Yemekteyiz 24-28 Eylül Yarışmacıları Kimler Hafta Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 24-28 Eylül Yarışmacıları Kimler Hafta Finali Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışmasında 24 eylül pazartesi yeni hafta yayınlanmaya başladı.  Yeni hafta da programa yeni yarışmacılar dahil oldu. Yeni yarışmacılar programa yeni renkelr katıyor. Haftanın ilk gününde Yemekteyiz yarışmacılardan birisinin evine konuk olundu. Market alışverişini telaşla yapan yarışmacı yemeklerini yapmaya başlıyor.

24-28 Eylül pazartesiden cumaya yeni haftada Yemekteyiz yarışmacılarını tanıtalım sizlerle;  Yemekteyiz 24 eylül pazartesi yarışmacısı Hamide Eda Demir. Ev Hizmetlisi olarak çalışan Hamide Eda kendine güvendiği bir menü ile misafirlerine ikramda bulunuyor. Hamide Eda Dereotlu Çorba, Patatesli Börek, Mevsim Salata, Güveçte Misket Köfte, Şehriyeli Pirinç Pilavı, Elmalı Profiterol.

Yemekteyiz yarışmacılarından salı günü yarışmacısı olan isim Erkan Özçelik. Erkan Özçelik Emekli Elektrik Teknisyeni. Kendine güveniyor yemek konusunda.

Yemekteyiz yarışmasında 3. gün yarışmacısı Yücel Yetim. Yücel Yetim turizm öğretmeni olarak görev yapıyor. Yemekteyiz yarışması 4. gün yarışmacısı Meryem Demirci. Öğretim Görevlisi olarak çalışıyor. 5. gün haftanın finalinin yapılacağı Yemekteyiz yarışmacısı da Banu Uzun. Banu Uzun öğrenci.

Tüm yarışmacılar kendilerine yemek konusunda güveniyorlar.  Bu hafta kendilerinin kazanacağını tahmin ediyorlar. Kendilerine rakip görmüyorlar. Yemekteyiz yarışmasında  24-28 eylül haftasında kim kaç puan aldı? Yemekteyiz yarışmasında hafta finalinde birinci kim oldu.

Onur Büyüktopçu geçen hafta yarışmacılardan bıkmıştı tabirici caizse. Yarışmacıların sürekli birbirleri ile tartışmasında laf kavgalarından bunalmış ve sürekli tepki gösteriyordu Onur Büyüktopçu. Yemekteyiz yarışması 24-28 eylül programı detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018