Yemekteyiz 9-13 Ocak Yarışmacıları Kim Kazandı Puanları

Yemekteyiz 9-13 Ocak Yarışmacıları Kim Kazandı Puanları…Yemekteyiz yarışması bu hafta çarşamba günü başladı yeni bölümlerine. Yeni yıl haftasından sonra yeni bölümleri yayınlanmadı. Pazartesi salı en meşhur bölümlerinden olan Sinan Bey’in programını yayınladı. Yemekteyiz de yeni bölümler bu hafta yayınlanmayacak mı diye beklerken çarşamba günü yeni bölüm yayınlandı.

Böyle olunca da  5 gün ardarda yayınlanan program bu hafta nasıl yayınlanacak merak konusu oldu. Yemekteyiz yarışması pazartesiden cuma gününe yayınlanıyordu her hafta. Ancak yeni bölümler haftanın ortasında başladığı için bu hafta cumartesi pazar da yayınlanarak haftayı bitireceklerini düşünüyoruz. Cumartesi pazar yayınlanırsa hafta finali pazar günü olacaktır.

Yemekteyiz’in bu haftaki 9-13 Ocak yarışmacıları izleyiciler tarafından merak ediliyor .Haftanın sonunda birinci, yarışmacılardan ve Onur Büyüktopçu’dan aldığı puanlar ile belirleniyor. Birinci olan şanslı yarışmacı haftanın son gününde büyük ödül 10 Bin TL’ye kavuşuyor.Peki izleyicilerin merakla araştırdığı Yemekteyiz’de bu hafta hangi yarışmacılar oldu?

Yemekteyiz yarışması 9 Ocak çarşamba günü ilk günün yarışmacısı Dimitra Hanım. Dimitra Hanım yemek menüsünde misafirlerine çok özenli yemekler seçti. Muradiye Çorbası ile başlayan yemek menüsünde ara sıcak olarak Ispanaklı Çıtır Börek ikram etti. Salata olarak avakado salatasını seçen yarışmacı ana yemek olarakta Püreli Dana Rosto ve Basmati Pilavı seçti. Tatlı olarakta Gelin Pastası ikram etti. Yarışmacılar yemeklerin tatlarına baktılar. Ancak farklı lezzetler olduğundan dolayı da puanlarını çok dolu dolu veremediler. Aslında Yemekteyiz yarışmasında ilk kez yapılan yemekler olduğu için bile puanlar artmalıydı. Ancak yarışmacılar puan verirken mlaesef cimri davranıyorlar. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yemekteyiz yarışmasında 10 Ocak Perşembe günü yarışacak olan yarışmacı Gökçe Hanım. Gökçe Hanım misafirlerine hazırladığı menü şu şekilde; Ispanaklı Üsküp Çorbası, Cevizli Kulak Aşı, Gavurdağı Salatası, Hünkar Beğendi, Muhallebili Tel Kadayıf. Yemekler birbirinden güzel bakalım yarışmacılar kaç puan verecekler. Bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yemekteyiz 10 ocak yarışmacısı Gökçe Hanım’a Dimitra Hanım 3 puan verdi.

Yemekteyiz 10 ocak yarışmacısı Gökçe Hanım’a İclal Hanım 2 puan verdi.

 Yemekteyiz 10 ocak yarışmacısı Gökçe Hanım’a Hasan Mert Bey 3 puan verdi.

 Yemekteyiz 10 ocak yarışmacısı Gökçe Hanım’a Yılmaz Bey 3 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmaında 11 ocak günü yarışacak olan yarışmacı Yılmaz Kardaş. Yılmaz Bey apartman görevlisi. Menüsü bilgileri aldığı puanlar burada olacak.

Yemekteyiz 11 ocak yarışmacısı Yılmaz Bey’e Dimitra Hanım 2 puan verdi.

Yemekteyiz 11 ocak yarışmacısı Yılmaz Bey’e İclal Hanım 2 puan verdi.

 Yemekteyiz 11 ocak yarışmacısı Yılmaz Bey’e Hasan Mert Bey 4 puan verdi.

 Yemekteyiz 11 ocak yarışmacısı Yılmaz Bey’e Gökçe Hanım 4 puan verdi.

Yemekteyiz yarışmasında 12 ocak cumartesi yarışacak olan yarışmacı İclal Aslan. Kendisi esnaf. Yemek menüsü bilgileri ve puanları sizlerle konumuzda olacaktır.

Yemketeyiz yarışmasında hafta finali pazar günü yapılacak. Hafta finali 13 ocak pazar günü  Yemekteyiz yarışmacısı Hasan Mert Tüysüz oluyor. Hasan Bey’in evinde hafta finalinde en yüksek puan alanda açıklanıyor. Birinci olanda belli oluyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.