Yemekteyiz Arzu Atik Kimdir ? Yarışmacı

Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz Arzu Atik kimdir yarışmacının menüsü hakkındaki bilgileri ve aldığı puanları konumuzda bulabilirsiniz. Günün ve haftanın birincisi kim oldu Arzu Atik kaç puan kazandı hepsini bu konumuzda takip edebilirsiniz.

Yemekteyiz Arzu Atik Kimdir ? Yarışmacı

Yemekteyiz Arzu Kimdir ?

Seda Sayan ile yeni sezon hayatının ilk yarışmacıları arasındaki Arzu Atik İstanbul’da yaşıyor. Evli ve 3 çocuk annesidir. Çalışma hayatına evlendikten sonra da devam etmesine rağmen hamile kaldıktan sonra iş hayatına ara vermiş ve bir daha başlamamıştır. Kızı ile evde oynarken bile yemek yapan Arzu Hanım hobi olarak yemek yapmayı sevdiğini bu yüzden de yarışmanın iddialı yarışmacıları arasında olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz Arzu Kimdir ?

Seda Sayan’la Yemekteyiz İzlenme Oranı

Yarışmanın TV8’de başladığı ilk bölümleri 25. sıradan giriş yaptı. Gece kuşaklarını çıkardığımızda dahi etkileyici sıralama yakalayamayan yarışma Onur Büyüktopçu’yu geri istiyor gibi.  Devam edecek programın ne zamana kadar dayanabileceğini göreceğiz ancak Arzu Atik hanım gibi reyting oyuncuları bile programı hareketlendiremedi.

Seda Sayan’la Yemekteyiz İzlenme Oranı

Yemekteyiz Arzu Atik Kimdir iş hayatı geçmişi ve yarışmadaki konumu hakkında bilgi verdik. Yarışmacının alacağı puan ile konumuzu güncelleyeceğiz. Siz Arzu Hanım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yemekteyiz Arzu Atik

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.