Yemin Dizisi Küçük Zeynep Öldü mü? Diziden Ayrıldı Mı Yeni Tüyolar

Yemin Dizisi Küçük Zeynep Öldü mü? Diziden Ayrıldı Mı Yeni Tüyolar

30 Nisan da neler olacak? Yemin dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında saat 7 de izleyicileri ile buluşuyor? Küçük Zeynep öldü mü? Bir önceki bölümde 29 Nisan da yayınlanan bölümde yüksekten düşen Zeynep öldü gibi gözüküyor ama net bir bilgi yok.

Cezaevinde olan Reyhan’ı kurtmarmaya çalışan Emir’in uğraşları başarılı olacak mı? gerekli bilgileri polise tüm detayları ile antalan ve teslim eden Emir Reyhan’ı cezaevinden çıkaracak gibi gözüküyor.

Zeynep’i seven izleyiciler hiç üzülmesin Zeynep ölmez, Zeynep’e bir hastane sahnesi hazırlanıyor ve Reyhan cezaevinden çıktığında direk onun yanına gidecektir.

YORUMLAR

  1. Zeynep Ölemez Paltarın Deniz Kanarından Tapılması Onun Ölmüş Kimi Göstermeleri Reyhan Ücün Üzüçü Çavidan Cemre Yapdığları Kötülükde Yok Olaçak Atılan Ok Bir Gün Atana Kayıdır Tıpki Çavidan Cemre Kötülükü Kimi Çavidan Bir Ane Obrazı Aneye Kötü Söz Söylemek İnsanı Üzür Dizileri Yapan Yöneticiler Son Zamanlar Yapılan Dizilerde Ane Obrazların Kötü Yapılar Anlamıram Ane Övladı Ücün Hayatın Kurban Verir Dizilerde Ane Övladın Yuvasın Yıkır Bunları Gördükde İnsan Üzülür Cemre Tam Bir Şeytan Çehennemi Tersine Ceviren Emiri Kazanmağ Ücün Bu Kader Kötülük Yapır Cemre Obrazın Cok Kötü Yaradıplar Evli Bir Erkeye Yaklaşması Üzüçü Hemde Bir Ane İle Cok Zor Hayatımızda Bunlar Var Diziler Hayatımızda Bizlerde Dizilerde Hayatımızda Olanları Kaşki Diziye Daşımazdığ Dizilerde Ele Hekayeler Yaradardığ Ki Dizilerden Ders Alardığ İyi Hekayeler Hayatımıza Dakil Olardı Ama Bunları Yapmılar Hara Bakırıksa Kötülükler Davam Edir Reyhanın Oğurlanması İyi Oldu Bütün İşleri Dahada Kolaylaşdıdılar Bunları Çavidan Cemre Düşünsün Bir Çocuk Kacırırsan Buda Yetmir Hebse Saldığın İnsanı Kacırırsan Bunlar Zeynepin Anesin Üzerinde Kalaçağ Onu Hebs Edeçekler Zeynep Bulunaçağ Reyhan Emir Umarım Zeynepi Övlad Edeçekler Zeynep Bir Yuva Sevinçi Göreçek ❣️Yemin❣️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.