Yemekteyiz 19 Ekim Cuma Kim Kazandı Birinci Oldu?

Yemekteyiz 19 Ekim Cuma Kim Kazandı Birinci Oldu? Yemekteyiz yarışması 15-19 ekim pazartesiden cuma gününe TV8 ekranlarında yayınlandı. Yayınlandığı bir hafta boyunca kim hangi yemekleri yaptı? Misafirlerinden daha doğrusu rakiplerinden kaçar puan aldı?

Yemekteyiz yarışması 19 ekim cuma hafta finalinde yarışmacılar son puanlarını veriyorlar. Onur Büyüktopçu’nunda verdiği puanlar ile toplanıyor ve birinci olan isim belli oluyor. Yemekteyiz yarışmasında bu hafta hangi yarışmacılar vardı? Yemekteyiz 15-19 ekim cuma haftasında menüleri nasıl kaçar puan aldılar? Sizlerle bu bilgileri paylaşmak için konumuzu açtık.

Yemekteyiz 15 ekim pazartesi günü haftanın ilk yarışmacısı Su Kıymet Yalman. Su Hanım reklamcı olarak görev yapıyor. Yarışmacı rakiplerini haftanın ilk günü ağırlayan Su Hanım’ın menüsü nasıldı? İlk olarak Brokoli Çorbası ile açılış yalan Su Hanım ara sıcak olarak misafirlerine Ispanaklı Peynirli Tava Böreği ikram etti.  Yemeğin yanına mevsim salata verilirken ana yemek olarak Fırında Palamut ve bebek patates verildi. Yemeğin sonunda tatlı olarak da İncirli İrmik Tatlısı ikram edildi.

Yemekteyiz yarışmasında salı günü haftanın 2. günü yarışan yarışmacı da Zehra Arslan. Zehra Arslan ev hanımı. Menüsüne güvenen yarışmacı hakettiği puanı alabildi mi? Zehra Hanım’ın menüsünde çorba olarak Ezogelin Çorbası vardı. Ara sıcak olarak Kastamonu Usulü Mantı ve Kereviz Salatası sonrasında ana yemek olarak Çoban Kavurma ve yanına pilav ikram etti.  Son olarak tatlısını da Kıbrıs tatlısından yana kullandı.

Yemekteyiz yarışmasında 17 ekim çarşamba haftanın 3. günü yarışmacısı olan isim de Ozan Aziz Dilber. Ozan Aziz Dilber Avukatlık yapıyor. Ozan Aziz’in yemek menüsünde ilk olarak Tavuklu Ezogelin Çorbası vardı. Kremalı Kabak Graten ve Yunan Salatasını ara da ikram ederek ana yemek olarakta Şehzade Kebabı yanına da Şehriyeli Pirinç Pilavı ikram etti. En son da tatlı olarak Rokoko salatası verdi.

Yemekteyiz yarışmasında 4. gün yarışmacısı olan isim Derya Aydın. Derya Aydın’da ev hanımı. Şehriye Çorbası ikram eden Derya Hanım ara sıcak olarak İçli Köfte veriyor misafirlerine. Sonrasında Hangel ve Gökkuşağı salatası ikram ediyor. Et Kavurmayı da msiafirlerine veren Derya Hanım son olarak tatlısını da Fındıkzade tatlısından yana kullandı.

Yemekteyiz yarışmasında 19 ekim haftanın finali olacağı cuma günü Arda Mert Demir’in evine konuk olunuyor. Arda Mert Demir pazarlamacı. Arda Mert Bey evinde final gününde misafirlerini layıkıyla ağırlamak istiyor. Güzel bir menüyle rakiplerini geçmek isteyen Arda Mert bunu başarabilecek mi?

Yemekteyiz yarışmasında 15-19 ekim 2018 haftasında neler oldu?  Yarışmacılar kaç puan aldı? Onur Büyüktopçu yarışmacılara kaç puan verdi? Birinci olan isim kim? Yemekteyiz yarışması 15-19 ekim haftasının birincisi hangi yarışmacı oldu? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

HAFTANIN BİRİNCİSİ ARDA BEY OLDU. KENDİNİ TEBRİK EDERİZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2018