Yemin Dizisi 3.-4.-5. Bölüm Özeti 20-21-22 Şubat 2019 (Kanal 7) Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının yeni günlük dizisi Yemin izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Yemin Dizisi 3.-4.-5 Bölüm Özeti ve fragmanı 20-21-22 Şubat 2019 tarihlerinde (Kanal 7) ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yeni dizi ilk günlerden merak konusu olurken ilerleyen bölümlerde emin dizisinin reytingleri ve izlenme oranları seyirci tarafından da merak edilmeye başlandı.

Yemin Dizisi 5. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma

Emir istemediğini söylediği halde kendisiyle evlenmeyi kabul eden Reyhan’ı bir türlü anlayamaz. Reyhan’ın Hikmet’e ettiği yeminden haberi yoktur, babasının öleceğinden de… Yemin dizisi 5. Bölümde Reyhan’ın sessiz kabullenişi, Emir’i öyle bir noktaya getirir ki; Emir ölümcül darbeyi indirmekte engel görmez. Masal’ın baba demesi, Kemal’i dünyanın en mutlu insanı yaparken Leyla da sürpriz bir teklif alır.

Yemin Dizisi 4. Bölüm Özeti 21 Şubat Perşembe

Yemin Dizisi 4 bölümde neler olacak? 21 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yemin Dizisi 4. bölümde Reyhan’ın Cavidan ile imtihanına şahit olacağız. Reyhan tüm baskılara ve tehditlere rağmen nikah masasında Emire Evet demiştir. Cavidan Hanım biricik oğlu Emir’in besleme olarak görülen Meryem’in kızı Reyhan ile evlenmiş ve bu işi resmiyete dökülmüştür. Ancak Cavidan için kıyıdan bu nikahın çok bir önemi yoktur. Çünkü hem eşi Hikmet hem de gelini olan Reyhan ile mücadelesi yeni başlayacaktır.

Emir ve Reyhan’ın gönülsüz evet demiş olduğu bu evlilik iki genç içinde aslında oldukça zorlu bir sınava dönüşür. peki Emir gerçekten de düşündüğü gibi Reyhanı bu evlilikten vazgeçirebilecek mi ya da Reyhan Emire evet dedi evlendi ama mutlu olabilecek mi en çok merak edilen konular bunlar. Diğer taraftan Leyla ise hırsızlık yapmak için girdiği evde neye sebep olduğunun farkına bile varmamıştır. Kemal suçüstü yakaladığı genç kıza nasıl bir ceza kesecek izleyip göreceğiz.

Kanal 7 Yemin Dizisi yeni Bölüm Özeti fragmanıKanal 7 de devam eden Yemin Dizisi 3. Bölüm Özeti ve fragmanı ile 20 Şubat 2019 çarşamba günü kaldığı yerden Kanal 7 de devam edecek. Yemin Dizisi 4. Bölüm Özeti ve fragmanı ise 21 Şubat 2019 perşembe akşamı izleyici ile buluşmaya devam edecek. Yemin Dizisi 5. Bölüm Özeti ve fragmanı 22 Şubat Cuma günü sizlere ulaşacak ve yeni bölümdeki gelişmeler izleyicilerimize bu sayfadan ..

Yemin Dizisi 2. Bölüm Özeti 19 Şubat Salı (Kanal 7)

Yemin Dizisi Yeni 3.-4.-5. bölümlerde neler olacak neler yaşanacak? İşte Özetleri:

Yemin Dizisi 3. Bölüm Özeti ve fragmanı 20 Şubat 2019 çarşamba günü Kanal 7 de.. İşte Yemin Dizisi Yeni Bölüm Özeti

Yemin dizisi 3. Bölüm ÖZETİ: Cavidan nikâha izin verecek mi? Emir Reyhan’la evlenmeyi kabul ederek herkesi şaşırtır. Ancak her şeyi kabullenmiş görünen Emir’in başka bir planı vardır. Emir’in Reyhan’la evlenme fikrine karşı çıkması beklenirken herkes yanılır. Binbir tv. Emir Reyhan’la evleneceğini söyler. Emir’in gerçek amacı nedir?

Nikâh için geri sayım sürerken oğlunun beslemenin kızıyla evlenmesine rıza göstermeyen Cavidan, boş durmaz. Cavidan nikâha mani olmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu konuda yardımcısı ise gönlündeki gelin adayı Cemre olacaktır. Leyla usta bir hırsız, Kemal katı kuralları olan bir avukattır. Yollarını kesiştiren şey, bir tesadüf olarak mı kalacaktır?

1. Bölüm: Reyhan taşrada doğmuş, geleneksel tarzda yetişmiş, mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da evine giren davetsiz misafirle değişir. Şirket ortağı ve başarılı bir avukat olan Kemal, 5 yaşındaki kızıyla yaşayan bekâr bir babadır. Tüm dünyasını biricik kızı Masal üzerine kuran genç adamın, en büyük yarası ise kızının sessizliğidir. 3 yıl önce annesinin evi terk etmesiyle içine kapanan Masal, o günden sonra bir daha hiç konuşmamıştır. Kemal de o günden sonra bütün kadınlara kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki güzeller güzeli Leyla bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye kadar. Leyla’nın davetsiz misafirliği, Kemal ve Masal için bir mucizenin kapısını aralar. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yeni Bölüm Özeti: Oldukça güzel bir genç kız olan Reyhan Anadolu’da bir köyde doğmuş; geleneksel aile tarzında yetişmiş mütevazı edepli ahlaklı, genç bir kızdır. Reyhan annesinin öldükten sonra hem öksüz hem yetim kalmıştır ve hayatın gerçekleri ile yüzleşmeye başlar. Reyhan’ın hayatı ailesini kaybettikten sonra hiç beklemediği şekilde değişmeye başlar. Öz dayısı olmasa da çok sevip saydığı ve ülkenin sayılı zenginlerinden birisi olan Hikmet Tarhun, Erzurum’a gelince Reyhana beklenmedik bir teklifte bulunur ve oğlu Emir’le evlenmesini ister.

