Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti TÜYOLARI Fragmanı (4-5 Mart)

Daha önce sizler için yazdığımız Yemin dizisinin tüyoları çok ilgi gördü bu nedenle yeni haftada neler olacak nasıl gelişmeler bizleri bekliyor Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti tüyolarını buradan sizlere duyurmaya ve yeni gelişmeler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Oldukça zor bir yaşam için yemin eden Reyhan ile Emir’in başından gelen olayları konu edinen Yemin dizisinin yeni bölümleri 4 Mart 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek ve Yemin dizisi 11. bölümüyle Kanal 7 de ekrana gelecek. Bu arada Yemin dizisi 1 Mart 2019 reytinglerinde süper bir sonuç aldı:

Yemin dizisi 1 mart cuma reytingleri

Emir Reyhanla konuşmak için Kız kulesinin önüne gider, ona bütün gerçekleri anlatıp onunla yollarını ayırmak için tüm nedenlerini sıralayacaktır ama herşey umduğu gibi gitmez.. Cavidan hanım her olumsuz gelişmenin sorumlusu olarak Reyhanı görmeyi alışkanlık haline getirse de son kırılan biblonun suçunu da yine Reyhana yüklemek isterken Cemre kendisinin kırdığını söyler ve Cemre Reyhana bir adım atıp onunla arkadaş olmak isteidğini belirtir. Ama onun da oyunlarına akıl sır ermeyecektir. Cemre Reyhanla arkadaş olma bahanesi ile Cavidanla birlikte yeni bir planı başlatmıştır. Diğer yandan Leyla artık sözleşme imzalayıp Kemal beyin kendisine olan güvenini yazılı olarak almanın güvenini ve mutluluğunu yaşar.. Kemal beyin her yaptığı Masalın mutluluğu içindir..

Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti TÜYOLARICavidan ve Emir ne yapıp edip Reyhanı kendilerinden ve konaktan uzaklaştırmaya çalışmakta her defasında zor duruma düşse de sabretmektedir. Haksızlığa uğradığında metanetli olup haksızlık yapmaktansa haksızlığa uğramayı tercih ederim, zulmeden değil zulme uğraya olurum deyim tüm dertlerini sinesine çekmeye devam etmektedir. Ancak buna Reyhan ne kadar katlanacak. İşte bu konuda başrol oyuncumuz Emirden bazı tüyolar aldık, hemen aktaralım sizlere..

4-5 Mart 2019 Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti TÜYOLARI

Yemin Dizisi Tüyo 1: Yemin dizisinin baş rolündeki Emir karakterinden aldığımız tüyolara göre Yemin dizisinde Reyhan yaklaşık 3 ay boyunca bu ızdırabı çekmeye devam edecek. Her türlü dışlamayı ve hakareti sinesine çekmeye devam edecek olan Reyhan dizinin 50. bölümünden sonra artık kendini savunmak zorunda kalmayacak.
Yemin Dizisi Tüyo 2: Çünkü artık Emir Reyhan ile ilgili tüm gerçekleri öğrenecek ve Reyhanın neden kendisi ile evlendiğini ve neden bütün ısrarlarına rağmen bir türlü konaktan ayrılmadığını tüm detayları ile öğrenecek..

4-5 MART Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm TÜYOLARI

Yemin Dizisi Tüyo 3: Emir gelecek hafta Reyhan ile annesi Cavidan arasında kalmaya devam edecek ve Cavidan’ın yeni oyunları her ikisini de zor duruma düşürecek. Cavidan her geçen gün yeni oyunlar peşinde koşarken Hikmet bey Reyhana en yakın isim olmaya devam edecek.
Yemin Dizisi Tüyo 4: Hikmet bey ilerleyen haftalarda yazacağı vasiyetnamede Reyhan için öyle bir madde koydu ki okuyan avukat bile iki kez tekrar edecek maddenin doğru olup olmadığını. Buradan anlaşılan Hikmet bey her türlü ihtimale karşı zorla oğlunu evlendirdiği Reyhan için yüklü miktar bir miras bırakacak..

Yemin Dizisi Tüyo 5: Hikmet beyin yazdığı vasiyetin ortaya çıkmasından sonra hem Emir hemde annesi Cavidan Reyhanın tüm bu eziyetlere miras için para için katlandığını söyleyip bu kez de buradan yüklenecekler. Anlayacağınız Reyhan’ın çekeceği çok çile var çok.. Diğer yandan Leyla Kemal beyin ne kadar zorlu bir iş veren olduğunu zamanla anlamış ama iş işten geçmiştir. Reyhanın masumiyeti karşısında cin gibi bir kız olan Leyla bakalım Masal ile yeniden ilgilenmeye ne zaman başlayacak ve Leyla yüzünden Masalın başına neler gelecek zamanla göreceğiz..

Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm TÜYOLARI 4-5 Mart tarihlerine kadar yenileri geldikçe sizlere bu sayfadan yazmaya devam edeceğiz. Reyhanın çekeceği her çile izleyicilerin canını sıksa da diziye reyting olarak geri dönüyor. Merak edenler için Yemin dizisi Reytingleri burada.. Sizlerde Yemin dizisinin yeni özetleri ve tüyoları hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz..

4-5 MART Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm neler olacak özetiYemin Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5 Mart)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin Dizisinin 4 Mart Pazartesi yayınlanacak olan 11. Bölüm Özeti Fragmanı ile Yemin dizisi 12. Bölümü 5 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarından hemen sonra burada yeni fragmanı ve özeti ile sizlerle buluşmaya devam edecek. Sayfamızda Yemin dizisinin tüyoları ile fragman ve özetleri ilk olarak sizlere sunulmaya devam edecek.. Sizlerde desteklerinizi yorum yaparak ve dizi hakkındaki fikirlerinizi yazarak aşağıya belirtiniz lütfen..

Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm özeti tüyoları fragmanı4 Mart Pazartesi Yemin Dizisi 11. Bölüm Fragmanı

Emir Reyhanla konuşmak için Kız kulesinin önüne gider, ona bütün gerçekleri anlatıp onunla yollarını ayırmak için tüm nedenlerini sıralayacaktır ama herşey umduğu gibi gitmez..
Cavidan hanım her olumsuz gelişmenin sorumlusu olarak Reyhanı görmeyi alışkanlık haline getirse de son kırılan biblonun suçunu da yine Reyhana yüklemek isterken Cemre kendisinin kırdığını söyler ve Cemre Reyhana bir adım atıp onunla arkadaş olmak isteidğini belirtir. Ama onun da oyunlarına akıl sır ermeyecektir. Cemre Reyhanla arkadaş olma bahanesi ile Cavidanla birlikte yeni bir planı başlatmıştır.

Diğer yandan Leyla artık sözleşme imzalayıp Kemal beyin kendisine olan güvenini yazılı olarak almanın güvenini ve mutluluğunu yaşar.. Kemal beyin her yaptığı Masalın mutluluğu içindir..

 

Yemin Dizisi 12. Bölüm Özeti Fragmanı (5 Mart Salı)

Kemal bey Leyla ile yaptığı sözleşme kendisini zor duruma sokacak olsa da devam etmeye Kızı  Masal için olan biten herşeye katlanmaya devam eder. Zaman zaman sınırlarını zorlayan Leyla ile keyiflidir. Cemre biblonun kırılması bahanesi ile Reyhana yaklaşmaya ve onunla arkadaş olmaya çalışmaktadır. Cavidan ile Cemrenin ortak amacı Reyhanı gediği yere yani köye geri göndermektir. Emir ise Reyhanla ayrılacağını bir an evvel yollarının ayrılması gerektiğini söylese de özünde iyi bir insandır ve asla onu köyüne gönderemeyecektir. Cemre ve Cavidan Reyhanı başka bir adamla yan yana iken Emirin bunu görmesini sağlayacaklar böylelikle Emirin güvenini kaybeden Reyhan köyüne dönecektir. Ama bu plan tutar mı oyun amacına uygun devam eder mi yarın göreceğiz…

Sevilen dizi Yemin’in 12. bölümünde, Reyhan Emir’in eşi sıfatıyla katılacağı ilk davete heyecanla hazırlanırken; Cavidan ve Cemre’nin kurduğu tuzaktan habersizdir. Reyhan, Emir’in eşi olarak bir davete çağırılır. Davet için hazırlanan Reyhan çok heyecanlıdır. Ancak Cavidan ve Cemre’nin planının farkında değildir. Reyhan’ın masumluğuna inanan Emir, yeni bir oyunla karşı karşıyadır. Masal’ın iyiye gittiğini gören Kemal, Leyla’ya bir teklifte daha bulunur; fakat beklenmediği bir tepkiyle karşılaşır. Leyla’nın herkesten sakladığı bir sırrı vardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin Dizisi 11.-12. Bölüm Özeti TÜYOLARI Fragmanı (4-5 Mart) (94 Yorum)

 1. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN İŞLERİNİZ RAST GİTSİN HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR, GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ UMUTLARINIZ EVİNİZİN KAPISINI ÇALSIN İÇERİ GİRİP SİZİNLE OLSUN…. SEVGİMLE TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ ❤

