Yemin 44. Bölüm analizi tüyoları Reyhan’a Tuzak kuruluyor Reyhan Herşeyi öğrenecek mi?

Yemin 44. Bölüm analizi tüyoları

Reyhan Emir’den gerçekleri sakladığı için huzursuzluk yaşıyor Zeynep’in evden kaçmasıyla Reyhan’ın sürekli konaktan ayrılması şüpheleri topluyor cemre gerçekleri öğreniyor ve Cavidan’a yetiştiriyor Cavidan ve Cemre Zeynep konusunda Reyhan’a iftira atacak ve Reyhan zor durumda kalacak. İkili Zeynep üzerinden kadına şantaj yaptırıp fotolarını Emire yollayıp Reyhanı çok zor duruma sokacak.

Reyhan Zeynep’i kurtardığını sanıyorken Cemre’nin hain tuzağına düşecek Reyan nasıl olur da Cemre’nin iyi niyetli olduğunu düşünebiliyor aklımız almıyor. Reyhan Emre gerçekleri söylemeye çok yaklaşsa da Emir kredi kartı ekstresiyle Reyhan’a olan güvensizliği artar, üstelik Reyhan’ın baskısına para verdiği fotolar tuz ve biber olur.

Reyhan ne yaparsa yapsın artık Emir’in öfkesi ikilinin arasında kalın bir duvar olarak duracak. Sizce Reyhan bu seferde cemre ve Cavidan’ın iftiralarından kurtulup gerçekleri açığa çıkarabilecek mi? üzülmeyin hiç şüphesiz gerçekler ortaya bir bir dökülecek  ve Emir utancından kaçacak yer arayacak.

Öte yandan Talaz ve Kemal arasında kalan Leyla ise tercih yapmak zorundadır. Talaz Leyla’yı kullanacak ve Leyla’nın vefa duyduğu babasını mı yoksa ona yeni bir hayat şansı veren Kemal’imi seçmek zorunda kalacak Reyhan’ın kimi seçeceği belli…

Yemin 44. Bölüm Tanıtım

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.