Yemin 216, 217, 218, 219, 220. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

Yemin dizisi 216. Bölüm (30 Mart Pazartesi), 217. Bölüm (31 Mart Salı), 218. Bölüm (1 Nisan Çarşamba), 219. Bölüm (2 Nisan Perşembe) ve 220. Bölüm (3 Nisan Cuma) Tanıtım Fragmanları ile bölüm özetleri.

Yemin 216, 217, 218, 219, 220. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

Yemin hafta içi hergün yeni bir bölümüyle saat 20:00’da Kanal 7’de

 

Yemin 215. Bölüm Özeti

Emir, DNA testini Reyhan’dan saklamaya çalışır ama Reyhan’ın eline Emir’in masasını toplamaya çalışırken tesadüfen geçer fakat Emir bir oyunla souncu görmesini engeller.Bu arada Oya, Narin’i sıkıştırmaya devam eder. Oya, Narin’ “Bütün gemileri yakmayı göze aldım, abimden boşan” der. Narin, hiç istemediği halde kara kara Kemal’e ayrılmak istediğini nasıl söyleyeceğini düşünür. Kemal ise Narin’e her gçen gün daha da yakınlaşmaktadır. Kemal yüzüğü bile almış Narin’le konuşmak için beklemektedir. Gülsüm ise bu arada cavidan’ın ipliğini pazara çıkaracak videoyu Kanada’ya gitmeden önce Reyhan’ın boynuna takıp, farkettiğinde izlemesini sağlamayı planlar. En sonunda ise bir mektup yazarak Cavidan’ın tüm kötülüklerini Reyhan’a aktarmak ister. Mektupta ise “sevgili ablam ben senin kardeşin değilim.” yazacağını söyler. Bu arada Cavidan suratına siyah bir krem sürer ve içinin karanlığı yüzüne vurur böylece 🙂 Emir ise Reyhan’a Gülsüm’ün kardeşi olmadığını nasıl söyleyeceğini  düşünmektedir. Reyhan ve Gülsüm, Gülsüm’ün eski mahallesine birisinden bir paket alma niyetiyle gitmektedir. Bunlar olurken diğer taraftan Gülsüm’ün kanlısı, ölen abisini suçlusu olduğunu düşündüğü Gülsüm’ü öldürmek için planlarını hayata geçirmek için hazırlanırlar. Gülzüm ve Reyhan paketi alacakları eve gittiklerinde içeri davet edilirler. İçeri girdiklerinde Gülsüm onları silahla bekleyen kişiler olduğunu görür. Kaçmak isterler ama bunu başaramazlar. Bu karmaşada kanlısı silahı ateşler ve gülsüm vurulur. Emir’de birden ortaya çıkar ve zanlıları etkisiz hale getirir.

Kardeşin değilim

Gülsüm ölmek üzeredir. Son anlarında “özür dilerim, senin kardeşin değilim” der. O an Reyhan şok geçirir.

Yemin Dizisi 216. Bölüm Tanıtım Fragmanı (30 Mart Pazartesi)

Hastaneye kaldırılan Gülsüm hayatını kaybeder. Emir, Gülsüm’ün birşeyleri gizlediğini ve onları öğrenemeden öldüğüne inanmaktadır. Diğer yanda ise Kemal, Narin’in kendisinden birşeyler gizlediğini iyiden iyiye hissetmeye başlayacaktır. Cavidan, Tavaz’ın işbiliğindeki adamların Gülsüm’ü öldürmesinden hoşlanmaz ve Tavaz’a “vur dedik öldürnüz” diye tepki gösterir. Emir, polisten Gülsüm’ü ölürenlerin Tavaz’la iletişime geçtiğini öğrenir. “Gülsüm’ün herkesten sakladığı gizli kayıtlarda ne var? O hafıza kartını nereye koydu” 216. bölümde cevaplanmasını beklediğimiz sorular.

 

Yemin 217. Bölüm Özeti

Cavidan’ın hamlesiyle Reyhan, Emir’in gerçekleri bildiğini öğrenir. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Reyhan, duygusal bir çöküntüye irer. Emir’in ona yalan söylemesini kabullenemez. Cavidan ise yana döne Gülsüm’ün sakladığı, onu ifşa edebilecek video kaydının peşine düşer. Videonun bulunduğu hafıa kartını bulabilmek için evin heryerini talan eder. Evin altını üstüne getiren Cavidan, aradığını bulabilecek mi? Kemal artık her şeyin bittiğini düşünmeye başlamıştır ve boşanma işlemlerini başlatır. Gerçeklerden habersiz olan Kemal, Narin’in isteğinin bu olduğunu düşünürek evliliğin artık bitmesini ister. Mahkemede hakim karşısına çıkan Narin ile Kemal gerçekten boşanacak mı?