 2. HAYIRLI SABAHLAR, SAĞLIKLI, BEREKETLİ, HUZURLU, GÜZEL İNSANLAR, İŞLERİNİN RAST GİTTİĞİ BİR GÜN YAŞAMINI ALLAH GÖNLÜNCE RABB’IM NASİP ETSİN DUYGULU KIZIM… ÂMİNNNNNN SEVGİMLE SEVİLİYORSUN ❤

 3. Of of of
  Ben bu diziyi çok seviyorum
  Emir ♥ Reyhan bir birine güzel yakisiyor
  Ama ben Cavidanla Cemrenin bu intikam nefret entrika pilanlarindan dizi baslamadan ilerlemeden biktriyor
  Bol bol melisa,papatya çay içiriyor insana
  Biz Ask kiskançlik gormek istiyoruz
  Cavidanin pilani yuzinden Emirin Reyhana olan öfkesini degil
  Diziye yinede basarilar …

 4. HERKESE IYI AKSAMLAR REYHAN DAVETE GUZELCE HAZIRLANACAK AMA KONAKTAN CIKAMIYACAK NE DENMI CUNKI YAPIMCININ PARASI SADECE REYHANIN ELBISESINE YETIYOR GERCI ZEHRA NIN ELBISELERIYLE IDARE EDIYOR REYHAN AMA NEYSE BIZ ADINI SEN KOYDAN ALISIGIZ GIYINIP KUSANIP DAVETI GORMEDEN YORGUN ARGIN EVE GELMIYE CAVIDANDA KENDINI BEGENMIS SOSYETE YUZUNDEN DAVETE GIDEMEDI REYHANCIGIN GITMESINE ASLA IZINVERMEZ YAPIMCININ GUNAHINI ALDIM OLAYLAR OYLE GELISIYOR SEYIRCIDE DIZILERDE OLAN HER SEYI GERCEK SAMDIGI ICIN YAPIMCIDA BOYLECE HERSEYDEN SIYIRIYOR

 5. Selamun aleykum canlar.Ferize ablacim nasilsin neler yapiyorsun.Calikusum nasilsin bnde ozledim seni.Gorusmek uzere…

  • HAYIRLI GECELER GÜLÜMSETENİM.. HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM TATLI UYKULAR RÜYALAR MUCKKKKK

  • Ooo kimler gelmiş hoşgeldiniz karadenizin en güzel bayanı. Ben varım ve mutluyum şu an elimi bırakma izliyorum ve sitedeyim. Siz nasılsınız naıpyorsunuz

   • Mutlu olmana çok sevindim cicikuşum bende oturuyorum köydeydik akşam üstü döndük sabah kar yağdı biraz köye güzel bir sürpriz oldu çocuklara karla biraz oynadılar keyifleri yerine geldi ama bayağı soğuk da vardı tabiki

 6. HAYIRLI AKŞAMLAR GÖNÜL DOSTLARIM HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNN SEVGİMLE ❤❤❤❤❤SEVİLİYORSUNUZ ❤❤❤❤❤

  • Hayırlı akşamlar canım teyzem teşekkürler. Nasılsın napıyorsun. Bende seni çok seviyorum

   • HAYIRLI GECELER VE ELİMİ BIRAKMAYI İZLİYORUM ŞÜKÜR İYİYİM KIZIM SEN NASILSIN VE DERSLERİN DE BAŞARILAR, ZİHİN AÇIKLIĞI.. HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKK

    • Bende iyiyim teyzem teşekkürler. Allah razı olsun senden dualarını eksik etme olur mu.

 7. herkese iyi aksamlar fragmani yeni gordum cavidan cemre isbirligi ilginc geldi bana cunki cavidanin tek basina kotuluk yapmasi ayri bir sey cemreyle ser ittifaki kurmak ayri sey bu iki si kotuluk yaparken bir birlerinin beyinlerinin isleyis seklinden kormuyacaklarmi cavidan ne kadar cahil olursa olsun bir anne cemrenin kotuluklerine bakip ben ogluma bunumu layik buldum diyip hic sorgulama yapmiyacak acikcasi ben yasadiklarindan gelismiyen dizi karakterlerini bunaltici buluyorum ve kotuler bile etrafinda durust iyi kalpli insanlar istiyor bence iki kotuye o konak fazla dar cavidan yeterince zekiyse cemrenin o konaga hic girmemesi gerektigini en kisa zamanda kavriyacaktir cunki cemre maskesiz cavidanin karsisinda olacak birde su kirilan biblo meselesi var ben senaristin yerinde olsam reyhan na sinir kirizi gecirtip reyhana herkesin gozu onude bir baska biblo yada tabak kirdirir bunu ben kirdim ama onu ben kirmadim dedirtirdim yani bu kiz neriye kadar kus kafesinin karsisinda oturacak reyhan kesinlikle o evde rahat gezmenin bir cozumunu bulmali ayrica seyirci olarak reyhani daha aktif ve daha zekice davranislar icinde izlemek istiyorum

