Yemekteyiz 3-7 Eylül Yarışmacıları Kimler, Hafta Finalinde Kim Birinci Oldu?

Yemekteyiz programı yeni sezon bomba gibi başladı. Yeni sezonun 2. haftasında da yeni yarışmacılarla devam ediyor. Yemekteyiz programı Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Yemekteyiz yarışmacıları her hafta değişiyor
Yemekteyiz yeni sezonunda 2. haftası 3-7 eylül pazartesiden cuma gününe kadar yayınlanacak.

Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programında bu hafta da 5 yeni yarışmacı yarışmaya dahil oldu. Yemek ikramlar ve misafirperverlik konusunda iddaalı olan 5 yarışmacı hafta finalinde birinci olup 10.000 TL büyük ödülü kazanmak için çaba harcayacaklar.

Hafta içi her gün yayınlanan Yemekteyiz programında 5 yeni yarışmacı en güzel yemekleri hazırlıyor ve misafirlerini ağırlayarak en yüksek puanı almaya çalışıyorlar. Misafirleri yemekleri yiyor ve beğenmketen çok eleştiriyorlar. Yarışmanın mantığı da bu zaten. Eleştirilip tartışmalar olsun ve bu sayede reyting alsın. Bu yüzden de tartışmasız bir bölüm geçmiyor.

Yemekteyiz yarışmasında bu hafta siz kimi destekliyorsunuz? Bu hafta gelen yeni yarışmacıları sizlerle paylaşacağız. Yemekteyiz 3 eylül pazartesi yarışmacıların bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yemekteyiz programı yeni haftasında da yeni yemek tarifleri de sizlerle olacak.

Yemekteyiz yeni sezon bölümleri 3 Eylül pazartesiden cumaya 15.45’te yayınlanacak. Yemekteyiz yarışmacında 3 eylül pazartesi en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? Kim kaç puan verdi? Program detaylarını ve tekrar videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018