Yemekteyiz Yarışması 20 – 24 Mayıs Yarışmacıları Kim Kazandı, Kim Kaç Puan Aldı?

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz 20 mayıs yarışmacıları kimdir ? Kim hangi gün yarışacak kaç puan aldı 24 Mayıs Yemekteyiz kim kazandı ? Yemekteyiz 20 mayıs yarışmacılarını yakından tanıyalım. Erdoğan, Pakize, Çiğdem Erdem ve daha fazlası.

TV8 programının sevilen yarışması her pazartesi günü yeni yarışmacıları ile haftaya başlıyor. Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı programın bu haftaki konuklarını tanıyalım. Çiğdem Gündüzbey, Sevda Çakır, Aytaç Erdoğan, Bilgeday Göğüsgeren ve Pakize Bıyıklı hakkında detaylı bilgiler. Kim nereli kaç yaşında yarışmayı kazanmanın en önemli püf noktası rakiplerini tanımaktır. Yemekteyiz 20 mayıs yarışmacıları kim buyurun.

Yemekteyiz Sevda Kimdir ? Sevda Çakır

Yemekteyiz 20 mayıs fragmanı ile öne çıkan Sevda Çakır kimdir ? Sevda Çakır turizm acentası işletmektedir. İstanbul Bahçeşehir’de bulunan kahve dünyasının üzerindeki ofisinde kendisini çalışma saatlerinde her zaman bulabilirsiniz. Miat Turizm adı ile sadece bayanlara ve ailelere özel turlar düzenliyor. Sevda hanım çok iddialı konuşması ile takipçileri ikiye böldü. Yemekteyiz Sevda kimdir ? Takipçileri tarafından ya desteklenen ya haksız bulunan yarışmacı.

Yemekteyiz Sevda Çakır Kimdir, kaç puan aldı

Yemekteyiz Aytaç Kimdir ? Aytaç Erdoğan Kaç Puan Aldı ?

1985 Doğumlu Yemekteyiz Yarışmacısı Aytaç Kimdir ? Aytaç Erdoğan Yemekteyiz yarışmasında kaç puan aldı ? Tasarım konusundaki yeteneğini henüz ilk okuldayken farketti. Çizdiği grafikler ile nasıl para kazanırım düşüncesi ile ileriki yaşlarda oldu. İlköğretim yıllarında çeşitli grafik yarışmalarına katılarak önemli dereceler elde etti.  Yemekteyiz Aytaç bilgisayar üzerine uzmanlaşmıştır. İş hayatına server kurulumu ve yönetimi, iş yerlerine bilgisayarlar arası iletişimi sağlayan ağ kurulumu ve yönetimleri alanında başlamıştır. 34 Yaşına rağmen deneyimi çok fazladır. Şimdilerde ise ABD merkezli bir markanın Türkiye satış ağını yönetmektedir. Bunun yanında Ağ kurulumları hakkında sempozyum eğitimleri vermektedir. İstanbul Kadıköy’de ofisi bulunmaktadır. Şimdi ise Yemekteyiz Aytaç kimdir sorusunun yanıtıdır.

Yemekteyiz Aytaç Kimdir, Kaç Puan Aldı

Yemekteyiz Bilgeday Kimdir ?

Yemekteyiz Bilgeday Kimdir

20 Mayıs Yemekteyiz yarışmacıları arasında yakışıklı Bilgeday Göğüsgeren Kimdir ? Yemekteyiz 20 mayıs fragmanındaki iddialı konuşmaları ile diğer yarışmacıları şimdiden kendine küstüren Bilgeday kaç puan aldı? Hem acımasız hem özü sözü bir olan yarışmacı rakiplerine zor anlar yaşattı. Yurt dışında eğitim almış gıda üzerine üretim tesisi kurmuştur. Hayali tüm Türkiye’ye Raw Ball adındaki kurabiyelerini tanıtmaktır. Kurabiyeleri tamamen organiktir. Peki Yemekteyiz Bilgeday kimdir ?

Yemekteyiz Bilgedayın Kurabiyesi Raw Ball

Yemekteyiz Çiğdem Kimdir?

Yarışma programında 20 mayısta kendisini tanıdığımız Yemekteyiz Çiğdem kimdir ? Çiğdem Gündüzbey Hacettepe üniversitesinde okumuş Gazi Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. 1978 doğumludur. Histoloji ve Embriyoloji alanında bilinen isimdir. Çiğdem Gündüzbey Üregen evli ve kız annesidir. labforbeauty.com kişisel internet sitesidir. En Gebeli Yollar kitabını yazmış ve yurt dışında farklı ülkelerde eğitim almış bilgin annemiz için Yemekteyiz Çiğdem kimdir diye sorduklarında sadece izleyin diyoruz. Aynı zamanda eşi Emre Üregen ile sahibi oldukları klinikte yaşam koçluğu yapmaktadır. Este Club Estetik ve Güzellik danışmanı olarak tanınan isimdir. Ayrıca Ankara’da tüp bebek üzerine deneyimi ve üstün başarıları bulunmaktadır.

Yemekteyiz Çiğdem Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.