  • Hayırlı aksamlar selma. Bende izledim fragmanı. İkisi birleşince bencede çok kötü olucak. Bakalım reyhan ve emir bu sefer napcak. Ve evet bencede reyhan biraz daha aktif olmalı

   • hayirli aksamlar calikusu serlerden hayir cikara bilir belki senarist sonucta seyircisini taniyor artik herhalde bizi fazla kizdirmaz adini sen koyda oldugu gibi artik deneyimli

    • Bilmiyorum ama nedense hiç sanmıyorum. Ama belkide yanılırım inşallah bu yanılırım.

  • Hayırlı akşam benim bitanecik canım arkadaşım. İyiyiz şükür sen nasılsın napıyorsun bu günlerde hiç görüşemiyoruz özledim 🙁

   • Çok şükür canım bende iyiyim bugün gezmekten yoruldum resmen 🙂 sen nasıl oldun daha iyimisin? Bende özledim

    • Oh oh gez tabi. Sen gez bende sabahtan beri evde sıkılayım. 🙁 bende iyiyim iste. Nolsun dediğim gibi sabahtan beri evdeyim pek bir şey yapmadım. Ama kendimi çok yorgun hissediyorum.

     • Ama ben napiyim bizde bi pazar günü geziyoruz işte haftanın diğer günleri hep evdeyim. Sen hastamı oluyosun yoksa dikkat et kendine

      • Bana bakma yaa. Takılıyorum öyle. Yok hasta olmuyorum da bir kaç gündür yoruldum camları sildim perdeleri ütüledik bacaklarım ve kollarım çok yoruldu. Ha bide kuzenimin söz töreni vardı. Yani yakında yine düğünümüz var. Öyle işte

 8. Hayırlı günler mutlu pazarlar herkese nasılsınız. Keyifli bir pazar geçirmeniz dileğiyle

  • Teşekkūrler Çalıkuşum sanada mutlu huzurlu pazarlar..nerede bu millet..bi Haberin varmı??

   • Bende teşekkür ederim ablacım. Bende bilmiyorum ki nerede bu millet. Kayıplara karıştılar. Ama sende kayıplardaydın. Nerelerdeydin. Özletiyorsun kendini

 9. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun İyi İstirahetler Keciresiniz CEYDA Abla Hayırlı Akşamlar Haklısınız❤️Reyhanın❤️Ekrabalarıda Kömek Ede Biler Babasıda Ola Biler Neden Olmasın❤️Reyhanın❤️Sadeçe Anesin Resmi Elinde Olur Babasın Resmi Bele Yok Babasın Adı Konağda❤️Reyhanın❤️Dilinde Yok Baba Sözün Dizi Başlayandan Bilinmez Oldu Umarım Yurd Dışından Reyhanın Babası Geler Çavidanın Karşısında Durar Reyhana Yapdığı Kötülüklere Göre Çavidan Üzüler Çavidanında Üzülen Günleri Olaçağ Çavidan Reyhana İftira Namusuna Laf Getirmek Kimi Planları Onun Son Anında Peşman Edeçek Tıpki Bahşende Kimi Yatağa Düşdüyü An Başını Üstünde Zehra Ve Çülide Vardı Çavidanında Baş Uçunda Reyhan Olaçağ Suna Obrazı İyi Ama Suna Bilmeyerek Anesine Yardım Etdi Çavidan Sunanın Söylediyi Hekayeden Reyhanın Namusuna Laf Getirmesi İyi Olamadı Dizi Gözel Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz Nazmiye Hanım Umarım Kecmiş Sefin Tekrar Etmez❤️Adını Sen Koy❤️Dizisin Oyuncuları İyi İdi Hekaye İse Zeyif Yazılmışdı Biz Bu Hekayede Ömer Ve Zehra’nı Daha Cok Sevdik❤️Yemin❤️Dizisi Ferkli Bu Dizide İki Hayat❤️Masalın Ve Reyhanın❤️Hekayesi Işığlanır İki Hayat Diziye Işığ Sacır Dizi Yakın Zamanda Daha Yüksek Retink Alaçağına Eminem Nazmiye Hanım Hekayeni İyi Davam Etdise İyi Sürpürüzler Dizini Gözleyir Ödüler Ve Alğışlar Nazmiye Hanım Adını Sen Koy Dizisinden Ders Almış Kimi Görünür Dizi Oyuncularına Uzun Ve Yorğun Yolda Mutluluğ Arzu Ediriz

