Yemekteyiz Bitti mi Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? Tv8

Yemekteyiz Bitti mi Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? Tv8 ekranlarında devam eden başarılı yemek programı 7 ocak 2019 pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmadı. Yeni bölüm olmayınca yemekteyiz hayranları eski bölümlerin yayına verildiğini gördüler.. Yemekteyiz Bitti mi Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? sorusunu sormaya başladı herkes. Hemen yanıt verelim bizde..

Yemekteyiz Bitti mi Neden Yok Yeni Bölüm Niçin Yayınlanmıyor? Tv8

Yemekteyiz yarışması yeni yılda yayınlanmaya devam edecek diye beklerken yeni bölümler bir türlü yayınlanmak bitmedi. Yemekteyiz yarışmasında 7 ocak pazartesiden itibaren yeni bölümler yayınlanır diye beklerken Tv8 diziler için alınan kararı programlarına da uygulandı anlaşılan. Yemekteyiz yarışmasında yeni yıldan beri yeni bölüm yayınlanmıyor.

Tv8 ve diğer kanallar anlaştı ve yeni yılda ilk üç hafta diziler yayınlanmayacak. Diziler yayınlamayacağı için programlar devam edecek deniyordu. Ancak programlar yayınlanıyordu ama Yemekteyiz yarışması diğerlerinden ayrı bir yayın akışı izledi. Yeni yıldan itibaren Yemekteyiz yarışmasında yeni bölüm yayınlanmadı.

Yemekteyiz yarışmasında 7 ocak pazartesiden itibaren yeni bölüm yoktu. Yeni bölümler Tv8 de ocak ayının son haftasından itibaren yayınlanacak. Bu hafta hiç yeni bölüm yayınlanmayacak. Yemekteyiz yarışmasında son haftanın en iddaalı haftası ve yarışmacıların olduğu bölümler yayınlanacak. Bu hafta Sinan Bey Hüseyin Bey’in yer aldığı ve sürekli kavga ettikleri bölümler verilecek. Bu kavgalarla birlikte Yemekteyiz yarışması reyting almayı hedefliyor. Yeni bölüm yayınlamasa da  en kaosun olduğu bölümleri yayınlayarak reytinglerde sıralama kazanmayı hedefliyor.

Yemekteyiz yarışmasında yeni bölümler ocak ayının son haftasında yayınlanacak. Yemekteyiz yarışmasında 7 ocak, 8 ocak, 9 ocak, 10 ocak ve 11 ocak cuma günü Sinan Bey ve Gökçe Hanım kazanmış ve ödülü paylaşmışlardı. Cuma günü sonucu sizlerle şimdiden paylaşmış olalım…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2019