Yemekteyiz Best Of 15-19 Nisan Yarışmacıları Kaç Puan Aldı Kim Birinci Oldu?

Yemekteyiz Best Of 15-19 Nisan Yarışmacıları Kaç Puan Aldı Kim Birinci Oldu? Yemekteyiz yarışmasında yeni hafta da son Best Of yaşanıyor. Best Of’un son haftasında yarışacak isimler kimler oldu? Yemekteyiz Best Of yarışması 15 Nisan 16-17-18-19 Nisan cuma haftasında yarışacak olan isimler de bilindik yüzler. Daha önce Yemekteyiz yarışmasında yarışmış olan yarışmacılardan oluşan 15-19 Nisan Yemekteyiz programının bilgileri bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Yemekteyiz Best Of 15-19 Nisan yarışmacıları kimler? Yemekteyiz yarışması 15 Nisan pazartesi Emin Çetin yarışıyor. 16 Nisan Yemekteyiz yarışmacısı Derya Yavuz, Yemekteyiz 3. gün 17 Nisan yarışmacısı Esra Furuncı, Yemekteyiz 18 Nisan 4. gün Yasin Obuz ve Yemekteyiz 19 Nisan cuma 5. gün hafta finalinde Adem Ergenç yarışacak. Yemekteyiz yarışmasında 15-19 Nisan cuma yarışmacıları yemekleri puanları detayları konumuzun devamında.

Yemekteyiz yarışması 15 Nisan pazartesi yarışacak olan Emin Çetin apartman görevlisi. Yemek konusunda oldukça iddaalı olan yarışmacı bakalım rakiplerinden kaç puan alacak?

Yemekteyiz 15 Nisan Pazartesi Derya Hanım Emin Bey’e 4 puan verdi.
Yemekteyiz 15 Nisan Pazartesi Esra Hanım Emin Bey’e 4 puan verdi.
Yemekteyiz 15 Nisan Pazartesi Yasin Bey Emin Bey’e 5 puan verdi.
Yemekteyiz 15 Nisan Pazartesi Adem Bey Emin Bey’e 3 puan verdi.

Yemekteyiz 16 Nisan salı 2. gününde yarışacak olan yarışmacı Derya Yavuz. Derya Yavuz ev hanımı. Yemek konusunda rakipleri arasında birinci olacağını düşünüyor.
Yemekteyiz 16 Nisan Salı Emin Bey Derya Hanım’a 2 puan verdi.
Yemekteyiz 16 Nisan Salı Esra Hanım Derya Hanım’a 5 puan verdi.
Yemekteyiz 16 Nisan Salı Yasin Bey Derya Hanım’a 4 puan verdi.
Yemekteyiz 16 Nisan Salı Adem Bey Derya Hanım’a 1 puan verdi.

Yemekteyiz Best Of yarışmasında 17 Nisan çarşamba 3. günde yarışacak olan yarışmacı Esra Furuncı. Esra Hanım pastacı. Yemekteyiz yarışmasında tatlı olarak misafirlerine güzel bir pasta ikram edecektir diye tahmin ediyoruz.
Yemekteyiz 17 Nisan Çarşamba Emin Bey Esra Hanım’a 1 puan verdi.
Yemekteyiz 17 Nisan Çarşamba Derya Hanım Esra Hanım’a 4 puan verdi.
Yemekteyiz 17 Nisan Çarşamba Yasin Bey Esra Hanım’a 4 puan verdi.
Yemekteyiz 17 Nisan Çarşamba Adem Bey Esra Hanım’a puan verdi.

Yemekteyiz Best Of 18 Nisan perşembe 4. gün yarışacak olan yarışmacı Yasin Obuz. Yasin Bey işletmeci. İşletmeci oluşu onun Yemekteyiz deki başarısını etkileyecek mi göreceğiz. Yasin Bey misafirlerine hangi yemekleri sundu? Rakiplerinden kaç puan aldı?
Yemekteyiz 18 Nisan Perşembe Emin Bey Yasin Bey’e puan verdi.
Yemekteyiz 18 Nisan Perşembe Derya Hanım Yasin Bey’e 4 puan verdi.
Yemekteyiz 18 Nisan Perşembe Esra Hanım Yasin Bey’e 2 puan verdi.
Yemekteyiz 18 Nisan Perşembe Adem Bey Yasin Bey’e 3 puan verdi.

Yemekteyiz 19 Nisan cuma hafta finalinde yarışacak olan yarışmacı Adem Ergenç. Adem Bey satış uzmanı. Yemekteyiz yarışmasında ayrı bir renk katacaktır eminiz. Yemekteyiz yarışmasında aldığı puanlar devamında sizlerle…
Yemekteyiz 19 Nisan Cuma Emin Bey Adem Bey’e puan verdi.
Yemekteyiz 19 Nisan Cuma Derya Hanım Adem Bey’e puan verdi.
Yemekteyiz 19 Nisan Cuma Esra Hanım Adem Bey’e puan verdi.
Yemekteyiz 19 Nisan Cuma Yasin Bey Adem Bey’e puan verdi.

Haftanın beşincisi 18 puanla Adem Bey oldu. Yemekteyiz de haftanın dördüncüsü Esra oldu Onur Büyüktopçu 9 puan verdi kendisine.

Yemekteyiz de haftanın 3. olan ismi 20 Puanla Derya Hanım oldu. Yemekteyiz 19 Nisan cuma günü haftann 2. olan ismi Yasin Bey oldu. Haftanın birincisi kazanan ismi de Emin Bey oldu.  Yemekteyiz yarışması 15-19 Nisan haftası tüm puanların detayları yukarıda sizlerle paylaşılıyor. Onur Büyüktopçu hangi yarışmacıya ne kadar puan verdi? Yukarı da paylaştık sizlerle… Bu haftanın birincisi de EMİN BEY oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=TWCcTMVOcIk

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.