 10. YA BENDE BIR SEY MERAK EDIYORUM BU REYHANIN TAMAM ANASI BESLEMEYMIS DE BABASI NEYMIS HICMI SOYU SOPU YOK MESELA BEN TARHUN AILESININ KONAGINA OFKELI BIR HALA GIRSIN ISTIYORUM BELKI YURT DISINDAN GELE BILIR NIKAHTAN HABERDAR EDILMEDIGI ICIN BIR HISIMLA GELIP SOYLE CAVIDANI HIRPALIYACAK BELKI CAVIDANIN ISTEDIGI SU KULUBEDE UYE OLUP YIGENINIDE KAYNANASINDAN ONCE UYE EDECEK KURNAZ UYANIK HALA CEVRIYE HALA ROLUNU OYNUYAN OYUNCU OLA BILIR BEN DIZIDEN CIKINCA COK UZULMUSTUM REYHAN BU KADAR TEK TABANCA OLMAMALI

 11. HAYIRLI AKSAMLAR DILERIM GULAY HANIM OZGUR HANIM CALIKUSU GUNEL VE SITEDEKI DIGER ARKADASLAR DIZIYE GELIRSEK BEN REYHA NIN HASBEL KADER TAVRINDAN HIC HAZETMEDIM EVET KADER VE KAZA INSANNIN YASAMINDA TEMEL UNSURDUR AMA ALLAH BUNU YANINDA INSANA KADERINI YONLENDIRMESI ICIN AKIL IRADE VERMISTIR EVET BAZI VESILELERLE REYHANIN KADERI DEGISTI KADER CARKI ISLIYOR CUNKI AMA EL INSAF KOTU AKLINI KULLANIRKEN IYININ BUKADAR ELI KOLU BAGLI OTURMASI AKLINI KULLANMAMASI YANLIS IYI INSANLARDA INCE BIR ZEKA VARDIR BUNA FERASET DENIR ALLAH IMTIHAN VERIRKEN IYI INSANLARA KENDINI KORUMASI ICIN BUNU HEDIYE OLARAK VERIR MUKUNSE SENARIST BUNU LUTFEN ISLESIN BIZ BUDIS DEGILIZ BIZ MUSLUMANLARA ALLAH KURANDA HAKSIZLIGA KARSI SAVAS EMRI VERMISTIR IYI OLMAK SALAK DEMEK DEGILDIR IYILERDE HAKKINI KOTUDEN SOKE SOKE ALIR A BUARADA BUNU BIR DIZI OLDUGUNU FARKINDAYIM SADECE KADER ANLAYISININ EKSIK ANLATILDIGINI DUSUNUYORUM NIYETIM VE AMACIM DIZIYI KOTULEMEK DEGIL SAYGILAR

 12. Konak aynı, oyuncuların çoğu da aynı olunca ister istemez akla Adını Sen Koy geliyor ve biraz o taraftan bakıyorsun ister istemez.Eee ne de olsa işin başında Nazmiye hanım da olunca istemeden de olsa o gözle bakıyorsunuz.Her zaman demişimdir, diziler haftalık olmalı ki süreyi doldurma sıkıntısı çekilmesin ve dizi hareketli geçsin.Yoksa zaman doldurmak için ASK de olduğu gibi olaylar yavaş gider, tekrarlar çoğalır,, bön bön bakmalar, ağır ağır konuşmalar ve benzer replikler başlar.Günlükmak için tekrar sahneleri çok olur.En iyisi netten izlemek ve bu bölümleri atlamak, geri kalan zamanı da diğer işlerimize harcamak.O kadar…

 13. HAYIRLI SABAHLAR GÜNÜNÜZ GÖNLÜNÜZCE MUSMUTLU OLSUN.. AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ GÜLAY’IM VE GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ İŞLERİNİZ RAST GİTSİN BAŞARILAR İYİ TATİLDE OLANLARA TATİLLER.. SEVGİMLE..

