Yemin Dizisi Cemre Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Yemin’de Emire Aşık Kız)

Yemin dizisinde Cemre karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı yemin dizisinin cemre‘si kaç yaşında boyu kilosu ve daha önce oynamış olduğu diziler hakkında kısa bilgiler vereceğiniz bu sayfaya hoş geldiniz. Kanal 7 ekranlarında 18 şubat 2019 pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelen Yemin dizisinde Cemre karakteri oldukça merak edildi.

Yemin Dizisi Cemre rolü gerçek adıYemin Dizisi Cemre Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri Hayatı

Yemin dizisinin Cemre karakteri hakkında sizlere kısa bilgiler vermek istiyorum. Yemin dizisinde Cemre karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı nedir bilgilerini kısaca yazalım. Yemin dizisinde Cemre rolü Ceyda Olguner tarafından canlandırılıyor. Ceyda Olguner Yemin dizisinde Cemre karakterine Hayat veriyor. daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ekrana gelen Ceyda Olguner yemin dizisindeki Cemre rolü ile yeniden sevenlerinin karşısına yeni bir günlük dizi ile çıkmış oldu.

Yemin dizisinde Cemre nasıl bir rolde oynayacak hangi karakteri canlandıracak diye merak edenler için kısa bilgiler yazmak istiyorum. Yemin dizisinde Cemre karakteri dizinin başrol oyuncusu olan ve Reyhanla evlenmek zorunda kalan Emire aşık olan oldukça sosyetik ve güzel bir kızı canlandıracak. Kaprisli oldukça kendini beğenen makyaja düşkün bir karakteri canlandıran Cemre karakteri bakalım Yemin dizisinde rakibi olacak olan Reyhan karakteri ile nasıl başa çıkacak Emir karakterindeki başrol oyuncusunu elde etmek için neler yapacak izleyip göreceğiz.

Yemin Dizisi Cemre Emire deli gibi aşık kızYemin Dizisi Cemre Kimdir? Dizide nasıl bir rolde karakterde olacak (Yemin’de Emire Aşık Kız)

Yemin dizisinde Cemre kimdir kısaca tanıyalım: Tarhun ailesinin uzun süredir tanınan ülkece bilinen veliahtı  durumundaki Emir karakterine aşık olacak olan Cemre dizide havalı bir genç kızı canlandırıyor. Tarhun ailesinin konağına sürekli gidip gelen ve Emir’i sürekli göz önünde bulunduran Cemre karakteri elbette Emir’in kendisiyle evlenmesinden başka bir şey istemiyor. Çünkü Emir hem zengin hem yakışıklı bir karakterdir. ülkenin en zengin ailelerinden birisi olan tarhun ailesine gelin gelmek Cemre’nin en büyük arzusudur.

Dizimizin başrol oyuncusu olan Emir ise onu sadece bir arkadaş olarak görüyor ve Cemre ile evlenmeyi kesinlikle düşünmüyor. işte filmde burada kopuyor ve Emir’i elde etmek isteyen Cemre aşkı için neler yapacak Hikmet Bey oğlunu evlendirmek için karar verdiğinde Cemre kendisi ile evlendirmeyeceğini öğrenince neler yapacak nasıl bir kötü karaktere dönüşecek hep birlikte izleyip göreceğiz. Kısacası Cemre karakteri yemin dizisinin kötü kız karakteri olarak gözümüze gözümüze batacak. Her dizide kötüler vardır yemin dizisinin kötü karakteri de Cemre rolünde oynayacak olan Ceyda Olguner‘dir.Ceyda Olguner Yemin Dizisi Cemre rolünde

Bir yemin uğruna Konağa gelin gelen Reyhan ise Emir’i Sevmek bir tarafa bir yandan da Cemre ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Çünkü Cemre aşık olduğu Emir’in köyden gelmiş bu kıza ilgi duymasına yakınlaşma sana bir türlü tahammül edemez ve Cemre dizide olmadık kötülükleri Reyhan’a yapmaktan geri kalmaz. Peki Yemin dizisinde Cemre karakterini oynayacak olan Ceyda Olguner kimdir kısaca bilgileri ne bakalım:

Yemin Dizisi Cemre rolündeki Ceyda Olguner Kimdir? Kısa hayatı ve Bilgileri

Yemin dizisinin oyuncusu olan Cemre rolündeki Ceyda Olguner 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. 32 yaşında olan Ceyda Olguner Ankara Üniversitesi’nde devlet tiyatrosundan mezun olmuş ve daha önce Saklı Kalan isimli dizide rol alarak Ece karakterini canlandırmıştır. Ceyda Olguner TRT 1 ekranlarında yayınlanan Zeyrek ile çeyrek dizisinde rol almış bir oyuncudur. Ama onu asıl meşhur eden Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki Hatice Sultan karakteridir. İşte o diziden bir sahne:Yemin Dizisi Cemre Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Son olarak Masum Değiliz isimli dizide kısa bir oyunculuk deneyimi yaşayan Ceyda Olguner son olarak Yemin dizisinde Cemre karakteri olarak karşımıza çıkmıştır. Yemin dizisindeki Cemre karakteri oldukça kötü bir karakter olmasına rağmen oyuncumuz güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek görünüyor. Sizler de aşağıya yemin dizisinin kötü karakteri olan Cemre hakkında olumlu ve olumsuz duygularını düşüncelerinizi yazabilir Cemre rolü ile ilgili fikirlerinizi diğer yorumcularımızda paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.