Yemin Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Kanal 7) Karamel Yapımdan..

Yemin Dizisi Kanal 7 de Karamel yapımdan.. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan uzun süredir beklenen karamel yapımın yeni günlük dizisi Yemin oldu. Çok yakında oyuncu kadrosunu sizlere uzunca yazacağız. Şimdilik belli olan oyuncuları baş rolde Özge Yağız ve Gökberk Demirci bulunuyor. Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan yemin dizisinin oyuncu kadrosunu yapımcısı karamel film en kısa sürede bizlerle paylaştıktan hemen sonra biz de sizlere aktaracağız.

Yemin Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı Kanalı (Kanal 7)

Yemin dizisi Reyhan karakteri – Özge Yağız 

Yemin dizisinde Reyhan karakterini oynayacak olan oyuncu daha önce Adını Sen Koy dizisinden hatırladığımız Zeliha karakterine hayat veren başarılı oyuncu Özge Yağız’dır. Özge Yağız Adını Sen Koy dizisinin 2. sezonunda dahil olmuş ve Adını Sen Koy dizisindeki Zeliha karakteri ile ön plana çıkmaya başlamıştı. Başarılı ve güzel oyuncu Özge Yağız Adını Sen Koy dizisinin bitmesinden sonra Karamel yapımın yeni dizisi olan de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yemin dizisinde başrol oynayacağı kesinleşti ve Reyhan karakteri olarak karşımıza çıktı.

Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan ve önceki gün yeni tanıtım fragmanı yayınlanan Yemin dizisinin başrol oyuncusu olan Özge Yağız dizide Reyhan karakterine can verecek. Yemin dizisinde Reyhan kimdir yemin dizisinin başrol oyuncusu Reyhan karakteri hakkında detaylı bilgileri sizlere yeni sayfamızda ileteceğiz.
Yemin Dizisi Reyhan kimdir..

Yemin dizisi Emir karakteri – Gökberk Demirci

Yemin dizisinde Reyhan karakteri ile birlikte oynayacak diğer başrol oyuncusu da yine Adını Sen Koy dizisinden hatırladığımız Gökberk Demirci oldu. Gökberk Demirci yemin dizisinde Emir karakterine hayat verecek ve başrolleri Reyhan ile birlikte paylaşacak. Yemin dizisinde başrol Emir kimdir yemin dizisinin erkek başrol oyuncusu olan Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci hakkında detaylı bilgileri yeni sayfada sizlere duyuracağız. Yemin dizisinde Emir ve Reyhan karakterleri birbirine uygun mu Sizler yakıştırdınız mı bu konu hakkında yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Yemin dizisinde Emir kimdir?

Bildiğiniz üzere Kanal 7 birçok günlük dizi yayınlamakta ve uzun süreli yakınlara imza atmaktadır. Diğer kanallar gibi reyting kaygısı gözetmeyen Kanal 7 şu anda yayınlamakta olduğu Elif dizisinin 5 yıldır yayınlanmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan karamel yapımın yeni dizisi Yemin oyuncu kadrosuyla ve tüm detaylarıyla sitemizde yer almaya devam edecek.

Yemin dizisi Kemal Karakteri – Can Verel

1982 yılında dünyaya gelen Can Verel Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış ve ilk oyunculuk deneyimini ise Omuz Omuz’a isimli dizide yaşamıştır. Can Verel, Gemilerde Talim Var isimli diziden sonra Selana isimli dizide Aleko karakterini canlandırmıştır. Arka Sokaklar dizisinde Selim karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Sen Anlat Karadeniz adlı dizide bir psikologu canlandırmıştır.

Yemin dizisi Cavidan karakteri – Arcan Gürses

1959 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Yemin Gül Gürses, son olarak Adını Sen Koy dizisinde Şükran karakterini canlandırmıştır. Oldukça uzun süre bu dizide oynayan oyuncumuzu Adını Sen Koy izleyicileri hatırlayacaktır.

Yemin dizisi Cemre karakteri – Ceyda Olguner

Yemin Dizisi Ceyda Olguner (Cemre) : 1987 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen Ceyda Olguner, üniversiteyi Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Saklı Kalan dizisinde Ece karakteri ile ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. Zeyrek ile Çeyrek, Sevda Kuşun Kanadında, Muhteşem Yüzyıl ve Masum Değiliz dizilerinde rol almıştır. Ceyda Olguner hakkındaki detaylı bilgi için Tıklayın >> Yemin Dizisi Cemre Kimdir?

