Yemekteyiz Yarışması 13 – 17 Mayıs Kim Kazandı, Kim Kaç Puan Aldı?

Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıları kim ? Yemekteyiz 13-17 mayıs tarihleri arasında kim kaç puan aldı yarışmanın birincisi kim oldu ? Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıları kimdir yakından tanıyalım.

Hafta içi her gün yayınlanan program her cuma akşamı finalini açıklıyor. Her pazartesi günü yeni 5 yarışmacı ile yemekteyiz programı tekrar başlıyor. Uzun zamandır ekranlarda yayınlanan yarışmanın bu haftaki konuklarını kim kaç puan aldı ve Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu sizin için araştırdık.

Yemekteyiz Ayşe Şule Göbek Kimdir ?

13 Mayıs pazartesi günü evine konuk olduğumuz Ayşe Şule Göbek kimdir ? 7 yıllık evli olan Ayşe Hanım 37 yaşındadır. İşletmeci olan yarışmacımız aynı zamanda 1 çocuk annesidir. Yıllarca sağlık sektöründe çalışmış olsa da yemek konusunda diğer yarışmacıları yeneceğini söylüyor. Haftanın ilk günü yarışması dolayısı ile de diğer evlerde yorumlarını daha özgürce dile getirebileceği için memnun. Yemekteyiz Ayşe Şule Göbek kaç puan aldı sizce.

Yemekteyiz 13-18 mayıs kim kazandı

Yemekteyiz Ayşe Şule Göbek Menüsü ve kaç puan aldı ?

Ayşe Hanım menüsünü büyük bir özen ile hazırladı ve misafirlerinin gelmesi için onları bekleri. Hiçbir eksiğinin olmaması için her ayrıntıyı düşünen Yemekteyiz 13 mayıs Ayşe Hanım’ın menüsü şöyle;

   • Kremalı domates çorbası
   • Patates yatağında mantar
   • Mevsim salatası
   • Hardal soslu bonfile
   • Sebzeli bulgur pilavı
   • Profiterol

Hiçbir şeyin kolayına kaçmayan Ayşe Hanım domates çorbasını hazır kullanmadı. Tamamı ile kendisi yapmasına rağmen yarışmacılar tarhana tadında demesi uzun süre gündemde kaldı. Onur Bey ise çorba için çok teşekkür etti. Ancak Onur Bey dışında beğenen kimse olmadı.  Ara sıcak sunumunda patates yatağında mantar, görüntüsü ve tadı ile takdir edildi. Hardal soslu bonfile sunumu ise yarışmacıların hoşuna gitti. Yemeklere lezzet anlamında bahane bulamadıklarında ise isimlerinden yola çıkarak biz çok daha komplike bekliyorduk dediler. Yarışmacılar kendilerini 13 mayıs menüsündeki son ürün tatlıya sakladı. Profiterol yapımının çok zor olduğunu bildikleri için hüsran olacağını düşündüler ancak Ayşe Hanım herkesi hüsrana uğratarak şaşırttı. Onur Bey ise satın alınan profiterollerden daha lezeetli ve güzel olduğunu söylediğinde yarışmacılara başka yorum şansı kalmadı. Puanlamaya geçildi.

 • Salih Bey: 5 puan
 • Aybike Hanım: 6 puan
 • Aleyna Hanım: 2 puan
 • Cengiz Bey: 3 puan

Toplam 16 Puan toplayan Ayşe Hanım yemekler ve sunum herkes tarafından beğenildi ancak puan verilmedi bende ziyaretlerimde bu ön yargıyı hatırlayacağım dedi.

Yemekteyiz Salih Gönüller Kimdir ?

14 Mayıs salı günü yarışan Salih Gönüller kimdir ? Haftanın birincisi olma yolunda en iddialı konuşmayı yapan yarışmacı radyo ve televizyon programcılığı mezunu olması ile konuşma kabiliyeti yüksek yarışmacıdır. Şuanda ikinci üniversiteyi bitirmek üzere olan 23 yaşındaki genç yetenek Salih sadece eğitim alanında değil yemek konusunda da iddialı.  Salih Gönüller kaç puan aldı Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu bu konumuzda yayınlanacak.

Yemekteyiz Aleyna Akbulak Kimdir Kaç Puan Aldı

Yemekteyiz Aleyna Akbulak Kimdir ?

Çarşamba gününün yarışmacısı Aleyna Akbulak kimdir ? Haftanın en genç yarışmacısı ünvanına sahip olsa da yemek konusundaki deneyimi ile çok iddialı. Kendisi üniversite öğrencisi olması dolayısı ile arkadaşları ile birlikte paylaştığı bir evde yaşıyor. Hobileri arasında kitap okumak ve gezmek olan yarışmacının yapacağı yemekleri merak içerisinde bekliyoruz.

Yemekteyiz Cengiz Kiren Kimdir ?

Her bölümde söylediği kendi besteleri ile gündem olan Cengiz Kiren kimdir? Şarkılarını Türkiye’ye tanıtma amacının olduğu her şarkı söylemesinden anlaşılan Cengiz Bey’i mutfakta merak ediyoruz doğrusu. Eğer haftanın birincisi olur ise kendisine albüm yapması tek temennimiz olacak. Cengiz Kirenci kaç puan aldı merak edenler için perşembe günü buradan yayınlayacağız. Sayfamızı takip etmeye devam edin.

Yemekteyiz Cengiz Kiren Kimdir

Yemekteyiz Aybike Alev Yanar Kimdir ?

Haftanın son günü finalden hemen önce evine davetli olacağımız Aybike Alev Yanar kimdir ? İlk dört yarışmacının aldığı puanları bilerek haftanın sonu günü birinciliği belirleyecek yarışmacı Aybike Hanım 35 yaşındadır. Sürekli gemi yolculuğuna kaptan olarak çıkan Aybike Hanım’ın aynı zamanda güzellik salonu da bulunuyor. Yarışmaya ise her alanda kendisine güveni ile katıldığını yemek alanında da kendisini kanıtlamak istediğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019