Yemin 221, 222, 223, 224, 225. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

Yemin dizisi 221. Bölüm (6 Nisan Pazartesi), 222. Bölüm (7 Nisan Salı), 223. Bölüm (8 Nisan Çarşamba), 224. Bölüm (9 Nisan Perşembe) ve 225. Bölüm (10 Nisan Cuma) Tanıtım Fragmanları ile bölüm özetleri.

Yemin 221, 222, 223, 224, 225. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

 

Yemin hafta içi hergün yeni bir bölümüyle saat 20:00’da Kanal 7’de

 

Yemin 221. Bölüm Özeti

Cavidan kolyenin peşindeir. Tam ele geçirecekken Reyhan uyanır ve Cavidan’ın bileğinden yakalar. Cavidan yine müthiş yalancılık ustalığını konuşturup bu durumdan kurtulabilecek midir? Öte yandan Reyhan ile Emir’in aralarındaki buzlar henüz erimemiştir, Reyhan, Emir’in kendisini dinleip takip ettiğini öğrenir ve ona küçük bir oyun yapar. Diğer taraftan Narin ve Kemal de psikologun karşısnıda birbirlerini sevmediklerini söyleyememiştir. Durum ortada olmasına rağmen yine de raporu almayı başarırlar. Boşanacaklar mıdır? Reyhan, Cavidan’ın kurduğu tuzakları çözmek üzeredir. Onun sinir krizi geçirdiği bir anda büyük bir sürprizle karşılaşır.

Yemin Dizisi 221. Bölüm Tanıtım Fragmanı (6 Nisan Pazartesi)

 

Yemin 222. Bölüm Özeti

Reyhan hamiledir ve erkek evlat beklemektedir fakat Reyhan hastamıdır? Doktorların şüphesi neden kaynaklanıyor? Bu arada Narin ve Kemal boşanırlar. Narin 1 milyon TL nafaka alır. Cavidan Reyhan’ın Gülsüm’ün hediye ettiği kolyeyi bir ağacın altına gömdüğünü ve onu affettiğini söylediğini duyar. Cavidan bu iştende kurtulacak mıdır? Cavidan’ın yeni kötülük planı nedir? Reyhan’ın çocuk sahibi olmasını mı engelleyecek?

Yemin Dizisi 222.Bölüm Tanıtım Fragmanı (7 Nisan Salı)

 

Yemin 223. Bölüm Özeti

Cavidan Reyhan’ın çocuğunu düşürmesi için planlar kurmaya başlar. Emir’in Reyhan’dan bir çocuk sahibi olması fikrine kesinlikle katlanamaz boyuttadır bu yüzden Emir’in gelecekle ilgili planlarına da karşı çıkar. Doktorlar Reyhan’ın rahatsızlığını açıklayacak mı? Emir Reyhan hakkındaki gerçeği öğrendiğinde ne yapacak? Reyhan’da öğrenecek mi?

Yemin Dizisi 223.Bölüm Tanıtım Fragmanı (8 Nisan Çarşamba)

 

Yemin 224. Bölüm Özeti

Reyhan ve emir bebek hazırlığına başlarlar. Heyecanları doruk noktadadır. Emir, Reyhan’a yardımcı olabilmek adına bebek nasıl bakılır alıştırmalar bile başlamıştır. Öbür taraftan Masal, Narin ve Babsının boşanmalarını hala kabullenmiş değildir. Narin gerçekleri açıklayamamanın ssebebiyle sevdiğinden de olmuştur. Dizide bunlar olurken Cemre, Cavidan’ın ara verdiği kötülük serisini kaldığı yerden devam ettirmek için girişimlerini hızlandırır. Reyhan’ı takip eden Cemre’nni planı nedir?

Yemin Dizisi 224.Bölüm Tanıtım Fragmanı (9 Nisan Perşembe)

 

Yemin 225. Bölüm Özeti

Reyhan ve Emir bebek heyecanı içerisindeyken Cemre rahat durmayacaktır. Cemre, Cavidan’dan aldığı kötülük bayrağını taşımak için giriştiği emellerde başarılı olacak mı?

Yemin Dizisi 225.Bölüm Tanıtım Fragmanı (10 Nisan Cuma)

 

Yemin Dizisi Yorumları

Yemin Dizisinde Çalan şarkılar Jenerik müziği fon Şarkısı ve Sözleri

 

Yemin Ne Olursun Dinle Sözleri (Sözlerin Tamamı) ve Klibi

 

YORUMLAR

  1. Dizi bitsin kötüler Ölsün

  2. Çavidan Nasıl Torunun Öldümek İsteyir İblis Ne Zaman hebs Olaçağ

  3. Reyhanin tribinden biktik yazik emire sanki gulsumu emir oldurdu emire yaptigi zulum yeter bu reyhanin cok soguk ve itici ustelik

  4. Çok zor dizi sezon finalında ne olaçağ

  5. Dizi Sezon Finalı Yapaçağ Çok Sevindim Reyhanı Emiri Narini Kemalı Yeniden Görmek Güzel

  6. Gülsümün Ölmesi Kötü Oldu Çavidan Ölsün Kötüler Yaşayaçağ Çok Zor Leyla Gülsüm Çemrenin Anesi Öldü Talazın Kurbanı Oldular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.