Yemin Dizisi Kemal ve Leyla Evlenecek mi, Masalın Annesi Sevil Gelecek mi?

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Yemin dizisi hem gittikçe artan reyting oranları hem de oyunculuk başarıları ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Yemin dizisinin oyuncuları da oldukça ilgi görmeye başlarken dizide Kemal karakterini canlandıran oyuncu ile onun kızı olan Masala bakan Leyla arasında nasıl bir ilişki var Kemal ve Leyla birbirine aşık olacak mı evlenecek mi gibi sorular izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor.

Belki izleyenler Kemal Bey’in biraz yaşlı olduğunu çoluk çocuğa karışmış birisi olduğunu düşünebilirler ancak Kemal Bey çok zeki ve oldukça maharetli birisi olarak ayrılmış olduğu eski eşi Sevilden sonra kimseyle bir ilişki yaşamamış kızı Masala kendisini adamış bir baba. Uzun süredir sessiz kalan ve hiç konuşmayan Masalın hayatı Kemal Bey’in evine hırsız olarak giren Leyla isimli oyuncunun yakalanması ile değişmeye başladı.

Yemin Dizisi Kemal ve Leyla Evlenecek miYemin Dizisi Kemal ve Leyla Birbirine aşık mı olacak Evlenecek mi?

Evine giren hırsız Leyla’nın kızına göstermiş olduğu şefkatten çok etkilenen ev sahibi Kemal Bey kızı masala bakıcı olması şartıyla onu affetti ve şikayetinden vazgeçti. Leyla’yı karakoldan kurtaran Kemal Bey’in tek şartı Leyla’nın Masal ile ilgilenmesi idi ve öylede oldu. masal ve Leyla birlikte vakit geçirirken Masal yavaş yavaş konuşmaya ve kendisini bulmaya başladı.

Kemal Bey kızı Masaldaki değişiklikleri gördükçe mutlu oluyor ve bunun içinde Leyla’ya teşekkür ediyor ve ona minnet borçlu olduğunu biliyordu. Zamanla Leyla ve Kemal arasında bir yakınlaşma başladı ve dizinin ilerleyen bölümlerinde Kemal Bey Leyla’ya sırılsıklam aşık olacak. Tabi Leyla da ona karşı boş değil. Zamanla ikili arasında doğal bir sevgi başlayacak.

Yemin Dizisi Kemal Beyin eski eşi Masalın Annesi Sevil Gelecek mi?

Tabii Bu arada Kemal Bey’in eski eşi olan ve masalın annesi olan Sevil hanımın yurt dışında olduğunu bir müddet sonra Türkiye’ye geri geleceğini ve kızı Masalı görmek isteyeceğini de unutmayalım. Çünkü Sevil Hanım oldukça varlıklı bir aileden geliyor ve Kemal Bey ile de sırf bu yüzden evlendiği çok açık. Ancak ikili anlaşamayınca olan yeni doğmuş kızları Masala oldu. Masal annesiz kalırken ona bakacak ve annesi gibi ilgilenecek biri Kemal Bey için vazgeçilmez oldu.

Yemin dizisi Leyla ve Kemal aşk mı yaşayacakYemin Dizisinde Kemal ve Leyla Aşk mı yaşayacaklar?

İşte Leyla tam böyle bir zamanda Kemal Bey’in evine girip hırsızlık da yapamayınca Masala bakıcı olarak kaldı. Her ne kadar Leyla’nın babası onu hırsızlık için eğitmiş ve sürekli hırsızlık için uğraşsa da Taci ile birlikte artık yavaş yavaş babasının isteklerinden uzaklaşmaya başlar. Leylanın babasının beklentisi bu yönde olsa da Kemal Bey’in evinde Sessiz sedasız masala bakması ve kötülüklerden şerlerden uzak kalması Onun da işine gelmektedir ama bunu daha fazla sindiremez ve kızını Kemal beyin evinden alıp çıkarmak ister. Diğer yandan Kemal Bey bir yandan iş yoğunluğu ile uğraşırken Diğer yandan da kızı masalın Leyla tarafından oldukça iyi eğitilmesi ve masalın artık konuşmaya başlaması ile oldukça mutlu olmaya başlamıştır.

Kızı Masala adeta annelik yapan Leyla’ya karşı da yavaş yavaş duygusal bir yakınlaşma yaşayan Kemal Bey ilerleyen süreçte Leyla’ya sırılsıklam aşık olacak Leyla da ona karşı duramayacak tabii ki. Sizler de Kemal Bey ve Leyla arasındaki ilişkiyi nasıl bulduğunuzu yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz Yemin dizisinde Kemal ve Leyla evlenir mi Kemal Bey’in eski eşi Sevil diziye gelince Kemal ile Leyla arasındaki yakınlaşmayı etkiler mi Sizlerde yorumlarınıza aşağıya yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin Dizisi Kemal ve Leyla Evlenecek mi, Masalın Annesi Sevil Gelecek mi? (15 Yorum)

 1. Leyla dizide mutlaka olmalı.yoksa dizi çok sıkıcı ve kısır döngü olur izleyici sayısı azalır

 2. Leyla Kemal için izliyorum çok güzeller izlerken o enerji geçiyor evlenmeli ikisi Leyla Masal Kemal

 3. Hayırlı sabahlar hayırlı günler herkese. Herkes iyidir herhalde.Benim canım biricik gülay ablamda iyidir inşallah. Ben onunla sohbet etmeyi çok özledim yaa. Ama biliyorum çok yoğunoluyor gelemiyor. Ve herşeye rağmen beni hep çok seviyor. Ve bende onu çokkk seviyorum. Kolay gelsin sana ablacımm 🙂

   • Tam da umudumu kesmiştim ki cevabını gördüm . Yarı mutlu yarı hüzünlü çalıkuşu oldum..
    Tekrardan kolay gelsin ablammmmm

 4. HAYIRLI GECELER ALBASAN AİLESİİİ ALLAH’A EMANET OLUN HER GÜZELLİK SİZİNLE OLSUN SEVGİMLE KALIN

 5. HAYIRLI GECELER GELME SAATİN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM SENİ SEVIYORUM DERSLERİN DE İŞLERİN DE BAŞARILAR SEVGİMLE TEYZESİİİİ MUCKKKKK❤

  • Hayırlı geceler canım teyzem teşekkürler. Gelmiştim zaten diğer sayfadaydım nasılsın napıyorsun

 6. HAYIRLI GECELER VE TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜLAY’CIM GÖNÜL DOSTLARIM TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİM DESİNİZ SEVGİMLE KALIN❤

 7. HAYIRLI GECELER.. LEYLÁ KENDİ İÇ DÜNYA’SINDA KEMÁL BEYLE BABASINI KARŞILAŞYIRIYOR OLABİLİR Kİ AŞIK OLMA NEDENİ.. BABASINA DÜŞKÜN OLSADA HIRSIZLIK YAPTIRMASI ÖYLE BİR AHLÂK TAKİ KİŞİ İÇİN SORGULAMA ZAMANI GEÇMİŞTİR…. MASAL İÇİN BABASININ SORUN ÇIKARMAMASI İÇİN EVLENECEKTİR… MASAL ‘IN ANNESİ GELİP KENDİNİ VAZGEÇİLMAZ SANIP LEYLÁ NIN HIRSIZ OLMASINI İLERDE KOZ KULLANIP MASAL’I ALMAYA ÇALIŞABİLİR…. BU GÜN MASAL BİRİNİ YANINDA, DİĞERİNİ SANDALYEDE UYUTMASI… SONUÇ… ELEKTRİK ALMAK…

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2019