi gün misafirlerini evinde konuk etti. Esra Kürtünlü misafirlerine sunduğu menüde şu yemekler vardı. Terbiyeli Sulu Köfte Çorbası ile sıcak bir başlangıç yapan Esra Hanım Avcı Böreği ile ara sıcak ikramı yaptı. Tabbule Salatası ile farklı bir lezzet sundu misafirlerine. Ana yemek olarak Saksı Kebabı ve Pilav sundu. Çikolatalı ve Vişneli Es Pastası ikram etti misafirlerine. Başarılı bir menüyle misafirlerine lezzetli sunumlar yaptı Esra Hanım. Ama yine Yemekteyiz yarışmacıları sofraya beğenmemek için oturmuş gibi her şeyi eleştirdiler.

Yemekteyiz yarışması 2. gün yarışmacısı Ateş Faruk Yılmaz. Ateş Faruk Yılmaz Müzisyen. Menüsünde neler var misafirleri ona kaç puan verecek? 3. gün Yemekteyiz yarışmacısı Derya Yavuz Ev hanımı. Derya Hanım menüsü ile misafirlerini memnun etmeyi amaçlıyor. Yayla çorbası, Zeytinyağlı biber dolma, Mevsim Dolma, Lazanya, Baklava Dondurmalı.

  4 gün Yemekteyiz yarışmacısı Nursen Kahraman. Nursen Kahraman Emekli Hemşire.  Kremalı Mantar Çorbası Patates Köftesi, Gavurdağı Salatası, Saksı Kebabı, Bademli Pirinç Pilavı, Muzlu Sadrazam Lokumu. 5. gün yarışmacısı Gürkan Kaçmaz. Gürkan Kaçmaz Yolcu Hizmetleri Müdürü. Gürkan Kaçmaz’ın yemek menüsünü sizlerle paylaşalım. Cuma hafta finali Gürkan Kaçmaz’ın evinde yapılacak. Final gününde hafta birincisi belli olacak.

Yemekteyiz yarışmasında yarışmacılar tüm gayretleri ile haftanın birincisi olmak için çabalıyorlar. Yemekteyiz yarışması 17-21 eylül cuma haftası kim kazandı? Para ödülünü alan kim oldu? Yemekteyiz yarışması 17-21 eylül sonuçlarını sizlerle konumuza paylaşacağız.

İlk gün Esra Hanım’a konuk olundu. Esra Hanım arkadaşlarından 12 puan aldı.

İkinci Gün Ateş Beye konuk olundu. Ateş Bey 12 puan aldı. Onur Bey 5 puan verdi 17 puanla sonuncu oldu.

Üçüncü Gün Derya Hanım toplamda 12 puan aldı. Onur Bey 6 puan verdi 18 puan aldı 4. oldu.

Dördüncü gün Nursen Hanım toplamda 10 puan kazandı,

Son gün final gününde de Gürkan bey toplamda 15 puan alarak. Yemekteyiz 15 puan.

YEMEKTEYİZ 21 EYLÜL ESRA HANIM  ve GÜRKAN BEY 1. OLDU….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemekteyiz 17-21 Eylül Yarışmacıları Kimler Puanları Kim Kazandı? (1 Yorum)

  1. Esra gercekten konusmaya daha doğrusu sadece boş konusmaya gelmiş. Kendinden buyuk insanlara yaptıgı saygısızlıkta tuzu biberi oldu. Saygısız.

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018