Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Puanları Kim Kazandı

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Yemekleri Puanları Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 25 Mart Pazartesi günü başlayan yeni hafta da Masterchef yarışmacıları yarışacaklar. Masterchef Türkiye ile tanıdığımız bazı yarışmacılar bu hafta Yemekteyiz yarışmasında hünerlerini sergiliyorlar.

Yemekteyiz yarışması 25-29 Mart pazartesiden cumaya kadar Masterchef yarışmacıları ile dolu bir hafta sizleri bekliyor. Yemekteyiz yarışmasına Masterchef Türkiye’den transfer olmuş yarışmacılar Esra, Meltem, Mehmet, Tuğçe ve Ercan. Masterchef yarışmasında uzun süre yarışan yarışmacılar birinci olamadılar ancak performansları ile kendi fan kitlelerini kazandılar.

25-29 Mart Yemekteyiz yarışmasında yarışacak olan Masterchef yarışmacıları izleyenlerin tanıdığımı simalar. Sadece Ercan ilk haftalarda elenmişti oyüzden Masterchef Türkiye de çok fazla görememiştik. Ancak Meltem, Tuğçe, Mehmet ve Esra son haftalara kadar yarışmışlardı. Başarılarını Masterchef Türkiye yarışmasında kanıtlamış olan yarışmacılar bakalım Yemekteyiz yarışmasında nasıl bir performans sergileyecekler?

Yemekteyiz 25 Mart Pazartesi yarışmacısı Esra Aydoğdu 1977 doğumlu. Esra 41 yaşında ve beden eğitimi öğretmeni. Esra misafirlerine haftanın ilk gününde nasıl bir menü hazırlıyor. Esra Aydoğdu hazırladığı menüde; İsli Etli Patates Çorbası, Dil Peynirli Pastırma, Hurma ve Keçi Peynirli Salata, Ciğer Yahni, Limonlu Baha Pilavı, Kahveli Sufle… Esra Aydoğdu’ya diğer yarışmacıların verdiği puanlar şu şekilde;

Yemekteyiz 25 Mart Esra Aydoğdu’ya Tuğçe Hanım 5 puan verdi.
Yemekteyiz 25 Mart Esra Aydoğdu’ya Mehmet Bey 4 puan verdi.
Yemekteyiz 25 Mart Esra Aydoğdu’ya Meltem Hanım 5 puan verdi.
Yemekteyiz 25 Mart Esra Aydoğdu’ya Ercan Bey 6 puan verdi.
Esra Aydoğdu Toplam 20 puan aldı. Bu puana Onur Büyüktopçu’nun puanı da eklenecek.

 Yemekteyiz 26 Mart Salı yarışmacısı Tuğçe Sökesoğlu. 1990 İstanbul doğumlu. Tuğçe Hanım Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önce Gardırop Savaşları, Aşk Yalanı Sever, Tatlı İntikam dizilerinde rol aldı. İşte Benim Stilim yarışmasında yarıştı.

Yemekteyiz 26 Mart Tuğçe Hanım’a Esra Hanım 5 puan verdi.
Yemekteyiz 26 Mart Tuğçe Hanım’a Mehmet Bey 4 puan verdi.
Yemekteyiz 26 Mart Tuğçe Hanım’a Meltem Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz 26 Mart Tuğçe Hanım’a Ercan Bey 3 puan verdi.
Tuğçe Hanım 16 puan aldı. Bu puana Onur Büyüktopçu’nun puanı da eklenecek.

Yemekteyiz 27 Mart Çarşamba yarışmacısı Meltem Pisboğa. Meltem 1986 doğumlu ve İstanbul da yaşıyor. Bir oğlu olan Meltem profesyonel mutfaklarda yer aldı. Yemek menüsüne bakacak olursak mor lahana çorbası, Kadayıflı karides Tempura, tulum peynirli roka salatası, asma yaprağında levrek, tahinli truff. Meltem Hanımın aldığı  puanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yemekteyiz 27 Mart Meltem Hanım’a Esra Hanım 6 puan verdi.
Yemekteyiz 27 Mart Meltem Hanım’a Mehmet Bey 5 puan verdi.
Yemekteyiz 27 Mart Meltem Hanım’a Tuğçe Hanım 10 puan verdi.
Yemekteyiz 27 Mart Meltem Hanım’a Ercan Bey 6 puan verdi.
Meltem Hanım 27 puan aldı. Bu puana Onur Büyüktopçu’nun puanı da eklenecek.

Yemekteyiz 28 Mart Perşembe yarışmacısı Mehmet Sur. Şırdancı Mehmet olarak sosyal medyada tanınan Mehmet her şeyin ustası olarak biliniyor. Kendini öyle tanıtıyor daha doğrusu. Masterchef’te komik tavırları ile herkesin tepkisini aynı zamanda sempatisini kazanan bir isimdi bakalım Yemekteyiz yarışmasında nasıl bir performans sergileyecek?

Yemekteyiz 28 Mart Mehmet Bey’e Esra Hanım  4 puan verdi.
Yemekteyiz 28 Mart Mehmet Bey’e Meltem Hanım 5 puan verdi.
Yemekteyiz 28 Mart Mehmet Bey’e Tuğçe Hanım 6 puan verdi.
Yemekteyiz 28 Mart Mehmet Bey’e Ercan Bey 3 puan verdi.
Mehmet Bey toplam 18 puan aldı. Bu puana Onur Büyüktopçu’nun puanı da eklenecek.

Yemekteyiz 29 Mart Cuma yarışacak olan son yarışmacı da Masterchef Ercan. Ercan Uçar Çanakkaleli ve 39 yaşında. Operasyon müdürü. Ercan yemek menüsünde arkadaşlarına nasıl ikramlarda bulunacak? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle…

Yemekteyiz 29 Mart Ercan Bey’e Esra Hanım 5 puan verdi.
Yemekteyiz 29 Mart Ercan Bey’e Meltem Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz 29 Mart Ercan Bey’e Tuğçe Hanım 6 puan verdi.
Yemekteyiz 29 Mart Ercan Bey’e Mehmet Bey 4 puan verdi.
Ercan Bey’e 19 puan aldı. Bu puana Onur Büyüktopçu’nun puanı da eklenecek.

Yemekteyiz yarışmasında 29 Mart hafta finalinde Onur Büyüktopçunun verdiği puanlar ile en düşük puanı alan haftanın 5. olan ismi toplamda 23 puanla Tuğçe Hanım Onur Büyüktopçu 7 puan verdi. Haftanın 4. ismi 24 puan aldı. Onur Büyüktopçu 6 puan verdi. Yemekteyiz yarışmasında haftanın 3. olan ismi 27 puanla Ercan Bey oldu. Onur Büyüktopçu 8 puan verdi. Esra Hanım 28 puanla 2. oldu. Onur Büyüktopçu 8 puan verdi.

Yemekteyiz 29 Mart cuma hafta finalinde kazanan isim 37 puanla Meltem Hanım oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemekteyiz 25-29 Mart Masterchef Esra Mehmet Meltem Tuğçe ve Ercan Puanları Kim Kazandı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019