Yemekteyiz 2019-2020 Sunucusu Kim ? Seda Sayan’ın Yarışma Programı Sunucu Neden Değişti

Onur Büyüktopçu’nun iyi reyting getiren yarışma programı Yemekteyiz Sunucusu neden değişti ? Sürpriz bir karar ile programdan ayrılan Onur Büyüktopçu neden TV8’den ayrıldı ? Yeni sezonda Yemekteyiz 2019-2020 sunucusu kim olacak merak ediliyor.

Yemekteyiz 2019-2020 sunucusu Seda Sayan kimdir ?

Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu. Bayrağı Onur Büyüktopçu’dan devir alan Seda Sayan yenilikler ile Yemekteyiz programının yeni sunucusu olduğunu açıkladı. İlk fragmanın yayınlanması ile şimdiden heyecanlandık. Ekranların sultanı Seda Sayan’ın yeni projesi hepimizi heyecanlandırdı. En son O Ses Türkiye Jüri üyesi olarak gördüğümüz usta sanatçı şimdi Yemekteyiz 2019-2020 programını sunacak.

Yemekteyiz 2019-2020 sunucusu Seda Sayan kimdir

Yemekteyiz Sunucusu Neden Değişti ?

Son zamanlarda puanlamalar arasında adaletsizlik başlayan programda yarışmacılar rakiplerine haksız olarak en düşük puanı vermeye başladı. Onur’un sunduğu ve güzel reyting toplayan programın izlenme oranları da biraz düştü. Sözleşmesi 2019 da biten Onur Büyüktopçu farklı bir kanaldan gelen teklifi değerlendirerek TV8’den ayrılma kararı aldı. Sıfır bir projede sunuculuk yapacağını açıkladı. Ardında bıraktığı Yemekteyiz programını kaybetmek istemeyen Acun Seda Sayan ile anlaşmaya vardı. Programa el atan Acun yenilikler ile yeni sezonda başlayacak Yemekteyiz programı için birçok düzenlemeyi onayladı. Özellikle yarışmacıların birbirine puan verirken adil olmasını sağlayacak bazı kurallar konuldu.

Onur Büyüktopçu neden TV8’den ayrıldı ?

TV8 Yemekteyiz Yeni Sunucusu Seda Sayan Kimdir ?

30 Aralık 1961 yılında Türkiye’de bir yıldız doğdu. Gürsaçer ailesinin Aysel’i olarak dünyaya gözlerini açtı. 19 yaşındayken çıkardığı albüm ile patlama yaptı. Halen bildiğimiz  “Ah Geceler”, “Bebeğim”, “Ben Sana Demedim mi”, “Sensizliğe Yanarım” şarkıları ile parlayan yıldız sayısız Türk Sineması’nda rol aldı. Son yıllarda daha çok sabah programlarını sunuyordu. Magazin dünyasının ise hızına yetişemediği evlilikleri ile ünlüydü.

TV8 Yemekteyiz Yeni Sunucusu Seda Sayan Kimdir ?

Sunucunun Evlilikleri :
1. Evliliği :1987 mayıs ayında Sarıyerli futbolcu Rıdvan Kılıç ile evlendi. 6 ay sonra yine 1987 aralık ayında boşandı.
2. Evliliği :1990 yılında Beşiktaşlı Sinan Engin ile evlendi. 1995 yılında boşandı. Oğulcan Engin adında bir oğlu oldu.
3. Evliliği :25 Ağustos 1998 tarihinde Soner Yapcacık ile evlendi. 1999 Ocak ayında boşandı.
4. Evliliği : 2000 Nisan ayında Tuncay Kıratlı ile evlendi. 2001 Ocak ayında boşandı.
5. Evliliği :2004 yılında Gökhan Şükür ile evlendi. 2005 yılında boşandı.
6. Evliliği : 1 Şubat 2008 tarihinde Onur Şan ile evlendi. 2010 şubat ayında boşandı.

Evlilikleri genellikle 2 yılı geçmemiştir. Toplam 19 albümü vardır. 14 Filmde rol almıştır. Son oynadığı film 2012 yılında İkizler Firarda oldu. Hayatı dolu dolu geçen Seda Sayan gençliğinde nereden bilebilirdi ki TV8’deki Yemekteyiz yarışmasının yeni sunucusu kimdir dediklerinde Seda Sayan’ın benim diyeceğini. Bu güne kadar 20 den fazla tv programı yapmıştır. Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasına başvuru formu doldurarak yarışmacı olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ypHWz6VjZr8

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.