Yemin 18 Nisan 19 Nisan Özeti 39. Bölüm 40. Bölüm Fragmanı

Yemin 18 Nisan Özeti  (Fragman konumuzun en altında)

Emir Reyhan‘ı gezmeye götürür. Beraber deniz kenarında kol kola yürürler. Müzik eşliğinde yemek yerler. Burun buruna dans ederler. Romantik bir gün geçirirler. Reyhan Emir‘e aşık oluyordur. Emir Reyhan‘a aşk sözcükleri söyler. Merhametin ta kendisiydi gözlerin falan der.  Yok Artık >>> Yemin 41. Bölüm Özeti 22 Nisan

Benim tahminime göre Cavidan ve Cemre Emir ve Reyhan‘ın gezmeye gitmesine engel olmaya çalışacak ama Emir dinlemeyecek. Kemal Leyla‘yı Soner‘den kıskandıkca Leyla‘ya daha çok kızacak. Leyla bunun nedenini merak.edecek.

Yemin dizisi 39. bölüm 18 nisan özetiYemin 38. Bölüm Detaylı Özeti

Cemre Reyhan‘ın havuza düşmesini sağlar ve Reyhan çırpınırken Cemre sadece bakar. Cemre onun yüzme bilmediğini bilmiyordur. Reyhan suda boğulur. Emir suya atlar ve Reyhan‘ı çıkarır. Cemre şok ile izler. Cemre Emir‘e ben nasıl olduğunu anlamadım diye açıklama yaparken Emir Reyhan‘ı uyandırmaya çalışır. Cemre‘ye ambulans çağırmasını söyler. Reyhan‘a suni teneffüs yapar ve Cemre kıskanır. Reyhan uyanır ve Emir‘i görünce etkilenir. Emir rahatlar ve Reyhan‘ı kucağına alıp gider.

Cemre sinir olur. Leyla Kemal sayesinde sertifika programı kursuna kayıt olur. Kemal‘e teşekkür edip gider. Süheyla Leyla‘dan etkilenir. Süheyla gider. Emir Reyhan‘ı yatağa yatırır. Reyhan Suna‘nın partisi mahıv olmasın diye Emir‘den kimseye söylememesini ister. Reyhan‘ın alyansı kayıptır. Emir yenisini alırız dese de Reyhan aynı olmaz der. Emir onu aramaya gider. Leyla kurstan döner ve mutludur. Soner Leyla‘yı arar ve Leyla konuşmaya giderken Soner’in kursta eğitmen olduğunu söyler. Kemal kıskanır. Reyhan Emir‘in onu kurtardığını düşünür. Emir de bunu ve Reyhan‘ın alyans telaşını düşünür. Ama Reyhan‘ın kolye takmasını hatırlar ve sinirlenir.

Leyla kursa gideceği için heyecanlıdır. Kemal‘in morali bozuktur. Leyla bilmeden bir şey mi yaptım diye sorar. Kemal Soner‘in yanında olmanı istemiyorum o güvenilir biri değil der. Ama bu Kemal‘in hayalidir. Reyhan öksürüp duruyordur. Emir gelir ve nasıl olduğunu sorar. Reyhan boğazının acıdığını ama iyi olduğunu söyler. Emir‘e teşekkür etmek isterken Emir kolyenin kutusunu görür ve gider. Leyla Kemal‘in neden sinirli olduğunu anlayamaz ve uyur. Kemal ise çok gergindir. Soner’in kursta eğitmen olduğunu düşünüp sinirlenir.

Emir Reyhan‘ı uyurken seyreder. Reyhan öksürükle uyanır ve Emir ona su verir. Reyhan ben iyiyim der. Emir gider. Reyhan onu düşünür. Sefer kendine yolluk hazırlarken Nigar gelir. Sefer annemdeydim der. Nigar onu fırçalar. Sabah Emir Reyhan‘ı uyurken görür ve nefes alıyor mu diye kontrol eder. Reyhan uyanır ve Emir geri çekilir. Emir kem küm edip gider. Reyhan üstelemez. Emir yine Reyhan‘a bir sürpriz ayarlar. Suna onu Zafer‘le konuşurken görür. Suna bir şeyler sorsa da Emir çaktırmaz. Nigar onları duyar.