Yemin Dizisi 3. Bölüm Özeti fragmanı 20 Şubat çarşambaReyhan bu beklenmedik teklif karşısında şaşırır, Hikmet’e büyük minnet borcu olsa da hiç tanımadığı birisi olan Hikmetin oğlu Emir ile evlenmeyi kabul etmez. Reyhan hem Emiri tanımıyordur hemde bu kendisini hiç görmemiş olan Emir’e babasının isteği ile varmak onunla evlenmek Emir’e de haksızlık olacaktır. Oğlunu böyle bir evliliğe iteleyen ve zorla Reyhanla evlendirmek isteyen Hikmet’in kimsenin bilmediği bir sırrı, Reyhan’ı bu evliliğe mecbur bırakır ve Reyhan Emir ile evlenmek zorunda kalır. Emir’in annesi Cavidan ise gelin olarak köylü bir kızı asla istememektedir. Cavidan imzalar atıldıktan sonra da Reyhan ile Emir’in evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapmaktadır.

Emir’in Reyhanla evlendiği günlerde amcası Kemal’in hayatı da evine giren davetsiz misafirle değişir. Şirketin de ortağı olan Kemal, 5 yaşındaki kızıyla yaşamaktadır. Kemal tüm dünyasını kızı Masal üzerine kurmuştur ve en büyük yarası ise kızının sessizliğidir. Kemal 3 yıl önce eşinin evi terk etmesiyle içine kapanan kızı Masal’ı, annesinin gittiği günden beri hiç konuşturamamıştır. Kemal de eşi gittikten sonra hiç bir kadına dönüp bakmamış adeta kalbinin kapılarını kapatmıştır. Ta ki çok güzel bir kadın olan Leyla karşısına çıkıncaya kadar. Leyla’nın Kemal ve Masal’ın hayatına girmesi herşeyi değiştirmeye başlar, bu mucize Masal ve Kemal’e çok iyi gelir. Artık Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yemin Dizisi 5. Bölüm Özeti 22 Şubat 2019 cumaYemin Dizisi 4. Bölüm Özeti fragmanı 21 Şubat 2019 Perşembe Kanal 7 de.. 

Yemin dizisi 4. bölüm özeti: Emir ile Reyhan evlendiler imzalar atıldı sonunda… Babasının zoruyla evlilik için yol alan Emir oldukça zor duruma düşse de Hikmet beyin sözünün üstüne söz olmaz deyip evlenmeye razı oldu. Ancak evlilik onun hayatını hiç değiştirmeyecek, eski yaşantısına devam edecektir. Olan Reyhana olacak, ettiği yemine sadık kalmak onu çok zora sokacak..Yemin dizisi 4. bölüm özeti 21 şubat perşembe

Emir’i seven ve ona aşık olan Cemre de Reyhanla görüşüp onu vazgeçirmek için laf sokmaya çalışsa da başaramaz. Ancak Cemre iyice küplere biner, son bir kez olsun Reyhanla görüşüp onu vazgeçirmek için dil dökse de işe yaramaz. Tarhun holdingin gelini olacak olan Reyhan vakur ve sabırlı duruşunu devam ettirir. Cemre Emir’i kaybetmekten korkarken Cemreye yine yardım eden Reyhan olur ve onu teselli eder. Yemin dizisi 4. bölüm özeti 21 şubat perşembe günü kanal 7 de..

Not: Yeni Bölüm Özetleri ve Fragmanları günü geldikçe sizlere bu sayfada sunulacaktır. İlginiz için teşekkür eder, dizimizle ilgili yorum ve görüşlerinizi bekleriz..

Yemin Dizisi 5. Bölüm Özeti fragmanı 22 Şubat 2019 Cuma Kanal 7 de.. 

Yemin Dizisi 4 bölümde neler olacak? 21 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yemin Dizisi 4. bölümde Reyhan’ın Cavidan ile imtihanına şahit olacağız. Reyhan tüm baskılara ve tehditlere rağmen nikah masasında Emire Evet demiştir. Cavidan Hanım biricik oğlu Emir’in besleme olarak görülen Meryem’in kızı Reyhan ile evlenmiş ve bu işi resmiyete dökülmüştür. Ancak Cavidan için kıyıdan bu nikahın çok bir önemi yoktur. Çünkü hem eşi Hikmet hem de gelini olan Reyhan ile mücadelesi yeni başlayacaktır.

Emir ve Reyhan’ın gönülsüz evet demiş olduğu bu evlilik iki genç içinde aslında oldukça zorlu bir sınava dönüşür. peki Emir gerçekten de düşündüğü gibi Reyhanı bu evlilikten vazgeçirebilecek mi ya da Reyhan Emire evet dedi evlendi ama mutlu olabilecek mi en çok merak edilen konular bunlar. Diğer taraftan Leyla ise hırsızlık yapmak için girdiği evde neye sebep olduğunun farkına bile varmamıştır. Kemal suçüstü yakaladığı genç kıza nasıl bir ceza kesecek izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin Dizisi 3.-4.-5. Bölüm Özeti 20-21-22 Şubat 2019 (Kanal 7) Fragmanı (129 Yorum)

  • Dizi guzel emir ve reyhan karakteri cok yakismis sadece tek sıkıntı cok kisa surmesi birazcikk uzatin lutfen dizinin bitis suresini

 1. Evett ya anneler ve cocukların yaşları nerdeyse aynı ve reyhan cok yavaş haraket ediyo bir kelmime söylemesi 10 dakıka vee burdada uyuşuk olmasın bu kız oyuncular gülmemek icin de yemin etmişlerr emir karakteride oyunculuguda cok başarılı inşallah dizi birzaz hızlı olur…