 14. HAYIRLI SABAHLAR.. BU GÜN YOĞUN BİR GÜNDÜR SENİN İÇİN… İŞLERİN, ZAMANIN, SAĞLIĞIN, BEREKETİN, HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM YORGUNLUK HİSSETİRMESİN RABB’IM ÂMINNN.. SEVGİMLE KALIN ALBASAN AİLESİİİ

 15. Selmlar hayırlı geceler herkse. Muhtemelen kimseler yok ama yinede soruyum birileri kaldı mı bu saatte. Varsa nasıllar acaba

 16. HAYIRLI GECELER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÖNÜL DOSTLARIM TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • İyi geceler tatlı rüyalar canım teyzem teşekkürler. Mutlu bir güne uyanman dileğiyle .Allah rahatlık versin

   • HAYIRLI SABAHLAR GÜNÜN AYDIN, FERAH, GÖNLÜNCE OLSUN CİCİKIZIM İŞLERİN DE, DERSLERİNDE BAŞARILAR MUSMUTLU BİR CUMARTESİ GÜNÜ SENİNLE OLSUN ÂMİNNNN SENİ SEVİYORUM TEYZESİİİİ

 17. HAYIRLI GECELER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE İŞLERİNİZ SAĞLIĞINIZ, BEREKETİNİZ, UMUTLARINIZ, BAŞARILARINIZ GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÜLAY’CIM VE AİLESİİİ SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR.. TATLI UYKULAR RÜYALAR TEYZESİİİİ

 18. Hayırlı Sabahlar Hayırlı❤️Çumalar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Bu Gözel Günün Duaları İbadetleri❤️Yuvanıza❤️Mutluluğ Çansağlığı Bereket Getirsin Allah Bu Mübarek Çuma Günü Hürmetine Bizi Sevgili Kulların Arasına Kat Bizi Cok Sebir Eden Şükreden Kullarından Eyle Ömrümüz Sevdiğin Razı Olaçağın işlerle❤️Amminlerle❤️Gecsin Gönüler Duada Birleşinçe❤️Çumalar❤️Gözeleşir❤️Çuma❤️Bereket Ve Kurtuluş Günüdür❤️Melekler❤️Sizi Korusun Dünyadan Köcen Bizi Koruyan☀️Vetenin Milletin☀️Koryuçusu Olan ☀️Esgerlere☀️Mehmetciklere☀️Allah Rehmet Etsin Döyüş Serhedinde Olan❤️Esgerleri Melekler❤️Korusun Rabbim Döyüşsüz Günler Kismet Etsin Müselman Halklarına Çuma Gününüz Kutlu Olsun

 19. HAYIRLI SABAHLAR VE CUMA GÜNÜ DİLEKLERİMLE…. GÜLAY’CIM, BALDILLIM, AYYÜZLÜM, GÜNEŞİM, LAMAZİ GOGO, CİCİKIZIM, SEMA KARDEŞİM, GOZEL KARDEŞİM, EMINE’CIM, ŞULE’CİM, GÜNEL’CİM, EMINE’CIM, FİKRİYE HANIM, FERİZE HANIM, GÜZELKIZZEHRA, YILDIZ HANIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN MEHMET OĞUZ BEY HER DUANIZ, DİLEĞİNİZ, NİYETİNİZ EVİNİZİN, GÖNLÜNÜZÜN KAPISINI ÇALSIN, YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN MUSMUTLU ZAMANLAR ÂMİNNNNNNN SEVGİMLE KALIN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ❤☺

 20. HAYIRLI SABAHLAR VE CUMA GÜNÜ DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIM İŞLERİN HER ANIN GÖNLÜNCE OLSUN DİLEKLERİN GERÇEK OLSUN ÂMİNNN

 21. Hayırlı geceler herkese neyse birazda ben birşeyler yazıyım. Yemin iyi ilerliyir baya birçok kişinin hoşuna gitmiş kendini sevdirmiş. Aslında güzel ama nedense hala benim ilgimi pek çekemedi. Sebeplerinden biri ya sadece bana mı böyle geliyor bilmiyorum ama reyhanı oynayan böyle ruhsuz pek hislerini belli edemiyor gibi . Yani bunun sebebi dizi daha yeni olduğu ve günlük dizi olduğu için diye düşünüyorum. Belki ilerleyen bölümler de düzelir. Yanlız reyhanı yazan senarist keşke biraz daha neşeli biri olarak yazsaymış bizde o zaman ilgiyle izlerdik. Mesela caavidana karşı biraz daha dik durabilse . Cavidan ona yapıyorsa oda biraz cavidana yapsa. Tabi onun yaptığı gibi iftira atarak değil.

