Yemin Dizisinde Çalan şarkılar Jenerik müziği fon Şarkısı ve Sözleri

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin ‘in Giriş Jenerik Müziğini dinle yada indir. 2019 yılının ilk aylarında 18 Şubat 2019 günü ekrana gelmeye başlayan Yemin Dizisi Şarkısı müziği Jenerik fon dinle. Fragmanda Çalan müzik. Yemin dizisi Jenerik fon müziği dinle Yemin dizisi Fragmanda Çalan Şarkı ve Sözlerini de sizlere Yemin kategorisinde sunacağız.

Yemin Dizisi 18 Şubat pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal 7 ekranlarında başladı. Yeni sezonda 2019 yılında haftaiçi hergün ekranlara gelen ve diğer dizilerin başlamadığı saatlerde seyirciyi ekrana kitleyen bu güzel aşk dizisinin yeni fragmanları geldikçe, yeni şarkı ve müzikler eklendikçe sizlerle paylaşacağız. Sizlerden gelen istekleri göz önünde tutarak Yemin Dizisi Şarkısı müziği sayfaları oluşturmaya karar verdik. Bu sayfada dizinin çok beğenilen slow giriş müziğini bulacaksınız. İlerleyen dönemde Yemin dizisinde çalan şarkılar doğrultusunda isteklerinizi anında yanıtlamaya çalışacağız.

Kanal 7 Yemin Dizisi müziği Jenerik fon Şarkısı ve Sözleri

Kanal 7 Yemin Dizisi Şarkısı müziği Yemin Jenerik fon müziği dinleyin

Yeni 2019 sezonunda Kanal 7 de ekrana gelen dizilerden biri de günlük yayınlanacak olan Yemin Dizisi oldu. Yemin Dizisinin Müziği fragmanda çalan müzikleri ve şarkıları ile ilgi odağı olurken, Yemin Dizisi Jenerik Fon müzikleri ve Yemin Dizisi Şarkıları DiziHaberi.tv de istek ve arzularınız doğrultusunda bölüm bölüm çalan şarkılar sizlerle olacak. Bizlere bölüm ve sahne adını yazarak şarkı isteklerinizi gönderebilirsiniz. Yorum kısmına yazacağınız yorumlarınızda;

Örn: Yemin dizisi 1. bölümde Reyhanın köy sahnesindeki şarkıyı istiyorum.. şeklinde yazmanız yeterli..

Yemin Dizisi Kanal 7 ‘de 18 Şubat Pazartesi günü başladı. İlk Fragmanıyla merak uyandıran Yemin Dizisi büyük ilgi göreceğe ve konusuyla herkesin ilgisini alakasını çekti. Yemin dizisi köyden şehre bir gönülsüz aşk hikayesini anlatıyor. 2019’un iddialı yapımları arasında olan dizi izleyicileri ile senaristleri arasında dizinin gidişatı hakkında anlaşmazlık olsa da Yemin iddiasını devam ettiriyor. Bu iddiaya karşılık bizde DiziHaberi.tv olarak Yemin Dizisine ait şarkıları şiirleri fragmanda çalan fon müziklerini bir araya getirelim istedik. Dizilerin ilk bölümleri iyi geçerse devamında da güzel şarkılar müzikler geliyor. Bu doğrultuda Yemin dizisindeki şarkılar müzikler de oldukça beğeni topladı. Özellikle de “Ne Olursun Dinle” şarkısı çok beğenildi.

Yemin Ne Olursun Dinle Sözleri (Sözlerin Tamamı) ve Klibi

Yemin günlük Dizide çalan şarkı müzik Jenerik fon Şarkısı ve Sözleri

Yemin Dizisi Fragmanda Çalan Şarkı Sözleri

Yemin Dizisi severler şarkı müzik isteklerini aşağı yazabilir.. Bu sayfadan Yemin dizi müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz. Kanal 7 de ekrana gelecek olan ve salı günleri izleyici ile buluşan Yemin Dizisinin şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir.

Yemin Dizisi müziği Jenerik fon Şarkısı  (Youtube)

DiziHaberi Youtube Kanalına Abone Olun!..

https://www.youtube.com/channel/UCaJ_5MHOM4_W7mjWgXYGXvg

Hepinize iyi izlemeler ve dinlemeler dileriz.

Yemin dizi müziklerini ve isteklerinizi aşağı yazın lütfen…

Kaynak: DiziHaberi.tv


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yemin Dizisinde Çalan şarkılar Jenerik müziği fon Şarkısı ve Sözleri (17 Yorum)

  1. HAYIRLI GECELER SAHURLAR DİZİYİ İZLEMEDİM YARIN ARTIK NETTEN VE YOUTUBE KLİP ŞARKI VİDEOLARIN YAYINI İÇİN TEŞEKKÜRLER.. SAYIN YONETİCİ BAŞARILAR… GÖNLÜNÜZCE ZAMANLAR…

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2019