 2. bence dizi karakterleri arasinda en dozunda anne karakteri istanbullu gelin esma anne yillari icine sindire sindire yas almis inandigi degerleri cok iyi korumus ve hepsinden onemlisi dort erkek cocukla basa cika bilmis bir karakter bu karakteri izledigimden beri diger dizi karakter anneleri cok yavan kuru gurultu bunaltici geliyor insallah yemin dizisindeki cavidan annede kendisini sorgulayip gonul aynasinda kendisini gorur ve kisilik gelisimi deyisimi olan bir anne izleriz ayrica bu kadar kotu karakterin arasinda insallah reyhan karakterini zeki ve akilli yazarlar hikmet karakteri nin bu reyhan karakterine guvenip bu depdebenin icine getirmesi insallah havada kalmaz ve emek verilen guzel bir evlilik izleriz

 3. ŞU dizide anneler ve cocukları aynı yaş gurubundan olmasın şu emirin arkadaşı kız nerdeyse annesiyle yaşıtt inandırıcılıgını kaybediyo anneleri secerken 50 yaş ve üzeri olsun o kadın 35 yaşında ömerde 33 yaşındaydı bu dizidede aynı ayrıntıya dıkkat elmemiş o kadar yorumlar yapılmıştı yapımcı hep burnun dikine gidiyooo biraz yorumlara bakılsa …

  • CANAN HANIM SIZE KATILIYORUM ANNELERIN YASLARI KONUSUNDA BIRDE BISEY DIKKATIMI CEKTI ANNE KARAKTERLERINI FAZLA KONTUROLSUZ BULDUM CEMRE NIN ANNESI DOKTOR AMA KIZIYLA ILGILI SANKI KOMSU ANNE GIBI BIR DAVRANIS SERGILIYOR EMIRIN ANNESI ANNE DEGIL SANKI O EVI YERINDEN KOKUNDEN SARSMIYA GELMIS BIR CANAVAR GIBI TAMAM REYHAN HAYALINDEKI GELIN OLMIYA BILIR AMA ANNELIK VASFI TASIYAN BIR KADIN NIHAYETINDE BEN KARAKTERE BISEYLER KATILMASINI DILIYORUM

 4. Dizi güzel ama lütfen 100 bölüm sacmalayıp sonra herseyi bir bölüme sıgdırmsınlar adını sen koy oyuncuları cok fazla bir kac oyuncu degişsin ve esas kız her dakika aglamasın mıy mıy olmasın güclü akılı cevaplar veren iyi bir karaktr oluşturulsun iyi yapıcaz diye salak yapmasınlar kızı giyimler günlük dizi cok fazla secenek olmasada bir karaktrin giydigini iki bölüm sonra başka bir karaktrde görmeyelim esas oglan oyunculugu cok iyi sac sakal kısaltısa daha iyi olur ama dizi gercekten güzellll …..

 5. HERKESE IYI GECELER DIZIYI IZLEDIM KOUNSU GUZEL ILGIC AMA ANNE KARAKTERINI BIRAZ TOPARLASALAR IYI OLUR ENAZINDAN BIR IKI GUZEL HUY ILAVE EDIN BU DIZIDE KALICI BIR KARAKTER KOTU DIS KAPININ MANDALI OLACAK KOTUYU PASTIRIYOR BIRDE REYHAN KARAKTERINI BIRAZ DAHA ACSALAR FENA OLMAZ NE BILIYIM AVRUPALARDA OKUMUS UCARI BIR OGULU BIR BABA HERHALDE CAHIL OGLUNA YETMIYECEK BIR KIZLA EVLENDIRMEZ BIRDE REYHANIN KONUSMALARI KULTURKU GELDI BANA NASIL BIR SUPRIZLE KARSILASACAGIMIZI MERAK ETTIM DOGRUSU

 6. Hayırlı gecler sitenin güzelleri. Biliyorum yine pek kimse olmayacak. Aslında sitem etmek istiyorum ama edemiyorum. Çünkü biliyorum herks çok yoğun ve ben çok geç geliyorum . Neyse uyuyanlara iyi geceler tatlı rüyalar.Allah rahatlık versin.

 7. Yemin dizisi şu an için iyi gidiyor ama Karamel Yapım yine cimriliğini gösteriyor dünki bölümde Emirin kardeşinin giyindiği elmiseyi Zehra giyerdi hep bide bu kız Cavidanın kızı değil bence. Reyhanın giyindiği elbiseyi de beğenmedim hiç yakışmamıştı şu Emirede bi çeki düzen verseler iyi saçı sakalı çok fazla bence. Ya bide evde çalışanlar hep böyle olmak zorunda mı? Bide dedikoducu çakma Nazan. Evlilikte çok erken oldu bence bu haftayı bitirseydiler hiç değilse şu Cavidana da gıcık oluyorum oda yemin etti Reyhana çok eziyet edecek belli neyse izleyip görelim neler olucak

  • Iy akşamlar Ayselcim nasylsyn soylediklerinde yerden goge kadar haklysyn o elbiseyi gordugumde zehra geldi aklyma.hizmetkar kiz ayny nazan. Eşyalar degişmiş.Gul arcana bu roly hiç yakyşdyrmadym.neyse izleyip goruces inşalla.iy geceler Ayselcim

  • Ayselcigim yavaş gidince de ağır gidiyor diyoruz.bu reyhan bence zehradan daha çok eziyet çekecek.zehranin kaynanası iyiydi Ayşe vardı hediye asya 9mer iyi kötü aleve karşı koruyordu sadece alev vardi.ya reyhan ana yok baba yok kaynana Allah mihafaza,demir dersen sinsi bir hikmet var onunda bir şeyden haberi yok yani bu reyhan bizi zehradan çok üzecek en azından Zehra kaçtım bir babası kardeşi şükran teyzesi leylasi vardı.ay şu xehrayla Ömer’i bir unutup bu yemine konsantre olsam çok güzel olacak

 8. HAYIRLI GECELER VE TATLI UYKULAR RÜYALAR.. ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM AMİNNN YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN MEHMET OĞUZ BEY.. SEVGİMLE

