Yemin 226, 227, 228, 229, 230. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

Yemin dizisi 226. Bölüm (13 Nisan Pazartesi), 227. Bölüm (14 Nisan Salı), 228. Bölüm (15 Nisan Çarşamba), 229. Bölüm (16 Nisan Perşembe) ve 230. Bölüm (17 Nisan Cuma) Tanıtım Fragmanları ile bölüm özetleri.

Yemin 226, 227, 228, 229, 230. Bölüm Fragmanları (Tanıtım)

 

Yemin hafta içi hergün yeni bir bölümüyle saat 20:00’da Kanal 7’de

 

Yemin 226. Bölüm Özeti

Emir’in yurtdışına çıktığını sandığı kötülüklerin anası Cavidan gerçekten ölecek mi yoksa Cemre’nin onunla ilgili planları mı var? KEmal gerçekleri ne zaman öğrenecek, bu haret ne zaman bitecek?

Yemin Dizisi 226. Bölüm Tanıtım Fragmanı (13 Nisan Pazartesi)

 

Yemin 227. Bölüm Özeti

Cemre, Cavidan’ı perişan halde bırakır. İntikamını sürdürür ve Cavidan’a küçük ziyaretler yapar. Reyhan ise sıklaşan sancıları için doktora gider. Peki, Reyhan’ın bebeği tehlikede mi? Öte yandan Reyhan’ın sancıları sıklaşmaya başlamıştır. Doktorlar kendi aralarında ciddi bir durumdan bahsederken Reyhan’ın henüz hiçbir şeyden haberi yoktur. Reyhan ve bebeğin durumu ne kadar ciddi? Şehriye ile Hızır’ın planı işe yarar ve Narin eve gelir. Hasretle dolmuş Narin tam Masal’a kavuşacakken Kemal’in soğuk tavrıyla karşılaşır. Narin’i hatırlatan her şeyden uzak durmaya çalışan Kemal, Narin’in kendsisinden de artık kaçmak için çaba harcamaya başlar. Kemal kalbine ördüğü duvarı ne zaman yıkacak?

Yemin Dizisi 227.Bölüm Tanıtım Fragmanı (14 Nisan Salı)

 

Yemin 228. Bölüm Özeti

Reyhan bebeğin ve kendisinin hayati tehlikesi olduğunu öğrenir ve yıkılır. Reyhan, Emir’e gerçekleri anlatacak mı? Emir’in bebek hayalleri yıkılacak mı? Emir’e bildiklerini söyleyemeyen Reyhan nasıl bir karar verecek? Diğer taraftan Emir’in durumdan habersiz bir şekilde bebek beklentisiyle mutlu bir dönem geçirmektedir. Reyhan nasıl bir karar verecek? Hayati tehlikesi olan bu doğumu gerçekleştirecek mi? Masal evden kaçıp soluğu Narin’in yanında alır. Kemal bunu öğrendiğinde deliye döner ve bütün hıncını Narin’den çıkarmak için hastaneye gider. Fakat Kemal hastaneye gittiğinde günlerdir uyumayan Masal’ın, Narin’in kucağında uyuduğunu görür ve ne diyeceğini bilemez. Kemal, Narin’e karşı yumuşayacak mıdır?

Yemin Dizisi 228.Bölüm Tanıtım Fragmanı (15 Nisan Çarşamba)

 

Yemin 229. Bölüm Özeti

Reyhan doktorlardan hayati tehlikesini öğrendiğinden beri uyku uyuyamamaktadır. Kendi hyatı mı bebeğin hayatı mı? Bu seçimi yapmak zorunda kalmak Reyhan’ı çok üzecektir. Bebeği dünya ya getirmek ister ama bunu yaparsa onu görebilecek kadar bile yaşaması mucizedir. Emir’e bildiklerini nasıl söyleyecek? Cemre, Cavidan’ı yavaş yavaş öldürmeye çalışır. Cavidan ölecek mi? Cemre ne yapacak?

Yemin Dizisi 229.Bölüm Tanıtım Fragmanı (16 Nisan Perşembe)

 

Yemin 230. Bölüm Özeti

Talaz Cavidan’ı bulunduğu kötü durumdan kurtarır ama Cavidan başına gelenlerin sebebi olarak Talaz’ı görmektedir. Evine dönmek için mücadele eder ama nedense polise gidip te durumunu anlatmaz. Reyhan, bebeği için kritik bir sürece girer. İkinci test sonuçları nasıl çıkacak? Bu sorada Narin konağa geri döner.

Yemin Dizisi 230.Bölüm Tanıtım Fragmanı (17 Nisan Cuma)

 

Yemin Dizisi Yorumları

Yemin Dizisinde Çalan şarkılar Jenerik müziği fon Şarkısı ve Sözleri

Yemin Ne Olursun Dinle Sözleri (Sözlerin Tamamı) ve Klibi

 

YORUMLAR

  1. Reyhan Öldü Emir Reyhansız Kaldı Yeni Reyhan Kim Olaçağ Leylada Öldü Narin Geldi Sevildi Yeni Reyhanıda Umarım Seveçeyik

  2. Nazmiyenin Senaryosunda Aile Sevinçi Çoçuğ Sevinçi Yok Nazmiye Ailen Çoçuğun Varmı Zehra Reyhan Çoçuğ Sevinçi Bulamadı Reyhana Fürset Ver Bebekin Sağlam Doğursun Çavidan Yoksa Torunu Öldümek Üçün Dokturla Anlaşdı Çavidan Şu Allahın Belası İblis

  3. Çavidanın kötülüğü bitmyor çemrenin kötülüğü başlayır şu nasıl olaçağ reyhanın bebekin kim oğrayaçağ yoksa hikmet bey torunun korumağ üçün oğrayaçağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.