Yemin Dizisi 217.Bölüm Tanıtım Fragmanı (31 Mart Salı)

 

Yemin 218. Bölüm Özeti

Reyhan, Gülsüm’ün ölümüyle yaşadığı acının üzerine birde kırgınlık eklenince Emir’le konuşamaz. Izdırabı ve üzerine binen yükleri ağır ve büyük olan Reyhan ne yapacak? Artık ne için üzüleceğini bilemez durumdadır. Tek teselli bulabileceği Emir’de ona yalan söylemiştir ve çok kırgındır. Bu yüzden de konuşmamaktadır. Reyhan, yaşadığı bunalımlı günleri üzerinden atabilmek için yalnız kalmak istemektedir. Dğier bir yandan ise boynundaki kolyenin içindekinden habersizdir. Boşunmak için hakim karşısına çıkan Narin ve Kemal ise verilen aile terapistine gönderme kararına çok şaşırırlar. Narin ve Kemal, terapisti ikna edip uzman raporunu alabilecekler mi?

Yemin Dizisi 218.Bölüm Tanıtım Fragmanı (1 Nisan Çarşamba)

 

Yemin 219. Bölüm Özeti

Gülsüm’ü kalbine gömen Reyhan şimdi Emir kırgınlığını atlatmaya çalışır, Emir ise Cemre ile Talaz’ın dışarıda serbestçe dolaşmasında dolayı Reyhan adına endişe duymakta ve onu korumak için yol aramaktadır. Diğer taraftan Cavidan, Gülsüm’ün mektubundaki “K” harfinin neyi anlatmaya çalıştığını çözebilmek için komik eylemlere girişir ve en sonunda “K” nın Kolye olduğunu anlar. Şimdi bu kolyeyi ele geçirmelidir. Her işi başarıyla ve sinsice halleden Caviden Reyhan’ın boynundaki Gülsüm’ün hediyesi kolyeyi ele geçirebilecekmidir? Kemal önce karşı çıksa da mahkemenin kararına uyup aile terapistine gitmek zorunda kalır ama terapistin telkin ve ödevlerine uymak istemez, direnç gösterir. Dieğr taraftan da raporu almaya çalışır. Terapist çiftlere birbirlerinin gözlerine bakıp sırayla “artık seni sevmiyorum” demelerini ister. Birbirlerine deliler gibi aşık olan Narin ile Kemal bile bile bu yalanı söyleyebilecekler mi?

Yemin Dizisi 219.Bölüm Tanıtım Fragmanı (2 Nisan Perşembe)

 

Yemin 220. Bölüm Özeti

Cavidan kolyenin peşine düşer. Reyhan’ın uyuduğu bir sırada Cavidan tam kolyeye almak üzereyken Reyhan uyanır ve Cavidan’ı bileğinden yakalar. Reyhan olayları anladı çözdü diyebilecekken Cavidan yine müthiş yalancılık ustalığını konuşturur ve paçayı kurtarmanın yolunu bulur. Öte yandan Reyhan ile Emir’in aralarındaki buzlar henüz erimemiştir, Reyhan’ın kırgınlığı, Emir’in ise korkuları devam etmektedir. Reyhan, Emir’in yerleştirdiği takip programını öğrenince çileden çıkar. Tam bu anlar yaşanırken bir anda doktoru büyük bir sürpriz yapar. Diğer taraftan Narin de Kemal de psikologun karşısnıda birbirlerini sevmediklerini söyleyememiştir. Durum ortada olmasına rağmen yine de raporu almayı başarırlar. Öte yandan bu boşanmaya engel olmaya çalışan Hızır ile Şehriye’nin akıllarında bir plan vardır. Narin ile Kemal’in boşanmak için önlerinde artık bir engel kalmamıştır. Boşanacaklar mıdır?

Reyhan, Cavidan’ın kurduğu tuzakları çözmek üzeredir. Onun sinir krizi geçirdiği bir anda büyük bir sürprizle karşılaşır.

Yemin Dizisi 220.Bölüm Tanıtım Fragmanı (3 Nisan Cuma)

 

Yemin Dizisi Yorumları

Yemin Dizisinde Çalan şarkılar Jenerik müziği fon Şarkısı ve Sözleri

Yemin Ne Olursun Dinle Sözleri (Sözlerin Tamamı) ve Klibi

YORUMLAR

  1. Reyhanin emiri uzmesine nedemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.