 9. Hayırlı geceler herkese . Uyumayanlar iyilerdiir inşallh. Uyuyanlarada iyi geceler tatlı rüyalar

 10. Oyy canlarımmm.
  İyi akşamlar nasılsınız?
  ÖZGÜR teyzoşuuuuum canım beniiiim teşekkür ederim..
  Birranecik teyzoşum benim ben de seni çok ama çok özlemişim. Tüm site ailesini çok özlemişim ama inanın elimde değil sık sık gelemiyorum. İNŞALLAH teyzem ben de iyi cerrahlığa doğru yol aldım. Hayırlısı.
  Oyy Çalıkuşum güzel kuşum iyiyim çok şükür. Evet arayı çok açtım farkındayım meleyim. Ama gerçekten hiç bir şeye yetişemiyorum. Kusura bakmayın lütfen.
  Teşekkür ederim senin de derslerinde başarılar cnm.
  Eeeeee canlar siz nasılsınız?
  Günelcim,Gülay ablam, Nurvanucum ve diğerleri hepinizi öpüyom..
  Görüşürüz

  • HAYIRLI AKŞAMLAR VE GÜZEL KIZIM BİLİYORUM Kİ ÇOK ZOR OKUMAK, DOKTOR OLMAK İÇİN DAHA ZOR ALLAH CC YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞARILAR ALLAH’A EMANET OL VE DERSLERİN ÖNCELİKLİ OLMALI OKUL BİTİNCE HER ŞEY İSTEDİĞİN ŞEKİLDE OLMASINI NASİP ETSİN RABB’İM İNŞAALLAH TEYZESİİİİ VE SENİ SEVİYORUM ZEHRA ‘CIMMMM
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı geceler ayancım tekrardan hoşgeldin. Evet arayı baya açtın okul baya yoğun geçeiyor sanırım. Allah yardımcın olsun kolaylık versin. Bşarılar dilerim canım ve teşekkür edrim

 11. HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DILEKLERIMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ MUCKKKKK ÇOCUKLARADA ZİHİN AÇIKLIĞI, DERS ÇALIŞMA AŞKI AMİNNN

 12. HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DILEKLERIMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM NASILSIN VE SEVGİMLE MUCKKKKKKKKK

  • Hayırlı günler nazlı ablacım iyilik şükür seni sormalı nasılsın. Başım ağrıyorve boğazımda sanırım hastalanıcam. ):

   • HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DILEKLERIMLE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH CC SAĞLIK, SIHHAT, ŞİFALAR VERSİN GZEL KIZIM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE

  • HAYIRLI AKŞAMÜSTÜ DILEKLERIMLE GÜZEL İNSAN ALLAH TÜM MADDİ, MANEVİ İŞLERİN DE YAR VE YARDIMCIN OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE KALIN

 13. Hayırlı sabahlar herkese sitenin güzel insalları saat kaç oldu nerdesiniz yaa. Bakın ben bile geldim

 14. HAYIRLI SABAHLAR HER GÜZELLİK, UMUTLARINIZ KAPINIZI KALBİNİZİ ÇALSIN GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNN SEVGİMLE KALIN

 15. HAYIRLI SABAHLAR İŞLERİN RAST GİTSİN SAĞLIKLA… HAVALAR SOĞUK KENDİNE DİKKAT ET VE ALBASAN AİLESİİİ MUSMUTLU ZAMANLAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVGİMLE…

 16. HAYIRLI GÜNLER KIZIM DİZİ ASLINDA AKŞAM 19 BAŞLIYOR FAKAT AKŞAM EN AZ 15 DAKİKA REKLAMLARDAN SONRA BAŞLADI VE BİLİYORUM Kİ ÇOK YORGUNSUN DERSLER, EV İŞ ÖNCE SEN İYİ OL YETER Lİ BANA VE SENİ SEVİYORUM İYİ VARSIN HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR KIZIM MUCKKKKKKK

 17. İzlemeyenler şu an Yeminin tekrarı var tabi yarısı olmuştur bende izlemediğim yerleri izliycem akşam, sabah, orta kısımlarıda şimdi akşam yemeği saati birde eşim çukur, edho tv8″ izler tüm gün izleseydin der Kanal7 netten tekrarını izlezmiyor raklam erklam neyse karıncaya kıyamıyan ben (((Gül Ercan))) rolünün hakkını versede iç acıtan bu rolu nasıl oynuyor sevgimle musmutlu zamanlar

 18. Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️❤️Aşk❤️❤️Masalın Etrafında Işığ Olun Çanınız Sağlam Üzünüz Güler Olsun❤️Gülay Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayasınız Atdığınız Her Adımda Güller Üzler Göresiniz Yuvanızda Aşk Sevgi Mutluluk Görünsün Analizlerinizin Gözeliği Aşk Seyfede Görünsün Sizi Cok Sevirik İyi Ki Varsınız Dizi Ailesine Dayağsınız Mutlu Olun❤️Özgür Abla❤️Hayırlı Sabahlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Çanınız Sağlam Gözünüz Hurlu Olsun ❤️Dizi Ailesin Dostluğuna❤️Deyeriniz Böyük Bu Gözelik Kelbinizden Gelen Aşk Sevgidi Rabbim Kelbinizin Gözelikin Üzünüze Yansıyıp İyi Ki Varsınız İyi❤️Rabbim❤️Sizi Dizi Ailesine Dost Yolayıp Bu Dizi Ailesi Ücün Böyük Bir Lütfdü Melekler Sizi Korusun❤️Nurbanı Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Ellerinize Sağlığ Gözel Analizleriniz Seyfede Yaraşığ Nurbanı Abla Sizi Çok Sevirik Sözlerinizi Okudum Konağım Yokdu Söyleyirsiniz Abla Sef Edirsiniz Sizin Çok Gözel Konağınız Var O Konağ Sizin Kelbinizde Yerleşir Siz O Konağda Saysız Hesabsız Gözel Dostlar Karşılayırsınız Her Gün Her Dekike Bu Konağ Her Kese Nesip Deyil Gözel❤️Osmanlı Türk❤️Hatunusunuz Sizi Göremesekde Sözleriniz Üzünüzün❤️Gözeliğin❤️Seyfeye Yansıyır Sizi Cok Sevirik Hep Mutlu Olun❤️Ferize Abla❤️Nasılsınız Gününüz Her Zaman Aydın Olsun Arzularınız Çiçek Olsun Mutluluk Yuvanızda Yanı Başınızda Olsun❤️Aysel Abla❤️Günaydın Nasılsınız Her Zaman❤️Mutlu❤️Sözleriniz Seyfe Işığlandısın Yuvanızda Aşk Sevgi Daimi Olsun Seyfede Sizi Görmek Cok Gözel❤️Azeri Meleki❤️Melekler Sizi Korusun

  • Hayırlı günler günelcim biz iyiyiz seni sormalı. Dünkü yorumunu okudum teşekkür ederim güzel sözler için. Sağolasın

  • Hayırlı gůnler Gūnelim sevgiyle hisseden yūreğine sağlık..Canı gőnūlden amin dualarına..hedeflerin Hayallerin umutların gerçek olsun ..seninde ..

