Yemekteyiz 26 Ekim Cuma Kim Kazandı Para Ödülünü Kim Aldı?

Yemekteyiz 26 Ekim Cuma Kim Kazandı Para Ödülünü Kim Aldı? Yemekteyiz yarışmasında yeni hafta da yarışmacılar kimler? Yarışmacılar misafirlerine nasıl bir yemek menüsü hazırladı? Bu yemek menüsü beğenildi mi? Kaç puan verildi? Yarışmacılar arasındaki kıyasıya rekabet ve tartışmalar konumuzda sizlerle…

22 Ekim Pazartesi Yemekteyiz yarışması yarışmacısı Leyla Pınar. Satış Danışmanlığı yapan Leyla Hanım Yemekteyiz yarışmasında misafirlerine özenli bir menü hazırladı. Ancak bu menüde eleştirildi. Yemek menüsünde öncelikli olarak Mercimek Çorbası vardı. Ardından ara sıcak olarak Buhara Pilavı ve Kokoş Salata, Ana yemek olarak Köz Patlıcanlı Köfte ve son olarak tatlı olarak Sakızlı Kadayıflı Muhallebi sundu.

Menüsünde Buhara Pilavı’nın ara sıcak olarak değil de ana yemek olması gerektiği savunuldu. Onur Büyüktopçu normalde menüye karışmam ancak bu sefer yarışmacılara hak vermeliyim. Buhara Pilavı ara sıcak olmamı ana yemek olmalıydı dedi.

Üstelik Yemekteyiz 22 ekim pazartesi yarışmacısı Leyla Hanım sürekli ters cevaplar vermesi ile yarışmacılar tarafından eleştirildi. Ev sahibinin böyle olmaması gerekir denildi. Yemekteyiz yarışmasında 22 eki pazartesi haftanın ilk günü yarışmacısı belli oldu. Evinde misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaya çalışsa da en ağır eleştirileri yedi maalesef.

Leyla Hanım gün sonunda yarışmacıların hepsinden 3 puan aldı. Selda Hanım 3, Nadire Hanım 3, Ünsal Bey 3 ve Can Bey 3 puan verdi. Leyla Hanım gün sonunda toplam 12 puan aldı. 

Yemekteyiz yarışması haftanın ikinci günü salı günün yarışmacısı Selda Kara. Selda Hanım Sigorta Eksper Yardımcılığı yapıyor. Salı gününde misafirlerine uygun bir menü hazırlayan Selda Hanım yüksek puan alabilecek mi? Selda Hanım yarışmacıların eleştirileri yüzünden nasıl bir tepki verecek göreceğiz. Yemekteyiz yarışması 23 ekim salı Selda Hanım kaç puan aldı?

Selda Hanım 23 ekim salı günü Lahana Çorbası, Fajita ve Pilav, Kaşık Salata, Çiğ börek ve Muhallebili Çıtır Kadayıf ikram etti. Selda Hanım’a puanlar verildi. Ünsal Bey Selda Hanım’a 5 puan verirken, Leyla Hanım 3 puan verdi. Can Bey 4 Nadire Hanım 5 puan verdi. Yemekleri genel olarak beğenmediklerini söylediler. Tatlıyı hepsi de çok beğendi. Ancak puanları bilerek düşük veriyorlar ki kendileri kaybeden isim olmasın!

Yemekteyiz yarışması 24 ekim çarşamba günü haftanın ortasında yarışmacı Ünsal Görür. Ünsal Bey sunucu ve şarkıcılık yapıyor. Ünsal Bey ilk gün evine konuk olduğu Leyla Hanım’ı çok eleştirdi. O da kendi gününde bu eleştirilerin cevabını alacaktır.

Yemekteyiz 25 ekim perşembe günü yarışmacısı Can Ekelik. Can Bey Taşımacılık Danışmanı mesleğini yapıyor. Yemekteyiz yarışmasında perşembe günü yarışmacı olan Can Bey nasıl bir menü hazırlayacak ve rakiplerinden kaç puan alacak?

Yemekteyiz yarışmasında hafta finali Nadire Hanım’ın evinde yapılacak. Yemekteyiz yarışmasında 26 ekim cuma günü Nadire Arslan ev hanımı. Bu yüzden de kendine çok güveniyor. Nadire Hanım 5. gün yarışmacısı hafta finalinde kaç puan alacak? Hafta birincisi de Nadire Hanım’ın evinde belli olacak.

Yemekteyiz yarışması 26 ekim cuma hafta birincisi kim oldu? Para ödülünü hangi yarışmacı aldı? Konumuz günlük güncelleniyor. Yarışmacıların aldığı puanlar günlük yazılıyor. Takip ediniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018