Yemin dizisi tekrarı izle, Yemin hangi gün saat kaçta Kanal 7 de tekrar yayınlanıyor?

Kanal 7 ekranlarında başlayan Yemin dizisi tekrarları ne zaman olacak, hangi gün ve saatte izleyebilirsiniz? İzleyenler için son bölümün tekrarı video olarak sitemizde sizlerle buluşmaya çalışacak. Yemin dizisi oldukça sevildi ve tutulduğu izin tekrar bölümleri ne zaman hangi günler Saat kaçta diye merak edenler Kanal 7 ekranlarında ki bu yeni dizinin gününü ve saatini merak ederek bizlere sormaya başladılar. Biz de sizler için Yemin dizisi hangi günler saat kaçta yeniden ekrana geliyor bu konu hakkında detaylı bilgiler vererek dizinin son bölümünü sizlere buradan paylaşmayı planlıyoruz.

Yemin dizisi tekrarı izle, Yemin hangi gün saat kaçta Kanal 7 de tekrar yayınlanıyor?Yemin dizisi tekrarını izle

Kanal 7 ekranlarında başlayan Yemin dizisi tekrarları ile de oldukça izlenip tutulmaya devam ediyor. Yemin dizisinin yeni bölümleri reytinglerde de oldukça yüksek izlenme oranına ulaşınca Kanal 7 sabah kuşağında da yemin dizisini özellikle izleyemeyen bayanlar ev hanımları için yeniden ekrana getirecek.

Yemin tekrarını Öğlen saat 14:45 ve gece sabaha doğru saat 01:150 te izleyebilirsiniz.

Yemin Ne Olursun Dinle Sözleri (Şarkının Tamamı) ve Klibi

Yemin dizisinin tekrar bölümlerini her öğlen saat 14:45‘te ve her gece yarısı saat 01:50 ‘de Kanal 7 ekranlarında izleyebilir saat 20.15 te yeni bölümünü Kanal 7’de takip edebilirsiniz. Emir ile Reyhan’ın öyküsünü anlatan Yemin dizisi yeminine sadık kalmak isteyen Reyhan’ın başından geçenleri izleyicilere aktarıyor ve oldukça başarılı bir dil kullanıyor. Daha önce TRT 1 ve Star TV’de ekrana gelen Adını Sen Koy dizisinin çekildiği mekanlarda ve Konak’ta çekilmeye devam eden Yemin dizisi izleyiciden oldukça iyi bir elektrik aldı ve reyting oranları oldukça iyi çıkmaya başladı.Yemin dizisi tekrar bölümü video izle

18 şubat 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan yemin dizisi ilk bölümü ile 32. sırada yer aldığı reytingleri Perşembe günü 16. sıraya kadar yükselterek neredeyse haftalık diziler kadar reyting almaya başladı. Bu oldukça güzel bir sıralama umarız izleyiciler Yemin dizisinde sadık kalır ve bu reytingler düşmez. Yemin dizisinin tekrar bölümlerini son bölümlerini burada sizlere sunmak ve izleyemeyen izleyicilerimize sitemiz üzerinden izletmek istiyoruz.

Sizler de merak ettiğiniz ya da izlemek istediğiniz yemin dizisinin bölümlerini sahnelerini bize yazarak talep edebilirsiniz ve Yemin dizisi ile ilgili son bölüm tekrarını burada izleyebilirsiniz. Hikmet beyin Reyhan’dan niçin bir yemin istediğini ve oğlu Emir ile neden evlenmesini istediğini izleyicilerimiz oldukça merak ediyorlar. Hemen şunu söyleyerek kısa bir yanıt verelim.Yemin dizisi tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta

Hikmet bey oğlu Emir’i adam edebilecek ve onu zengin bebesi olarak değil bir aile babası olarak oturaklı bir insan olması için köylü bir kızla evlendirmeyi düşünmüştür. Kendisi hasta olan Hikmet Bey ilerleyen günlerde ölüp diziden ayrılabilir. Bu yüzden de oğlu Emiri güvendiği sağlam karakterli bir insanla evlendirmek en son arzusuydu bunu gerçekleştirmek için Reyhan’dan böyle bir evliliği talep etti, Reyhan da buna sadık kalmaya devam ediyor.