  • HAYIRLI GÜNLER VE HER BİRİMİZ İÇİN, SENİN İÇİNDE DUALARINA CANI GÜNÜLDEN AMİN ALLAH RAZI OLSUN KIZIM MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKK

 19. hayırlı sabahlar herkese gününüz aydın olsun. Nasılsınız bakalım. kolay gelsin herkese. gülay ablam bayaaıdr sana ulaşamıyorum çok yoğunsun sanırım kolay gelsin Allah kolaylıklar versin canım ablam

 20. Günaydınlar Günaydınlar herkese hayırlı huzurlu bereketli günler arkadaşlar nasılsınız? Beni gördünüz daha iyi oldunuz biliyorum hep iyi olun İNŞALLAH 🙂

  • Hayırlı günler canım arkadaşım iyiyiz şükür sen nasılsın. Tabikide seni gördük daha iyi olduk. İyiki varsın

    • Napıyım işte oturuyom evde. Sabah birz evişi yaptım sonra oturdum arada siteye giriyorum. Artık sabahları burda olabileceğim. Bilgisayarımız var artık. Zaten baya uğraştım düzenlemeye çelışıyorum bilgisayarı. Eee sen neler yapıyorsun görüşmeyeli baş ağrın geçtimi

     • Ya canım çok sevindim artık sabahlar konuşuruz 🙂 bende iyiyim başımın ağrısıda geçti çok şükür

  • HAYIRLI GÜNLER EVET DAHA İYİ HUZUR BULDUM VE BAŞIN MI? AĞRIYORDU ÇOKKKK GEÇMİŞ OLSUN ŞİFALAR GÜZELLİK MUCKKKKKKKK SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

   • Hayırlı akşamlar teyzem ya evet dün yine yemek yemeyi unuttum ben hava da güzeldi cam çerçeve ne bulduysam sildim temizlik yaptım Gerçekten çay bile içmemiştim hiç sonrada saat iki buçuk üç gibi basımdan bir ağrı tuttu yine o zaman hatırladım yemek yemediğimi bir ağrı kesici içtim birazda bişeyler yedim geçti ama öpüyorum ellerinden

 21. HAYIRLI SABAHLAR GÖNÜL DOSTLARIM HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR (((((BANA ÇOCUKKEN İZLEDİĞİM HÜLYA KOÇYİĞİT’İN KINALI YAPINCAK FİLMİNİ HATIRLATTI BARİ SAÇINIDA KESSEYDİ TAM OLURDU BU İŞİN ŞAKA KISMI ALLAH DÜNYA BENİM EKVOTORUMDA DÖNER DİYEN İNSANLARDAN UZAK TUTSUN BİZLERİ, SEVDİKLERİMİZİ))))) ÂMİNNNN SEVGİMLE KALIN…..

 22. Herkeze gūnaydın hayırlı sabahlar. .canlar..
  Yakında bende bu yemin dizisi ne Analiz yazarsam hiç şaşırmayın..

  • Hayırlı günler ferize ablacım hoşgeldin nasılsın napıyorsun. Bi gidiyon Bi geliyor sende. İyisindir inşallah

   • Hayırlı gůnler Çalıkuşum ben buralardayım canım diğer sayfalarada yazdım demek sen farketmedin beni.. mesela survivor sayfasına yazdım en son..

    • Diğer sayfalara pek girmem ben . Gelince buraya gel sen seninle sohbet etmeyide özledim yani ablam.

  • Hayırlı günler ablam nasılsın? Bence sen yaparsın ve çokta güzel olur. Izledin mi sen Yemin dizisini?

   • Hayırlı gůnler Ayselim sağol canım iyiyim..seninde iyi olmana sevindim..
    Evet canım izledim.tekrar herkezi burda olduğunu gőrmek gūzel izlicez eleştiricez..tabi bizide eleştirebilirler..ilk gūnden korkutmayalım..hayırlısı olsun..

    • Ya bencede en güzel yani bu yine izliyicez eleştiricez belki yeni arkadaşlar gelicek aramıza eskisi gibi olucaz 🙂

 23. HAYIRLI SABAHLAR ZAMANIN VAKTİN BOL, İŞLERİN RAST GİTSİN KIZIM DİZİYİ İZLEME ZAMANIN… VE O ÖZLEDİĞİM ANALİZLER İÇİN İLHAM PERİSİ.. ALLAH CC YAZMA AŞKINI KISA ZAMANDA YAZMAYI NASİP ETSİN BİZLERDE MUTLULUK LA OKUYALIM HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIM MUCKKKKK SEVGİMLE

  • Hayırlı sabahlar özgür teyzecim..
   Dizi saat kaçta yayınlanıyor onu bile bilmiyorum..
   Dün işten eve gidince kanal 7 yi açtım, Hint dizisi vardı..
   Sonra biraz ödev yaptık oğlumla, ve daha sonra uyuya kalmışım yorgunluktan..
   Yani izleyemedim diziyi teyzecim..

