Yemin 65. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.

Yemin 65. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.

Kanal 7’nin  hafta içi hergün saat 20:20’de yayınlanan sevilen dizisi Yemin 24 Mayıs Cuma günü yayınlanacak 65. bölüm fragmanı özeti ve analizi haberimizin devamında. Yemin 65. bölümde neler yaşanacağı neler olacağı  konusundaki detaylar haberimizin devamında…..

Yayınlandığı ilk günlerden beri 63 bölümü arkada bırakan ve kısa sürede reyting sıralamalarının zirvesinde  yer alan popüler dizi Yemin’de yeni bölüm başlıyor. Toplamda 13 haftalık bir zaman içerisinde yayınlanan dizinin son bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Her geçen gün izleyici kitlesini arttırmayı başaran Yemin 65. bölüm fragmanı yayınlandı mı?. Yemin 65. bölüm özeti Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Yemin’de 65. bölüm fragmanı ve özeti merakla bekleniyor. Emir ve Reyhan’ın hikayesini konu alan dizinin perşembe günününe dair herhangi bir özeti ya da fragmanı yayınlanmadı. Kanal 7 sitesine eklendikten sonra haberimizde yer alacaktır.

Yemin 65. bölüm de neler olacak

Emir Reyhanlı bırakıp gidiyor Cemre ve Emir’i sarılırken gören Reyhan şok oluyor hep Alışık olduğumuz Emir kıskanmaları nın yerini Reyhan’ın kıskançlık krizleri alıyor ve Cavidanın gerçek yüzü ortaya çıkıyor Cemre’ye Reyhan’ın açığını bulduğunu söylüyor ve yaptığı her şeyin mal varlığını kaybetmemek için olduğunu söyledi Emir’in hasta rolü ise izleyenleri çok güldürdü Bir de yakalanmasaydı…

Reyhan’ın gereksiz tripleri İşleri çıkmaza sokacak Emir dayanamayıp Reyhan’dan konuşmasını isteyecek Reyhan’ın sessizliği ise olayların çığırından çıkmasına sebep olur. Emir kendisine gelen teklifi kabul eder ve gitmeye karar verir Reyhan Emir’e  dur diyebilecek mi? Elbet Emir’in gitmesine göz yumacak arkadaşlar.. Emir ve Reyhan aşkının sonu geliyor mu?  Daha önce olduğu gibi ikili daha güçlü daha bağlı çıkacaklar bu işten. Diğer yandan Talaz’ın başını belaya sokacak olan dosyayı ele geçirmeye çalışan Leyla korkunç gerçekleri öğrendiğinde Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır….

Yemin 65. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Yemin dizisi 65. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin 65. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları. (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019