Yemekteyiz 8-12 Nisan Yarışmacıları Yemekleri Kaç Puan Aldı Birinci Kim Kazandı?

Yemekteyiz 8-12 Nisan Yarışmacıları Yemekleri Kaç Puan Aldı Birinci Kim Kazandı? Yemekteyiz yarışması 8 Nisan- 12 Nisan arası yeni haftası başladı. Yemekteyiz yeni haftasında yarışacak olan yarışmacıları sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Yemekteyiz yarışmasında bu hafta hangi yemekler yapıldı. Yarışmacılar yemekleri nasıl eleştirdi, kim kaç puan verdi ve hafta finalinde kim en çok puanı alarak haftanın birincisi oldu? Yemekteyiz yarışmasında bildiğiniz üzere haftanın birincisi olan isim 10.000 TL para ödülü kazanıyor.

Onur büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz yarışmasında 8 Nisan Pazartesi günü yarışacak olan yarışmacı Sinan Kabaktaş. Sinan Kabaktaş 30 yaşında ve bir otelde kat görevlisi olarak çalışıyor. Sinan Bey misafirlerine kesmeli aş çorbası, Sivas Sac Katmeri, Karışık Salata, Karışık Sebzeli Pirzola, Pirinç Pilavı, Kaymaklı İrmik Helvası yaptı. Rakiplerinde aldığı puanlar şöyle;

Yemekteyiz yarışması 8 Nisan Sinan Bey’e Sevda Hanım 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 8 Nisan Sinan Bey’e Hikmet Bey 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 8 Nisan Sinan Bey’e Gizem Hanım 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 8 Nisan Sinan Bey’e Fatma Hanım 5 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasının 2. gününde 9 Nisan Salı günü yarışacak olan yarışmacı Sevda Yağcı. Sevda Hanım ressam ve kalıcı makyaj uzmanı. Yemekteyiz yarışması salı günü yarışacak olan Sevda Hanım misafirlerine hangi yemekleri ikram edecek?Sevda Hanım’ın yemek menüsünde; yalancı yayla çorbası, paçanga böreği, gavurdağı salatası, güveçte püreli et, şehriye pilavı, magnolia. Puanları nasıl aşağıda sizlerle. Onur Büyüktopçu kendisine ne kadar puan verdi?

Yemekteyiz yarışması 9 Nisan Sevda Hanım’a Sinan Bey 5 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 9 Nisan Sevda Hanım’a Hikmet Bey 7 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 9 Nisan Sevda Hanım’a Gizem Hanım 3 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 9 Nisan Sevda Hanım’a Fatma Hanım 6 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması 10 Nisan Çarşamba haftanın üçüncü gününde yarışacak olan yarışmacı Hikmet Işık. Hikmet Bey satış yöneticisi. Hikmet Bey yemek yapmayı seviyor ve bu konuda iddaalı. Hikmet Bey tavuk çorbası, yoğurtlu patlıcanlı börek, Mevsim salatası, Sivas Kebabı, Pirinç Pilavı, Aslan Sütü Tatlısı. Yemekteyiz yarışması 10 Nisan Hikmet Bey yemek menüsünde neler var, kaç puan aldır? 

Yemekteyiz yarışması 10 Nisan Hikmet Bey’e Sinan Bey 6 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 10 Nisan Hikmet Bey’e Sevda Hanım 6 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 10 Nisan Hikmet Bey’e Gizem Hanım 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 10 Nisan Hikmet Bey’e Fatma Hanım 6 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması haftanın 4. gününde 11 Nisan perşembe günü yarışacak olan yarışmacı Gizem Ünal. Gizem Ünal fotoğrafçı. Gizem Ünal yemek menüsünde neler var? Rakipleri onlara kaç puan verdi?

Yemekteyiz yarışması 11 Nisan Gizem Hanım’a Sinan Bey 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 11 Nisan Gizem Hanım’a Sevda Hanım 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 11 Nisan Gizem Hanım’a Hikmet Bey 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 11 Nisan Gizem Hanım’a Fatma Hanım 5 puan verdi.

Haftanın son günü olan cuma gününde Yemekteyiz yarışmasının finali yapılıyor. 12 Nisan Cuma günü Yemekteyiz yarışması finalinde yarışacak olan yarışmacı Fatma Kaplan. Fatma Hanım yılların tecrübesi ile diğer yarışmacılara göre avantajlı olacak mı yoksa daha fazla eleştirilmesine mi sebep olacak?  Fatma Kaplan misafirlerine nasıl bir menü hazırladı? Rakiplerine ona kaç puan verdi? Bilgileri konumuzda sizlerle…

Yemekteyiz yarışması 12 Nisan Fatma Hanım’a Sinan Bey puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 12 Nisan Fatma Hanım’a Sevda Hanım 2 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 12 Nisan Fatma Hanım’a Hikmet Bey 4 puan verdi.
Yemekteyiz yarışması 12 Nisan Fatma Hanım’a Gizem Hanım 2 puan verdi.

Yemekteyiz yarışması 12 Nisan Cuma günü hafta finalinde en çok puan alan yarışmacı kimdir? Onur büyüktopçu hafta boyunca kime en yüksek puan verdi? Hafta finalinde birinci olan ve 10.000 TL para ödülü kazanan yarışmacı kim oldu? Tüm bilgileri sizlere bu konumuzda paylaşacağız. Sizce Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki birincisi kim olmalı yoruma yazabilirsiniz…

ONUR BEY GİZEM HANIM’A 7 PUAN VERDİ. TOPLAM 18 PUANLA 5. SIRADA YER ALDI.  HAFTANIN 4. SİNAN BEY OLDU. ONUR BEY 7 PUAN VERDİ SİNAN BEYE. Fatma Hanım haftanın 3. sü oldu. Onur Bey 9 puan verdi. Haftanın birincisi olan ve kazanan ismi Sevda Hanım oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.