 24. Mutlu gunler Naciye ablam nasylsyn ayilece iymisiniz rabbim her şeyi guzel gonlunce versin ablam ellerinden operim sevgilerimle

  • HAYIRLI SABAHLAR HOŞ GELDİN KARDEŞİM BEN AKŞAM YARISINI ŞİMDİDE DİĞER YARISINI İZLEDİM VE HATIR İÇİN YUVA KURULURDA ZAMAN GEÇTİKCE AH KAFAM AH KAFAM ÖNCE BEN DESEYDİM YAŞAYIP GİDİLİR ALTIN YUMURLAYAN OLSADA BÖYLE KAYINVALİDE VARKEN YEMİN Mİ EDİLİR BU DİZİDE OLSA MİNNET BORCU VARSA BİRDE MERHAMET DUYGUSU İŞTE O ZAMAN BU REYHAN GİBİ….. BEN İNSANLARIN HATALARINI ASLA BU BÖYLE YAPTI DEMEDİĞİMDEN KENDİMİ BULDUM HANIMLIĞIN ADI SAF OLUYOR O ZAMAN KARDEŞİM SENİ ÖZLEMİŞTİM OĞLUŞUNLA HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’IN İZNİ İLE MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKKKKK SEVGİMLE

 25. “Yemin” ağır bir yüktür o yükü taşımak da kaldırmak da zordur o yüzden yemin ederken acaba değer mi o ağır yükü taşımaya tüm zorluklara rağmen….
  Genç,karizmatik,yakışıklı,
  zengin hatta yeni nesle göre cool(bana sorarsanız şimdilik zibidinin teki)oğlumuz hayatını yarışlardan ibaret sanan beyzademiz evliliği hiç düşünmeden hayatını yaşamaya devam ederken babasının onun için neler düşündüğünü bilmiyordu bile kendisi bekarlık sultanlıktır diye düşünürken (kesinlikle doğru değil) 🙂 babası ise evlilikte keramet vardır diye düşünüyordu (evet doğru olan budur) 🙂 yalnız evlenecez diyede karşı tarafı borç içine sokup o evliliği zindan hayatına çevirmenin haa gençler… evet gerekli öğüdü de verdiğime göre 🙂 Geçelim güzel, masum,mütevazi,iyi kalpli kızımıza ama kızımız Erzurum’lu yanlız dikkatinizi çekerim harbi Dadaş ancak oğlumuzun hakkından bu kızımız gelir…. Heleki çok sevdiği dayısına ettiği yemin onu tüm zorluklara yani (Cavidana) rağmen tabikide güçlü kılacaktır..Oğlumuzu yavaş yavaş adam edecek hayatın sadece yarışlardan, gezip tozmaktan ibaret olmadığını anlatacaktır.. Bu kolay olmayacaktır elbette oğlumuzun da bu zorla yaptırılan evliliğe karşı ettiği bir yemin olacaktır….
  Hayatları farklı olan bu iki gencin ortak noktası var tabikide…. Kalplerindeki mühür kalkınca oğlumuz muhtemel (on fakiri yedirip içirip giydirecek 🙂 kızımızda üç gün oruca tabi 🙂 Eeee yemini bozmanın bir bedeli de var elbette 🙂 görüşmek dileğiyle…

  • HAYIRLI SABAHLAR ELLERİNE, GÖNLÜNE SAĞLIK KIZIM… HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR MUCKKKK

 26. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Melekleri Nasılsınız ❤️Gülay Abla❤️Özgür Abla❤️Özge Abla❤️Çalıkuşu Abla❤️Aysel Abla❤️Aytaç Abla❤️Xanım Abla❤️Sema Abla❤️Gözel Abla❤️Çiçek Abla❤️Konyalı Emine Abla❤️Demet Abla❤️Leyla Abla❤️Esra Abla❤️Nurbanı Abla❤️Handan Abla❤️Fikriye Abla❤️Ferize Abla❤️Şaka Kuşu❤️Nazli Abla❤️Mersinli Ela Abla❤️Ayan Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Ve Dizi Ailesi Seyfesinden Uzak Olan Yadaşlarda Her Zaman Kalan Bütün Dostlar Nasılsınız Yeni Yuvanız❤️Yemin❤️Hayırlı Uğurlu Olsun Bu Dizinin Aşkı Dahada Işığlı Olsun ❤️Yeni Dostlar❤️Bu Kapıdan❤️Sevinçle❤️Yaklaşsın❤️❤️Gülay Ablanın❤️Nurbanı Ablanın❤️Gözel Aşk Analizleri Seyfeni Bezesin Dizi Ailesin Seyfesin Yuvasının Sinvolu Aşk

 27. Çalıkusum Konya’da yim bu ara gelen giden yoğundum çok siteye giremedim,bide girdiğimde pek kimse olmuyordu o yüzden bitanem ,iyiyim şükür sen nasılsın

 28. Yaaa Cavidan bavuly yakmak ne demek zenginlik hic yakyşmamyş senin eline anjak tepsi yakyşyr yuruyen mutfak yaaa hala sinirim gecmedi