Melike Reyhan‘a kahvaltı getirir ve Emir‘in hazırlattığını söyler. Nigar Cavidan‘a Emir‘in Reyhan‘a sürpriz yapacağını söyler. Leyla kursa gideceği için Masal üzgündür. Leyla onun gönlünü alır. Şehriye Leyla‘nın kursa güzel giyinip gitmesini söyler. Leyla‘nın erkek çocuğu gibi olmasını eleştirir. Leyla bakarız der. Kemal mankenlik yapmaya gitmiyor der. Masal ve Şehriye Leyla‘nın tarzını değiştirmeye kararlıdır. Cavidan Cemre‘ye Emir‘in sürprizini anlatır. Cemre sinir krizine girer. Her ikisi de Emir‘in Reyhan‘a neden hâlâ iyi davrandığını anlayamaz. Cavidan‘ın yeni bir sinsi planı vardır. Cemre Reyhan‘ı görmeye gelir ve geçmiş olsun der. Dün için açıklama yaparken Reyhan kazaydı der. Reyhan‘a bir şey söyleyecekken Suna gelir. Suna Reyhan‘a Emir‘in ona romantik sürpriz yemek ayarladığını söyler. Cemre Reyhan‘a onun güzel görünmesini sağlayacağını söyler. Reyhan gidince Cemre onun kredi kartını saklar.

Cemre Reyhan‘ı alış verişe götürür. Leyla Masal ve Şehriye alış verişten dönerler. Leyla Masal‘ın ısrarıyla aldığı elbiselerden giyer. Reyhan bir sürü elbise almış ve parasını Cemre ödemiştir. Bu Reyhan‘ın içine sinmese de Cemre ısrar eder. Cemre Reyhan‘ı eve gönderir. Leyla etek giyer ve çok güzel olur. Kemal önce bakmaz ama görünce çok etkilenir. Soner Leyla‘yı arar. Leyla kursa gider. Cemre Emir‘i arar ve Reyhan‘la alış veriş yaptığını söyler. Reyhan‘ın kredi kartını evde unutmuş ve aldıkları benim limitimi bile aştı der.

Yemin dizisi 18 nisan özeti resimleriFaturayı şirkete yolladığını söyler. Emir sinirlenir. Tamam, hallederim der. Kemal sabırsızlıkla Leyla‘nın kurstan dönmesini bekler ve gergindir. Leyla ise servisi kaçırmış ve eve dönme telaşındadır. Taksi bile durduramaz. Soner onu görür ve eve bırakmayı teklif eder. Leyla kabul etmese de Soner ısrar eder. Leyla kabul eder. Emir eve gelince Cavidan ona Reyhan‘ın mağazadan çok şey aldığını ve faturayı kendisinin ödediğini söyler. Şirketi karıştırmak istemedim der. O kadar neye harcama yapmış der.

Emir etkilenmemiş gibi yapar. Ama çok sinirlenir. Soner Leyla‘yı ısrarla balık yemeye götürmek ister. Leyla olmaz Masal üzülür der. Kemal gergin halde bekler. Leyla gelir ve Kemal onu kapıda Soner ile görünce şok olur. Soner, Leyla benim yüzümden geç kaldı der. Emir Reyhan‘a sinirlidir ama belli etmez. Reyhan‘a kaybolan yüzük yerine alyans hediye eder ve parmağına takar. Reyhan etkilenir. Yeni Bölüm için >>> Yemin 41. Bölüm Özeti 22 Nisan

YORUMLAR

  1. Final final final yapın sizi daha fazla istemiyoruz Hikmet Bey Lanet olsun size bu kadar bu kızı ahlaksızla suçlandığı niçin Sana da Teşekkür ederiz Ayrıca Hikmet Bey hastaysan hastasın ama bu kişilere bu kadar bu sanma göstermeniz hata ölüm haktır Ama siz bu kızı rezil ettirdiniz Sana da sağ ol lütfen çekin gidin fazla namusa dil uzanınca insanların siniri kabarıyor Ortalıkta o kadar çirkin şeyler var ki biz güzel şeyler görmek istiyoruz yeter sizin midenize alıyorsa halkın midesi almıyor final yapın çekin gidin Sizi Yemin dizisi istemiyoruz bu kadar rezillik yeter

  2. Final final final yapın sizi daha fazla istemiyoruz Hikmet Bey Lanet olsun size bu kadar bu kızı ahlaksızlar suçlandığı niçin Sana da Teşekkür ederiz Ayrıca Hikmet Bey hastaysan hastasın ama bu kişilere bu kadar bu sanma göstermeniz hata ölüm haktır Ama siz bu kızı rezil ettirdiniz Sana da sağ ol lütfen çekin gidin fazla namusa dil uzanınca insanların siniri kabarıyor Ortalıkta o kadar çirkin şeyler var ki biz güzel şeyler görmek istiyoruz yeter sizin midenize alıyorsa halkın midesi almıyor final yapın çekin gidin Sizi Yemin dizisi istemiyoruz bu kadar rezillik yeter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.