Yemekteyiz Sunucusu Değişti mi? Onur Büyüktopçu Yemekteyizden ayrıldı mı?

Yemekteyiz Sunucusu Neden Değişti Onur Büyüktopçu programdan neden ayrıldı? Yerine Seda Sayan geldi

İlk sezondaki başarıyı yakalayamayan Yemekteyiz programı sunucu değişikliğine gidiyor. Yemekteyiz programından ayrılan Onur Büyüktopçu bakalım hangi projelerde yer alacak? Peki Yemekteyiz yarışma programından ayrılan Onur Büyüktopçu yerine sunucu olarak kim gelecek? Yapılan bazı araştırmalara göre Yemekteyiz yarışmasının yeni sunucusu Seda Sayan olacak diye konuşuluyor. Seda Sayan 2019-2020 sezonunda O Ses Türkiye’de juri  Yemekteyiz yarışma programında ise sunucu olarak yayın hayatına devam edecek.

 

Yemekteyiz Yarışma Programı Sunucusu Neden Değişti?

Fox Tv nin sevilen yarışma programı Yemekteyiz programının sunucusu Onur Büyüktopçu programdan neden ayrıldı? Programın ilk başlardaki reytinglerinin yakalanamaması bir türlü ilk bölümdeki izleyici kitlesine ulaşamaması programda bazı değişiklikler yapılması gerekiyordu. Bizim tahminlerimiz Zuhal Topalla Sofrada programıyla benzerlik gösterdiği için bu iki program reytingleri kendi aralarında paylaşıyorlar. Ancak Fox tv bu iki programın konseptinin farklı olduğunu ve izleyicilerinin bölünmeyeceğini söylüyor.

Tahminlerimiz Zuhal Topal’ın reytinglerinin artması Yemekteyiz programının izleyici sayısını düşürerek format değişikliğine zorlanmıştır diye düşünüyoruz. Gündüz saatlerinde yayınlanan programlarda reytinglerini yukarıda tutmayı başaran programlar genelde gelinler ve kaynanalardan oluşan programlar olmuştur. Ev hanımları genelde evlerinde boş zamanlarında gelin ve kaynana programlarını daha çok izlemektedirler ve her ne kadar bu konsepte program çıkarsa yemek programlarının üzerine çıkacaktır diye düşünüyoruz

Yemekteyiz programı sunuculuğundan ayrılan Onur Büyüktopçu’ya ve programa sunucu olarak yeni katılan Seda Sayan’a 2019-2020 sezonu yeni yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.