 29. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Dizi Seyfesine Akşamlar Işığ Sacın❤️Yemin❤️Dizisi Cok Gözel ❤️Yemin❤️Bir Aşk Masalı Bu Masalın İcinde İki Hayat Var❤️Reyhan Masal❤️İkisinin Hayatı Ferkli İkiside Hayatında Ane Hesreti Var Masal Yuvasından Uzakda Duran Anesin Hesretin Cekir Bu Sesizlik Bir Gün Kapını Açıp İçeri Aşkla Sevgiyle Dakil Olan Leylanın İstisi İle Yuva Işığlanaçak Reyhan❤️Köy Hayatın Görmüş Mesum Bakışlı Gözel Onun Tek Desteyi Dayısı Hikmetden Hikmet Beyin Reyhana Sevgisi Anesine Olan Sevgisinden. Hikmet Bey Reyhanı Yuvasına Getirmek Onu Sevgisin Bir Parçası Yapmak İstedi ❤️Reyhan❤️Yaralı Kuş Kimi İdi Tıpki Pençeresine Konan Göyercin Kuşu Kimi Reyhan Hikmet Beyin Gelişin Anlamaz Bu Gelişi Hikmet Bey Emirle❤️Yuva❤️Kurmasıyla Anlatdı Reyhan Susdu Evlemek Sözü Ona Yad Kimi Göründü Emir Sözü Onun Hayatında Yad Onun Bakışında Yad Reyhan❤️İstemirem Sözünde Açı Hekiket Öyrendi Anesin Ölümünden Sonra Hikmet Beyin Ölümün Sözüne Yıkıldı Razı Olmak Bu Açıya Melhem Oldu Babulun Yığarak Göz Yaşı Tökdü Göyercin Kuşu Ona Bakarak Uzak Oldu❤️Reyhan❤️Son Dekikesi Ane Mezarlığı Oldu Ane Menim Hayatım Açı Oldu Sevgisiz Bir Yuvam Aşksız Hayatım Oldu. Emirin Bakışın Tanımaz Oldum Hikmet Bey Suskun Bakışlarla Reyhana Bakarak Kelbinde Kecmişim Açıların Düşündü Reyhan Hikmet Beyle Yeni Yuvasına Yolandı Esil Masal Bu Yuvada Başladı Kapılar Acıldı❤️Reyhan❤️Yuvaya Ayak Atdı Bu Yuva Reyhanın Göz Yaşı Oldu Çavidan Hanım Her Şeyden Habersiz Reyhana Düşmen Oldu Reyhan Sevgi Görmediyi Yuvaya Yad Oldu Çavidanın Gözünde Reyhanın Hatireleri Konakdan Yok Oldu Reyhan Anesin Yuvasından Gelmiş Hatirelerin Yanmasına Üzüldü Anesin Resmin Kurtardı Anesin Resmi Onun Umudu Işığı İdi❤️Reyhan❤️Konakda Sevilemez Onun Sevinç’i Ona Yad Çavidan Hanım Konakda Ona Düşmen Olaçak Çemre Emire Yakın Olaçak Çavidan Bunu Yapaçak Reyhan Hikmet Beye Söz Verip❤️Yemin❤️Edir Evlilik Yemini Bu Yemin Emir Ücünde Olaçak İki İnsan Bir Birinden Habersiz Gizli Sirlere Açıyarak Yemin Edeçek Reyhan Hikmet Beyin Hastelikin Yemin Kurbanı Olaçak Çavidan Çemre Reyhanın Düşmeni Olaçak Bu Masal Tez Bitemez❤️Reyhan❤️Konakda Adımladıkça Gizli Göz Yaşları Ona Konak Olaçak Reyhanın Pençeresine Göyercin Kuşu Yeniden Yuva Kuraçak❤️Aşk Sevgi❤️Masalı Yuvaya Adım Adım İreliyeçek❤️Reyhan❤️Emir Aşk Bakışları Bir Yaranın İziyle Başladı Emirin Reyhanın Haberi Olmadan Kelbleri Aşka İz Koydu Bu Aşkı Nifretle Karşılayaçaklar
  Reyhan Emirin Hayatına Deyişerek Geleçek Dizi Gözel Kolektive Oyunculara Uzun Yolculukda Uğurlar Arzu Ediriz

 30. Hayırlı geceler, maşallah sitenin müdavimleri gelmiş,hosgelmisler,ben de izledim ,fena değil gibi iyi olur inşallah

  • Hayırlı geceler emine teyzecim hoşgeldin nasılsın napıyorsun. Bayadır görüşemiyoruz seninle. Müdavimlerden kasıt bende varsam. Şu aralar genelde burdayım. Siz Konya da mıydınız

   • Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları❤️Konyalı Emine Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun❤️Melekler❤️Sizi Korusun Her Zaman Yuvanızda Aşk Sevgi Görünsün Sizi Cok Sevirik Rabbimde Sizi Sevsin Gözel Dualar Sizinle Olsun❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız Hayırlı Akşamlar Okulunuzda Uğurlar Arzu Ediriz Hayatınızda Aşk Sevgi Gözeliki Olan Yuva Arzu Ediriz Size Mutluluk Her Zaman Yanı Başında Olsun Sizi Çok Sevirik Sağ Olun Var Olun

 31. Hayirli akşamlar canlarym nasylsynyz bakiyim Gul Arcan daha ilk bolumden sinir etmeye başlady.odalar yenilenmiş Zehralan odasyny nasyl oldy merak etdim bide çalyşym odasyny hic gormemişdik
  Inşalla izlerim ilk bolum kaliteli sonra nasyl olur bilmem ask de ilk bolumler cok kalitelidi
  Bence Hediye ablan roly yakyşmyş

  • Hayırlı geceler gözəl ablacım hoşgeldin nasılsın napıyorsun iyisindir inşallah. Nerelerdeydin

   • Çalikuşum hoş buldum bitanem iyim şukur fazla bişey yapmiyorum bildigin ev işleri sen nasylsyn canim saglygyn keyfin yerindemi dersler nasyl iymi allaj zin acyklygyny versin canim

    • Bende iyiyim şükür ablacım. Sağlığımda keyfimden yerinde şükür. Dersler daha başlamadı yaa. Kayıt yaptırdım ama kitap alıcam daha. Öyle işte.

 32. Hayırlı geceler herkese sitenin gülleri ve Sayın yöneticisi. Nasılsınız bakalım. Ya ben hala izlemedim ve daha saat kaçta çıkıyor onu bile bilmiyorum. 🙂

 33. Hayırlı geceler sitenin degerlileri evvet bende izledim yahu ne kadar uzun bir bölüm oldu sanki dersin haftalık dizi galiba ilk bölüm olduğu için ilk bölüm gayet kaliteli olmuş sonradan cıvıtmazlar inşaalah paraya kıymışlar konak yenilenmiş mutfağından mobilyasına kadar cavidan da çok gıcık olmuş saçını başını yakında yolmak isteyeceğimiz muhtemelen 🙂

 34. Şu Cavidan keşke mahallede tepsiyle dolaşsaydı Şimdiden sinir etti beni eğer izlersem daha çok sinir olacağım kesin

  • Aynen öyle ayselcigim ama sabır edeceğiz.sabra aşktan alışkiniz gerçekten hiç gitmemiş bu rol ona

   • Bakalım bu haftayı izliyicem İNŞALLAH sonunu ASK gibi yapmazlar neyse yaşlı Alevimiz hayırlı olsun herkese bu arada Salim amcada bir yerden çıkarsa hiç şaşırmam 🙂

    • Bende ondan korkuyorum.bu emirle reyhanda şişermi acaba diye şişenin sonu belli bizim dizinin sonunda belli

 35. Hayırlı akşamlar can dostlarım.ben yemin,i izledim bayildimmm evet adını sen koyun farklı bir versiyonu ama ben izledim ve izleyeceğim nasipse bir gül arcana pek gitmemiş bu rol yada aşkda farklı olduğu için olabilir.ikinci dikkatimi çeken Emire aşık kızın annesinden daha yaşlı göründüğü.iyi akşamlar herkese ya herkes çok yoğun sanırım.

