Yemin Dizisi Suna Kimdir? Bilgileri Okulu (Sıla Türkoğlu) İnstagramı

Yemin Dizisi Suna Kimdir? Bilgileri Okulu (Sıla Türkoğlu) İnstagramı… Yemin dizisi Kanal7 ekranlarında yayınlanmaya devam ederken yeni bir oyuncu diziye dahil oldu. Dizi de güzelliği ile dikkat çeken Suna karakteri kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık. Yemin dizisi oyuncularını konusunu sitemizde bulabilirsiniz.

Yemin dizisi Suna Kimdir karakteri; Suna doğuştan engellidir ve tekerlekli sandalyeye bağlı yaşamını sürdürmektedir. Suna Yemin dizisinde Emir’in kardeşidir. Suna’nın annesi Cavidan Hanım onu hiç sevemez ve onun konuştuğu her ortamdan uzaklaştırmak ister. Suna’nın babası Hikmet Bey ise kızı engelli olduğu için onu hayata bağlamak ister. Onu güvenilir kişilere emanet etmek için önce oğlunu iyi birisi ile evlendirmelidir.

Yemin dizisi Hikmet Bey oğlu Emir’i yeğeni Reyhan ile evlendirmek ister. Reyhan iyi huylu bir kızdır. Böylelikle Suna’da artık güvenilir ellerdedir. Suna ve Reyhan ile anlaşırlar. Yemin dizisinde Suna karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yemin dizisi Suna rolünü canlandıran oyuncu Sıla Türkoğlu.

Yemin dizisi Suna Sıla Türkoğlu Kimdir?

Sıla Türkoğlu Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi’nde  mezun olmuştur. Henüz yeni dizilerde rol almaya başlamıştır. Sıla Türkoğlu’nun ilk dizisi projesi Ağlama Anne dizisi olmuştur. Ağlama Anne dizisinden sonra ise ikinci dizisi Yemin dizisi olmuştur. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Suna karakterini canlandıracak olan Sıla Türkoğlu önemli bir roldedir. Sıla Türkoğlu instagram hesabı; https://www.instagram.com/silaaturkoglu/

Sıla Türkoğlu hem güzelliği hem de genç olması ile ilerleyen dönemlerde en çok aranan başrol oyuncusu olabilir. Kendisine başarılar diliyoruz. Sıla Türkoğlu instagram hesabından sizler için güzel resimler seçtik. Sizde daha fazla resim bakmak isterseniz instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin Dizisi Suna Kimdir? Bilgileri Okulu (Sıla Türkoğlu) İnstagramı (3 Yorum)

  1. Ay vurmuyorsa yüzüne, güneş vurmuyorsa pencerene kabahati ne Ay’da ne Güneş’te ara. Gözlerindeki perdeyi arala
    Hayırlı Nurlu Cumalar.

    • Yemin dizisindeki Aslı Türkoğlu Sizinle tanışmak istiyorum Numaranızı verirseniz ben size gerçekten arayacağım Fahrettin Yılmaz tanışmak istiyorum

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019