Yemin 213, 214, 215. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

Yemin dizisi 213. Bölüm (25 Mart Çarşamba), 214. Bölüm (26 Mart Perşembe) ve 215. Bölüm (27 Mart Cuma) Tanıtım Fragmanları ile bölüm özetleri.

Yemin 213, 214, 215. Bölüm Tanıtım Fragmanları

Yemin hafta içi hergün yeni bir bölümüyle saat 20:00’da Kanal 7’de

 

Yemin 212. Bölüm (2. Sezon) Özeti

Emir DNA testinin hatalı olabileceğini öğrendikten sonra şok içindedir. Reyhan’dan bu haberi saklayan Emir içine düşen şüpheden kolay kolay kurtulamayacaktır. Emir testi yeniden yaptıracak mı? Mahkemeye sunulan sürpriz tanık bütün dengeleri değiştirecek gibidir. Kim olduğuna dair en ufak bir bilgiye bile sahip olmayan Narin ile Kemal boş durmayıp karşı hamle yapacaklardır. Narin ile Kemal’in gayretleri sonuç verecek mi?

 

Yemin Dizisi 213. Bölüm Tanıtım Fragmanı (25 Mart Çarşamba)

 

Yemin 214. Bölüm Özeti

Sakladığı sırrı daha fazla tutmak istemeyen Emir çaresizce Zafer’e durumu anlatır ama Cavidan onları duyar. Cavidan, Reyhan’ın gerçekleri öğrenmesini engellemek için plan yapmaya başlar? Cavidan’ın yeni kötülük planı nedir? Emir’in Gülsüm’le konuşmaması için yine hain bir planın düğmesine basar. Öte yandan Reyhan kendisinden saklanan gerçeği öğrenmenin kıyısına gelmiştir. Narin, Oya’nın adliyeye gelmesiyle ne kadar kararlı olduğunu gördü. Narin iyice köşeye sıkışmışken Oya’yı ikna etmeye çalışır. Söz konusu Masal’ın velayetidir. Narin ile Kemal velayet davasını kazanabilecek mi?

Yemin Dizisi 214.Bölüm Tanıtım Fragmanı (26 Mart Perşembe)

 

Yemin 215. Bölüm Özeti

Reyhan henüz test sonucunu görmemiştir. Gülsüm ablası sandığı Reyhan’ı korumak için Cavidan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkartmanın yollarını arar. Cavidan ise, Gülsüm’den kurtulmak için Talaz’dan yardım ister ve yine dört ayağının üstüne düşer. Bu savaşı yine Cavidan mı yoksa bu sefer Gülsüm mü kazanacaktır? Velayet davası sonuçlanır ve artık Masal daime babasıyla birlike kalacaktır. Dieğr taraftan Oya’nın Narin’e baskısı gittikçe artmaktadır. Oya, Narin’e  bir an evvel Kemal ile konuşup boşanmak istediğini söylemesini ister. Kemal ise artık hayatında birşeylerin yoluna girmeye başladığı düşüner ve sevdiği Narinle birlikte yaşamak isteğini Narin’e iletmek isterken Narin’den hiç beklemedeği bir çıkışla karşılaşır. Narin, gönlü izin vermesede Kemal’den boşanmak istediğini söyler!

Yemin Dizisi 215.Bölüm Tanıtım Fragmanı (27 Mart Cuma)

 

Yemin Dizisi Yorumları

Yemin Dizisinde Çalan şarkılar Jenerik müziği fon Şarkısı ve Sözleri

Yemin Ne Olursun Dinle Sözleri (Sözlerin Tamamı) ve Klibi

YORUMLAR

  1. Reyhan cizmelerini hic cikarmiyo yatagada cizmelerle yatsa ayrica emiri üze üze bihal oldu nedir bukadar naz

  2. Çavidan Yeni Virüsa Yakalanıp Ölüp Kurtulsun Reyhan Emir Mutlu Olsun A Birde Çemre Belasıda Var Reyhanın Çoçuğu Nasıl Olaçağ Bir Kötü Bitir Diger Kötü Ortaya Çıkır Oyada Bir Bela

    1. Hayırlı günler sayın amomin… Cavıdan gibilerine bir şey olmaz dünya onların cenneti ahirette yaptıklarının hesabını verecekleri için.. Sağlıkla kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.