Yemekteyiz 22- 26 Nisan Yarışmacıları Yemekleri Puanları Kim Kazandı?

Yemekteyiz 22- 26 Nisan Yarışmacıları Yemekleri Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışmacıları 22- 26 Nisan haftasında yeni yarışmacılar ile başlıyor. Yeni haftasında Yemekteyiz’e katılan yarışmacıların bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız.

Yemekteyiz yarışması 22 Nisan Pazartesi- 26 Nisan Cuma haftasında yarışacak olan yarışmacıların resimleri yemekleri puanları tüm haftanın genel bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Yemekteyiz yarışması 22 Nisan-23 Nisan- 24 Nisan- 25 Nisan-26 Nisan Cuma haftasında yaşananlar hakkında yorumları sizlerde aşağıda yazabilirsiniz.

Yemekteyiz 22-26 Nisan Yarışmacıları Yemekleri Kaç Puan Aldı Birinci Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 22-26 Nisan arası yeni haftası başladı. Yemekteyiz yeni haftasında yarışacak olan yarışmacıları sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Yemekteyiz yarışmasında bu hafta hangi yemekler yapıldı. Yarışmacılar yemekleri nasıl eleştirdi, kim kaç puan verdi ve hafta finalinde kim en çok puanı alarak haftanın birincisi oldu? Yemekteyiz yarışmasında bildiğiniz üzere haftanın birincisi olan isim 10.000 TL para ödülü kazanıyor.

Onur büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz yarışmasında 22 Nisan Pazartesi günü yarışacak olan yarışmacı Beyhan Kılıç. Beyhan Hanım 37 yaşında ev hanımı. Bu zamana kadar hiç iş sektöründe bulunmamış. Sivaslı ve 2 çocuk annesi olan Beyhan Hanım Yemekteyiz de sofra düzeni yemek lezzeti benden sorulur diyerek iddaalı olduğunu belirtiyor.

Beyhan Hanım yemek menüsü; Terbiyeli Tavuk Çorbası, Kıymalı Çarşaf Böreği, Narlı Mevsim Salatası, Patates Püre ve Dana Rosto, Şehriyeli Pirinç Pilavı ve tatlı olarak Beyhan Usulü Tiramisu. Beyhan Hanım bu menü ile rakiplerinde aldığı puanlar şöyle;

Yemekteyiz yarışması 22 Nisan Beyhan Hanım’a Süleyman Bey 3 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 22 Nisan Beyhan Hanım’a Pınar Hanım  puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 22 Nisan Beyhan Hanım’a Cihan Bey 3 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 22 Nisan Beyhan Hanım’a Selin Hanım 2 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasının 2. gününde 23 Nisan Salı günü yarışacak olan yarışmacı Süleyman Aslantaş. Süleyman Bey Ardahanlı ve aşçılık mesleği ile uğraşıyor. Süleyman Bey hayatının mutfaklarda geçtiğini ve yemek yapmayı hayat tarzı haline getirdiğini belirtiyor. Yemekteyiz yarışması salı günü yarışacak olan Süleyman Bey misafirlerine hangi yemekleri ikram edecek? Süleyman Bey’e rakipleri tarafından verilen puanlar nasıl aşağıda sizlerle. Onur Büyüktopçu kendisine ne kadar puan verdi?

Yemekteyiz yarışması 23 Nisan Süleyman Bey’e Beyhan Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 23 Nisan Süleyman Bey’e Pınar Hanım 2  puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 23 Nisan Süleyman Bey’e Cihan Bey 1 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 23 Nisan Süleyman Bey’e Selin Hanım 1  puan verdi.

Yemekteyiz yarışması 24 Nisan Çarşamba haftanın üçüncü gününde yarışacak olan yarışmacı Pınar Doğruyol. Pınar Hanım resim öğretmeni 41 yaşında ve aynı zamanda güzellik uzmanı. Pınar Hanım yemek konusunda başarılı olduğunu söylüyor. Pınar Hanım’ın yemek menüsünde neler var? Yemekteyiz 24 Nisan Pınar Hanım’ın aldığı puanlar aşağıda;

Yemekteyiz yarışması 24 Nisan Pınar Hanım’a Beyhan Hanım 3 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 24 Nisan Pınar Hanım’a Süleyman Bey 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 24 Nisan Pınar Hanım’a Cihan Bey 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 24 Nisan Pınar Hanım’a Selin Hanım 5 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması haftanın 4. gününde 25 Nisan perşembe günü yarışacak olan yarışmacı Cihan Bora. Cihan Bey Spor eğitmeni. 24 yaşında olan yarışmacı İstanbul’da ailesi ile birlikte yaşıyor ve aslen Erzurumlu. Cihan Bey yemek menüsünde neler var? Rakipleri kaç puan verdi?

Yemekteyiz yarışması 25 Nisan Cihan Bey’e Beyhan Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 25 Nisan Cihan Bey’e Süleyman Bey 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 25 Nisan Cihan Bey’e Pınar Hanım 6 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 25 Nisan Cihan Bey’e Selin Hanım 4 puan verdi.

Haftanın son günü olan cuma gününde Yemekteyiz yarışmasının finali yapılıyor. 26 Nisan Cuma günü Yemekteyiz yarışması finalinde yarışacak olan yarışmacı Selin Aksu. Selin Hanım 26 yaşında ve endüstri mühendisi. 7 aylık evli olan Selin Hanım yemeklerine güveniyor. Selin Hanım misafirlerine nasıl bir menü hazırladı? Rakiplerine ona kaç puan verdi? Bilgileri konumuzda sizlerle…

Yemekteyiz yarışması 26 Nisan Selin Hanım’a Beyhan Hanım puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 26 Nisan Selin Hanım’a Süleyman Bey puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 26 Nisan Selin Hanım’a Pınar Hanım puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 26 Nisan Selin Hanım’a Cihan Bey puan verdi.

Yemekteyiz yarışması 26 Nisan Cuma günü hafta finalinde en çok puan alan yarışmacı kimdir? Onur büyüktopçu hafta boyunca kime en yüksek puan verdi? Hafta finalinde birinci olan ve 10.000 TL para ödülü kazanan yarışmacı kim oldu? Tüm bilgileri sizlere bu konumuzda paylaşacağız. Sizce Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki birincisi kim olmalı yoruma yazabilirsiniz…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.