Yemin dizisi Masal karakteri – minik kız oyuncu Cansın Mina Gür

Yemin Dizisi Cansın Mina Gür (Masal) : Yemin dizisinin en minik oyuncularından biri olacak olan Cansın Mina Gür, dizide Masal karakterini canlandıracak. Cansın Mina hakkında çok fazla detaya sahip olmamakla birlikte oyuncu bir çok reklam filminde izleyici karşısına geçmişti. Vakıfbank, ABC temizlik reklamı, Kemal Tanca ayakkabı ve çanta reklamı gibi reklamlarda oynayan oyuncunun ilk dizisi Yemin olacak.

Yemin dizisi Tuğçe Ersoy Kacarski

Yemin Dizisi Tuğçe Ersoy Kacarski : 1978 yılında dünyaya gelen oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. The İmam, Plajda, Hanımın Çiftliği ve Ay Tutulması projelerinde yer alan oyuncu son olarak Adını Sen Koy dizisinde Ömer’in annesi Jülide’yi canlandırmıştır.

Daha önceden haberini yapmış olduğumuz karamel filmin yeni dizisi uzun ömürlü bir günlük dizi olacak. Biz farklı bir kanalda bekliyorduk ancak uzun ömürlü olması ve reyting kaygısı gütmemesi için Kanal 7 ile anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Yemin isimli günlük dizinin çok yakında oyuncu kadrosu ve tüm detayları açıklanacak ve akşam haberleri öncesinde Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya başlayacak.

Yemin Nerede Çekiliyor TIKLAYIN, (Kanal 7) Yemin dizisinin çekildiği mekanlar 

Yemin Dizisi Oyuncuları Adını Sen Koy dizisinden mi olacak?

Yemin dizisinin oyuncu kadrosu büyük ihtimalle Adını Sen Koy dizisinde oynayan oyuncuların bazılarını içerecek ancak tamamının olması mümkün değil. Bu dizide Erkan Meriç olacak mı olmayacak mı Yemin dizisinde Erkan Meriç’i görebilecek miyiz ilerleyen günlerde yemin dizisinin oyuncu kadrosu belli olduktan hemen sonra bunu göreceğiz. Ancak Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olmasından dolayı Erkan Meriç’in uzun süreli bir günlük dizide olup olmayacağına emin olamadık.

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan yemin dizisinin önümüzdeki günlerde yeni tanıtım fragmanları yayınlanacak ve bizde sizlere hem oyuncu kadrosunun hem de yeni tanıtım fragmanlarını bu sayfadan ulaştıracağız. Yemin dizisinin tüm oyuncularına detayları ile birlikte sizlere aktarırken sizlerden gelen istekler doğrultusunda Yemin dizisi nerede çekiliyor Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan yemin dizisinin çekildiği mekanlar, Yemin dizisinde çalan şarkılar müzikler Yemin dizisi Kanal 7’de ne zaman başlayacak kimler oynayacak gibi birçok soruya cevap vermeye çalışacağız.

Yemin Dizisi hakkında yorum ve görüşleriniz…

Sizler de yorum ve görüşleriniz de kanal 7’nin yeni dizisi olan yemin dizisinin hem oyuncularını hem de senaristliğini ve yönetmeni hakkında bilmediklerinizi sayfamızda sorabilir diğer yorumcularımızla tartışabilirsiniz. Kanal 7 ekranlarında çok yakında başlayacak olan Yemin dizisi ile ilgili Tüm detayları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizler de Yemin dizisi ile ilgili yorumlarınızı yazabilir bulduğunuz tüyoları sayfamızdan paylaşabilirsiniz.

Yorum 48

 1. Kötülük says:

  Hayatımda yemin dizisi kadar kötülük dolu iğrenç bir dizi görmedim yaklaşık 3 haftadır izlemiyordum bugün biraz izledim Şaşırmadım kötülüğün iğrençliğin dozunu arttırmışsınız. Maşallah ne güzel örnek oluyosunuz topluma. İnanın ahlaki olarak avrupayı bile geçmişsiniz bozuklukda

 2. yemin dizi says:

  filim kendi hayal zaten niye hayal getiriyorlar anlamadim

 3. yemin hayranı says:

  emir reyhana bayılmış gurur yapıyor

 4. Anonim says:

  Ffvgghj6_(!”

 5. prensini Arayan prenses says:

  Kendim izlemiyorum ama iyi diziye benziyor

 6. Anonim says:

  Bence de her şey de erkan meriç adi kullanılıyor. Var diyorlar ama yok.

 7. Canan says:

  Güzel diziye benzziıyor ama karamel yapım cokkk sahneleri aynı oluyor ve senaryo cok yavaş ilerliyo ve cekildigi konakta degişmeli

 8. Canan says:

  Yazılan bütün dzilerde erkan meric olacakmiş gibi yazmanız hic hoş degil başrolere haksızlık oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version