  Dizideki en beğendiğim oyuncu hikmet beyin kızı ismi sunaydı sanırım. Bence çok gerçekçi inandırıcı oynuyor. Ya gerçek hayatta ta cavidan gibi anneler var m acaba insan öz kızına bunu yapar mı yaa. Hem gerçekten cavidanın öz kızımı ? .
  Tüyolara gelirsek gerçekten hikmet bey reyhana miras mı bırakacak. Bence büyük bölümünü bıraksın hatta elimi bırakmadaki babananin yaptığı gibi yapsın. Yanlız cavidana hiç birşey bırakmasın reyhan muthtaç olsun. Neyse benden bu kadar

  • HAYIRLI SABAHLAR VE CUMA GÜNÜ DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM
   MİRASI BOZULMAYAN, RET EDİLMEYEN VASİYETLE BIRAKMALI REYHAN BİR KURUŞ KABUL ETMEYEN KİŞİLİK((BENİM GİBİ HAK ETMEDİĞİMLE İŞİM HİÇ OLMADI))
   SENİ ÖZLEDİM VE HER DİLEĞİN GERÇEK OLSUN GÜZEL KIZIM MUCKKKKKK

 22. ❤️Yemin❤️Reyhan İftira Karşısında Üzgün Kelbi Bu Sıkıntını Daşıyamaz İftira Karşısında Baş Eyemedi Üzür Dilerim Sözü Onun Kelbinden Gelmedi Haklı Olduğumu Öyrendikde Üzüleçeksiniz Hekiket Karşısında Siz Özür Dileçeksiniz Çavidan Mutlu Onun Mutluluğu Cemre Üçün Bütün Planlar İyi Menim Gelinim Sen Olaçaksan Cemrenin Bakışları Kötü Bu Bakışlar Çavidana Kötülük Getireçek Reyhan Emirin Üzüne Bakmak İstemez Reyhan Emiri Bele Görmez Oldu Emire Yaklaşmayıp Uzaklaşdı Reyhan Bütün Olanları Düşünerek Mutsuz Yola Düşdü Konağın Yolun Bele Bilmez Oldu Reyhan Yolar Kecdikde Kötü İnsanlara Yakın Oldu Reyhan Onların Tuzağına Düşerek Kacırılmak Üzre Emir Yolarla İreleyip Reyhana Neçe Ulaşdığın Bilemez Oldu Emir Kötülerden Reyhanı Kurtardığı An Aşka Yol Acdı Emir Reyhana Kol Kanad Oldu Reyhan Her Şeyi Unudarağ Emire Yaklaşdı❤️Emir Reyhan❤️Aşka Adım Adım Yaklaşdı Emir Reyhan Aşkı Sevgini Onlara Yaklaşdığın Anlamadılar Onların Hayaları❤️Aşka❤️Yolar Acdı Reyhan Emir Konağa Kayıtsad❤️Emir Reyhana❤️Yad İftiracı Bakışlarla Bakır Reyhanın Gözlerinden Akan Yaş Duramaz Oldu Göz Yaşları Reyhanda Dinmez Oldu Reyhan Çavidanın Planlarına Göz Yumarağ Davam Edemez Konağın Her Köşesi Reyhanın Göz Yaşına Şahid Konağın Her Köşesinde❤️Reyhan❤️Günahsızdı Sözleri Söyleyirdi Reyhanın Günahsız Olmasın Emir Bildiyi An Susamaz Anesinen Bunun Hesabın Soraçak Çavidan Yene Bir Yol Bulub Özün Melek Edeçek❤️Masal❤️Kücük Melek Leyla’nın Sevgisi Ona Doğma Leyla Adım Adım Yoları Kecdikde Masalın Adımları Onu Tekip Etdi Masal Ücün Leyla Ane Dost Oldu Kemal Bunları Son Anda Bildi Masal Leylanın Yuvasında Gizlendikde Öz Yuvasın Gözlemez Oldu Onun Konağı Leylanın Yuvası Oldu Leyla Masalı Gördükde Mutlu Oldu Kemal İse Leylaya Kızğın Oldu Hırsız Kemalın Gözünde Deyişmez Oldu Kemal Leylanı Polise Vermek İsterken Hekiket Onun Gözünde Göründü Kemal Leylaya Baş Eymek Zorunda Oldu Leyla’nın Kuraları Kemalın Yuvasında Köşk Saldı Leyla Masala Ane Sevgisi Vereçek Masalın Neden Danışmamasın Leyla Öyreneçek Kemala Karısın Hayanet Etmesin Öyreneçek Masalın Gözünün Önünde Ane Hayanetin Gördüyün Bileçek Masal Mutlu Olaçak Leylayla Masalın Üzü Güldükde Leyla’nın Babası Yeniden Kemalın Yuvasın Hırsızlığ İzin Salaçak Leyla Bunlara Dayanamaz Baba Dediyi İnsandan Üz Döndereçek Masalın Gözünde Leyla Ane Olaçak Leylanın Aşkı Yuvaya Adım Adım Geldikde Masalın Anesi Yuvada Görüneçek Kemal Karısına Bakamaz Onun Karşısında Leyla’nın Aşkı Var Kemalın Reyhanın❤️Yemini❤️Aşkla Sevgiyle Yok Olaçak Dizi Cok Gözel Bu Gözeliki Finala Kader Davam Etsin Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz

