Yemekteyiz 27 Ağustos Pazartesi Yarışmacıları Kimler Yeni Sezonun İlk Yarışmacıları

Yemekteyiz 27 Ağustos Pazartesi Yarışmacıları Kimler Yeni Sezonun İlk Yarışmacıları.. Yemekteyiz yarışması 27 ağustos pazartesi günü yeni sezonuna TV8 ekranlarında başlıyor. Sevilen gündüz kuşağı programı Yemekteyiz’in yeni sezon tarihi netleşti. Yemekteyiz programı sevenler artık ekran başındaki yerini alsın…

Yemekteyiz programının yapımcılığını Bloom Medya yaparken sunuculuğunu Onur Büyüktopçu üstleniyor. Her hafta rograma 5 yeni yarışmacı katılıyor. 5 yarışmacı 5 gün boyunca misafirlerini evinde ağırlıyor. Onlara yemekler hazırlıyor güler yüzüyle karşılıyor onlara misafirperverliklerini sergiliyor. Bu sayede misafirlerinden yani en yüksek puanı almaya çalışıyor.

Misafirleri aynı zamanda rakipleri olduğu içinde her zaman yüksek puan verilmiyor malesef. Bazen tartışmaların yaşandığı Yemekteyiz programında yeni sezonda iddaalı bir şekilde başlıyor. Kurban Bayramının ardından yayın hayatına başlayan Yemekteyiz programında farklı et yemekleri menülerine yer verilecektir eminiz.

Yemekteyiz programında her hafta 5 yarışmacı katılıyor. Bu yarışmacılar da cuma günü yayınlanan hafta finalinde birinci olup 10.000 TL kazanmak için mücadele veriyorlar. Büyük mücadele her hafta sizlerle TV8 de olacak.  Yemekteyiz, yeni bölümleriyle Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 15.45’te TV8’de yayınlanacak.

Yemekteyiz yeni sezon yarışmacılarını da sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Yeni sezonun ilk yarışmacıları bilgileri ve resimlerini programla birlikte paylaşacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2018