Yemekteyiz Ekrem Çapri Kimdir ? Yarışmacı 22 Ağustos

Yemekteyiz Ekrem Çapri kimdir kaç puan aldı menüsü neydi ? Seda Sayan’la Yemekteyiz programının 22 ağustos perşembe yarışmacısı Ekrem Çapri kim yarışmacıyı yakından tanıyalım. Günün puanları ile haftanın birincisi olabilecek mi?

Yemekteyiz Ekrem Çapri Kimdir ? Yarışmacı 22 Ağustos

Yemekteyiz Ekrem Çapri Kimdir ?

Yemekteyiz 19-23 ağustos 2019 yarışmacıları arasında iddialı yarışmacı Ekrem Çapri bu gün yarışıyor. TV8’de yayınlanan Seda Sayan’la Yemekteyiz yarışmacısı Ekrem Bey Trabzon’lu bir tekstilcidir. Yemek konusunda iddialı ve kendisine son derece güvenen Ekrem Çapri evli ve iki çocuk babasıdır. Çocuklarının da desteği ile yarışmaya katılmıştır. Özünde sessiz olan Ekrem Bey, kabul edilmeyen konuşmalar karşısında sessizliğini bozunca olanlar oldu. Açtı ağzını yumdu gözünü. Evine gelip yemeğini yiyerek sırf kötülemek için yapılan eleştiriler ile zıbanadan çıkmıştır.

Yemekteyiz Ekrem Çapri Kimdir ?

Yemekteyiz Ekrem Çapri Kaç Puan Aldı ?

Seda Sayan’ın sunumu ile farklı format alan program Onur Büyüktopçu’dan sonra reyting düşüşüne devam ediyor. Ekram Çapri bu gün yarışacağı için henüz kaç puan alacağını söylemek zor. Fragmanından edindiğimiz izlenime göre rakiplerinin düşük puan vermiş olmasına sinirlenmesi haftanın birincisi olmayacağı ihtimalini arttırıyor.

Yemekteyiz Ekrem Çapri Kaç Puan Aldı ?

Yemekteyiz Ekrem Çapri Menüsü Nedir ?

Trabzonlu olan Ekrem Bey’den farklı bir menü beklemiyordunuz sanırım ? Tabi ki masanın ve menünün her yerinde Karadeniz Mutfağı esintileri olacaktır. Net menü açıklandığında konumuzdan yayınlayacağız.

Yemekteyiz Ekrem Çapri Menüsü Nedir ?

Yemekteyiz 22 Ağustos puanları Ekrem Bey kaç puan aldı ? Haftanın birincisi ilk dört günde kim oldu verilen puanlar menü ve Yemekteyiz yarışmacıları kimdir konumuzu beğendi iseniz yorumlar kısmından bize yazınız.

Yemekteyiz 22 Ağustos puanları Ekrem Bey kaç puan aldı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.