 36. Yeminimi bozdum ulennn bakalım ne zaman der ama ben bi bakayım şu diziye de ona göre çok değerli fikirlerimi belirteyim 🙂 Cümleten hayırlı akşamlar ahalii…

 37. Hayırlı sabahlar herkese. Gününüz aydın bol neşeli olsun. Bakın ben bu saatte geldim. Nasılsınız. Herkese kolay gelsin mutlu günler.

 38. HAYIRLI SABAHLAR VE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ SAĞLIK, SIHHAT, HUZUR, UMUT, BEREKET, BOLLUK, GÜZEL ZAMAN, İŞLERİN RAST GİTMESİ İNSANLARIN İYİLERİ SİZLERLE, SEVDİKLERİNİZLE OLSUN GÜLAY’CIM, BALDILLIM, SEMA KARDEŞİM, CİCİKIZIM, LAMAZI GOGO, EMINE’CIM, AYYÜZLÜM, GOZEL KARDEŞİM, GÜNEŞİM, AYAN ‘CIM DEMET’CİM, XANIM, NAZLI’CIM, FERİZE HANIM, FİKRİYE HANIM, ŞULE’CİM, GÜNEL’CİM, YORUMUMU OKUYANLAR SAYIN MEHMET OĞUZ BEY AYAKLARINIZ MUSMUTLU OLACAĞINIZ YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ DAİMA ALLAH’IN İZNİ İLE❤ ÂMİNNNNNNN ❤

 39. Hayırlı sabahlar canlar.cumleten hepinize bu yeni hafta sağlık mutluluk huzur.isinizi rast getirsin rabbim.bugun yemin başlıyor bakalım nasıl bulacağız ne diyeceğiz.hadi hepinizi selamliyorum

 40. HAYIRLI GECELER GÜZEL KIZIM SEVDİKLERİNLE NİCE MUTLU GÜNLER YILLARAAA HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN KIZIM SENİ SEVIYORUM TEYZESİİİİ MUCKKKK

 41. HAYIRLI GECELER HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 42. HAYIRLI GECELER KIZIM HER GÜZELLİK SENİNLE, SEVDİKLERİNLE OLSUN, MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

 43. YEMİN DİZİ SAATİ AKŞAM 19OLUNCA BANA İZLEMESİ ZOR EV HALKI TAM O SAATTE EVDE YEMEK FASLI İNŞAALLAH TEKRARINI YAYINLAR ELİF DİZİSİNİN TEKRARI YOK GALİBA ÇOK BEĞENEREK İZLEDİĞİM TV FİLMLERİ NE KADAR TEKRAR YAYINLASADA TRT RADYO BİRDE CUMA SABAHLARI SABAH 7 KALKIP HALK HİKAYELERİNİ DİNLERDİM İŞTE O GÜNLERE GÖTÜRÜYOR BENİ O TV FİLMLERİ GÖNÜL DOSTLARIM HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE KALIN

 44. HOŞ GELDİN TEYZESİİİİ ALLAH BAŞARI, ZİHİN AÇIKLIĞI, SAĞLIK, SIHHAT, HUZUR, UMUT, BEREKET, MUTLULUK VERSİN SEN DERSLERİNE ODAKLAN Kİ İYİ BİR CERRAH OL MERHAMETLİ ÖZVERİLİ NE OLURSA OLSUN HASTAYA SAYGILI….((( BENİ AMELİYAT EDEN DOKTORUM ORHAN YAĞMURKAYA ŞİMDİ DOÇENT OLARAK İST DE BİR GÜN DAHİLİYE ÖNÜNDE TEKERLEKLİ SANDALYE DE HASTASINI MUAYENE ETTİRMEK İÇİN İZİN İSTEDİ VE HASTASINA NE HÜRMET NE İLGİ HASTANIN KIZINA BEN HİÇ DOKTORA BENZEMİYOR NASIL ANNE, BABA EVLADI EVET TEYZECİM GİDİNCE NE YAPICAZ BİLMİYORUM VE ÖNÜN AÇIK, ÖMRÜ UZUN OLSUN İNŞAALLAH SENİ SEVİYORUM TEYZESİİİİ ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE AMİNNN SEVGİMLE MUCKKKK❤❤❤❤❤❤❤

 45. Sanırım ilk yorum benden..
  Nasılsınız?
  Sizi çoook özlemişim yaaaaaa.
  Canlarıım.
  Bu sayfada konuşuyorsunuzdur İNŞALLAH çok dersler var hiç bir dizi izleyemiyorum.
  Sizi çoook seviyooooom

  • Hayırlı geceler ayancım hoşgeldin biz iyiyiz sen nasılsın napıyorsun görüşmeyeli. Baya uzun zaman oldu. Derslerde başarılar diliyorum

 46. Hayırlı günler mutlu pazarlar sitenin kalbi güzel insanları nasılsınız bakalım. Kimseler yok bugün.

  • HAYIRLI PAZARLAR VE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CİCİKIZIM EVET BU GÜN PAZAR OLUNCA SENİ SEVİYORUM CİCİKIZIM SEVGİMLE MUCKKKKK ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   • Hayırlı geceler canım teyzem çok teşekkür ederim ben de seni çok seviyorum. İyiki varsın ❤️

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2019