Yemin, Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm Kimdir?

Yemin dizisine Reyhan’ın kardeşi olarak katılan Gülsüm Polat kim? Dizide Reyhan’ın kayıp kız kardeşi Gülsüm Polat’ı canlandıracak olan genç bayan oyuncu kimdir? Hilal Anay’ın Boyu, yaşı, kilosu, resimleri ve instagram hesap bilgileri.

Yemin Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm (Hilal Anay) Kimdir

Yemin dizisi Emir ve Reyhan’ın etrafındaki entrikaların biraz azalmasıyla birlikte sakin bir sürece girmişti. Senaristler bundan hoşlanmamış olacak ki, diziyi ayakta tutan, özellikle de Emir’e karşı koruyucu bir yaklaşım gösteren izleyicilerin tepkisini tekrar üzerlerine çekecek bir hamle yaptı. Dizinin sadık izleyicilerinin kötülere karşı aşırı agresif tavırlarına rağmen yapılan bu yeni oyuncu ilavesi reytinglere çalışma olarak algılandı.

Yemin, Gülsüm Polat Kim?

Neyse, bu konuları bırakıp gelelim Reyhan’ın kayıp kız kardeşi Gülsüm Polat’a. Evet, Gülsüm Polat karakteri güya Reyhan’ın kayıp kız kardeşi. Reyhan böyle zannediyor ve kayıp kız kardeşi olduğunu ve onun yaşadığını öğrendiğinde çok seviniyor. Diziye 170. bölümde katılan bu kişi Reyhan’ın da kızlık soyadını taşıyan Gülsüm Polat’tır. Dizide Gülsüm Polat karakterine Hilal Anay hayat verecek.

Yemin Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm (Hilal Anay) Kimdir

Yemin Reyhan’ın Kardeşi Gülsüm (Hilal Anay) Kimdir

Yemin, Hilal Anay Kim?

Hilal Anay 30 Haziran 2000 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 20 yaşındadır. Akdeniz Üniversitesi Toros Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunudur. Baba memleketi Tokat Turhal’dır.

2019’da “Marid”, 2020’de ise “Geçerken Uğradım” komedi filminde oynayan Hilal Anay aslen sosyal medya fenomeni olarak bilinmektedir. Tunay Menajerlik’le sözleşmeli olan güzel oyuncu yaptığı talkshowlar ve komik videolar ile tanınmaktadır. Oyunculuk performansı deneme çekimlerinde çok beğenilince Kanal 7’de yayınlanan Yemin dizisine kabul edilerek ilk dizi deneyimini yaşamıştır.

Boyu ve kilosu hakkında bir bilgi yoktur. Hilal Anay’ın instagram adresi @hilal.anay ‘dır.

Hilal Anay Resimleri

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

 

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

 

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

 

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

 

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

Hilal Anay

YORUMLAR

  1. Çavidan Ölse İdi İyi Olardı Gülsümün Ölmesi İyi Olmadı

  2. Gülsümün Ölümü Kötü Oldu

  3. Hayırlı Çumalar dualarımız kabul olsun müselmanlar Açı günden kurtulsun dizilerin senaristleri normal dizi yapsınlar

  4. Narin cok itici soguk karakter

  5. Gülsüm kötü olsada iyilik yoluna keçdi ya çavidan o heç düzelmir kötüdüki kötü onun bir yolu var oda ölmek çavidan gedeçek çemre geleçek çok zor reyhan dizinin finalınadek mutlu olamadı sonunda ömer zehra gibi kaza yapıb öldüme nazmiye hanım

    1. Hayırlı günler.. Gülsüm kötu değildi caresizlik.. Yoksa arkadaşları o’nu okadar sevip dinlemezdi hapiste bile Reyhan ı uyuşturucudan suçlamasından kurdardı özünde iyi biri….. İnşaAllah hep konakta kalır böyle birine ihtitac vardı.. Sağlıkla kalın.. Sayın anomin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.