  • Günel üşenmeden bu kadar nasıl yazıyorsun yaw, ben okumaya üşeniyom 🙂 Eline sağlık ama bu kadar yorma kendini 🙂

   • Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız☀️Oğuz Bey☀️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun İşlerinizde Seyfede Yorulmayasınız☀️Oğuz Bey☀️Dizi Seyfesinde Biz Yorumcular Dostlar Yorulmarığ Yorumlarımızı Dizi Seyfesine Seve Seve Yazırığ Eksine☀️Oğuz Bey☀️Siz Seyfede Yorulursunuz Vaktınızın Gözel Dekikelerin Bizler Dizi Sevenler Ücün Yapırsınız Dizihaberi Tv Seyfesi Ücün Yapdığınız Emek Karşımızda Size Teşekür Edirik Gözel Seyfe Ücün Gözel İnsanları Seyfede Dostluğun Yaratdığınız Ücün Sağ Olun Var Olun Ailenize Mutluluk Dilerim Anenizin Elerinden Öperim

    • Saol valla çok da kibarsın. Böyle kısa yazınca daha iyi okuyorum ben, bu arada annem dün gitti memlekete..

 23. Niye miras mal dunya meselesi olmasa Reyhan uçin
  Eminim izleyciler Ask izlemek istiyor byktriyor her sefer Cavidani entrika meseleleleri izleycileri ayni dizilerle oluyor biliyorizki hepimiz Miras ucin katlandin diyeceklerini Reyhanin
  Emirle Reyhanin ask sahneleri gormek istiyoruz lutfen..

 24. HAYIRLI AKŞAMLAR DRAM İZLEMEK HUYUMDURDA BU FAZLA GELDİ BENİ GENÇLİĞİME GÖTÜRDÜ VE ALLAH KİMSESİZ BIRAKMASIN HELEDE BİR GENÇ KIZI BENİM BÜYÜK AİLEM VARDI ÖZLEMLE GEÇSEDE VARLIKLARI SEVGİLERİ SEVMELERİ, SAĞLIKLI OLMALARI YETER DÜŞÜNCESİ HER ZORLUĞA SİPERDİ…ŞİMDİ DAHA BAŞKA ŞÜKREDER OLDUM İYİ Kİ AİLEM KUZENLERİM AKRABALARIM VARMIŞ İYİSİ KÖTÜSÜYLE…. VE TİYORLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER BEN ŞU İFTİRA MESELESİ UZUN SÜRE AÇIĞA CIKMAZ DERKEN YARIN AKŞAM Kİ BÖLÜMDE ÖĞRENİYOR EMİR EFENDİ….BİRDE AKLIMA GELMİŞTİ KIZ KARDEŞİ REYHA’IN FOTARAFINI YOLLUYCAK DİYE ODA KENDİNİ DÜŞÜNENLERDEN ÇIKTI… KISACA BU DİZİDE KÖTÜLER ÇOĞUNLUKTA OOOOFFFFFFFFFF ((ADIM İYİ Kİ ESKİ İSİM YOKSA BU TÜR ROLLER İSİM DEĞİŞTİRİR İNSANA EŞİM ABİSİNDEN ÇOK ÇEKTİ MADDEN, MAĞNEN YILLARCA BABA OLMAYINCA ADI İÇİN BİRŞEY DEDİĞİNDE İSİM NE YAPSIN MUHTEREM ZATIN ADI… ADI ABİN GÜZELLEŞTİRMEDİ İSE İSMİN NE SUCU VAR…)) HAYIRLI AKŞAMLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÖNÜL DOSTLARIM… MUSMUTLU ZAMANLAR BELKİ EDERSİNİZ İNŞAALLAH TATLI HOŞ SOHBETLER YORUMLAR SEVİLİYORSUNUZ!!!!!!!!!!!!!!!!! ARTIK XANIM BİZİMLE İLETİŞİM MUHAKKAK TEL SORUN ÇIKARMIŞ OLMALI DÜŞÜNCESİ DOĞRU ÇIKAR EN KISA ZAMANDA İNŞAALLAH…… VE ÖZLENDİ…. DEMET’IM DE….

  • Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Seyfede Üzünüz Gülsün Mutlu Haberleriniz Seyfede Görünsün❤️Özgür Abla❤️Gülay Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Seyfede Mutlu Olmağınızı Görmek Cok Gözel Melekler Sizi Korusun Bütün İşlerinize❤️Rabbim❤️Kömey Etsin Çanınız Sağlam Olsun Dizi Ailesin Yuvasına Işığ Olun Gözel Adımlarınız Her Zaman Seyfede Görünsün

Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2019