Yemin dizisinin tekrarları yemin dizisinin yeni bölümü kadar merak ediliyor ve hangi günlerde saat kaçta yayınlanıyor diye merak edenlere Biz de buradan yanıt vermek istiyor bir kez daha izleyicilerimize yemin dizisinin tekrarı ne zaman hangi günlerde saat kaçta bu sorunun cevabını vererek konumuzu bitirmek istiyorum. Yemin dizisi yeni bölümleri ile her gün saat 20.15 te kanal 7’de ekrana geliyor. Yemin dizisinin tekrarı ise sabah kuşağında yayınlanıyor ve saat her öğlen saat 14:45’te ve her gece yarısı saat 01:50 Kanal 7 ekranlarında başlıyor.Yemin dizisinin tekrarını izle kanal 7

Yemin dizisinin son bölümünü izleyemeyenler için buraya eklemek istiyoruz. Yemin dizisi yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Sizler de yemin dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız, diziyi beğendiniz mi dizideki Emir ve Reyhan karakterleri nasıl buldunuz, Kemal ve kızı masal hakkında neler düşünüyorsunuz, onlara bakıcılık yapan Leyla hakkındaki fikirlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Ama en çok Emir’in annesi Cavidan merak ediliyor ve Emir’in eski arkadaşı Cemre yemin dizisinin en çok merak edilen oyuncularından bir diğeri. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Bekliyoruz, hoşça kalın.

Yemin dizisi tekrarları Yeniden Kanal 7 de hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin dizisi tekrarı izle, Yemin hangi gün saat kaçta Kanal 7 de tekrar yayınlanıyor? (12 Yorum)

  1. İyide ne zaman açsam hep aynı bölüm dalga mı geçiyorlar ilk baktım hoşuma gitti ama hep aynı hep aynı

  2. Daha yolun başındayken bir genç kızı bir yemine mahkum etmek çok būyūk bir sorumluluk Gayet aklı başında gūzel kız Reyhan sanki hazır gibi būtūn bu zorluklara. . Cavidanın kőylū kızı diye kūçūmsediği hatta tahammül bile edemediği zoraki gelini olduğu Cavidana hiç kimse sőz etmemiş her halde ( kőylū milletin efendisi olduğunu ) Őzel okul larda okuttuģu hiç bir masraf tan kaçınılmadığı konağın biricik oğlu emir ilk karşılaştığı zorlukta konuşma kūltūrùnů kullanmayıp direk tekme tokat adam dóvmesi Cavidanın eğitimli oğluna yakışmadı doğrusu. .
    Çok bilindik bir başlangıç çok tanıdık hatta daha őnce izlemiş gibiyim. . Fakat Oyuncuların diziye hakimiyeti Bőlūmlerin takibi izlenesi bir boyut kazandırdı ve beş gūnū geride bıraktı. . Bir ara dizi izlemekten nefret ediyodum. . bakalım bu dizi biraz bu dūşūncemi kırdı takibi de başarılı olursa seyirci reyting hakkı tanır izleyip góricez.iyi seyirler ..

  3. ❤️Yemin❤️Dizisin Tekrar Verilmesi İyi Umarım Retink Daha Yüksek Olar Dizi Yeni Olsada Sevgi Kazana Bildi Dizinin Hekayesi Cok Gözel Aile Dizisi Aşk Sevgi Bu Dizide Gözel Hayatda Yemin Edilsede Aşk Sevgi Verilmiş Sözü Unutdurur Hayatımızda❤️Aşk Sevgi❤️Önçe Gelir Hayatımızda Hara Baksağ Orada❤️Aşk Sevgi❤️Görürük Bütün Yuvalara Aşk Sevgi Işığı Düşsün

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019