Yengeç Filmi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Tvde Ne Zaman Hangi Kanalda?

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan yengeç filminin oyuncuları kimler yengeç filminin konusu nedir Özeti hikayesi hakkında bilgiler ve yengeç filmi nerede çekiliyor televizyonda ilk kez ne zaman gösterilecek Yengeç hangi kanalda yayınlanacak gibi meraklı soruları burada sizlere cevaplandıracağız.

Yengeç Filmi Oyuncuları Kimler İşte tüm kadro:

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan Yengeç Filmi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor Tvde Ne Zaman Hangi Kanalda? Çekimleri perşembe günü başlayan Yengeç filminde Almila Ada Birsu rolüne, Nil Keser Birsu’nun kardeşi Katre’ye Erdinç Gülener de iki genç kızın babası Tekin’e hayat verecek. Fırat Altunmeşe’nin ise Deniz karakterini oynayacağı film 3 haftada tamamlanacak.

Fırat Altunmeşe yengeç filmi setini durdurduFırat Altunmeşe geçtiğimiz hafta sete eli yüzü çizilmiş halde gelince yönetmen tarafından çekimlere bir hafta ara verildi çünkü Fırat Altunmeşe’nin yüzündeki çizikler sevgilisinin kendisine kızarak yaptığı anlaşıldı ve bu yüzden çekimlere bir müddet ara verildi.

Almila Ada yengeç filminde başrolde oynayacak bu sinema filmi kendisinin en önemli yakınlarından birisi olacak. Almila Ada yengeç filminde Birsu rolüne girecek ve bir sürü Başarılı bir şekilde olmayacağını tahmin ediyoruz. Almila Ada Yengeç kod adlı sinema filminde başrol oynayacak. Sadi Canpolat’ın yapımcılığını üstlendiği, Enes Ateş’in ise yazıp yöneteceği filmin kadrosunda Fırat Altunmeşe, Nil Keser, Erdinç Gülener, Cem Zeynel Kılıç, Ömer Faruk Çavuş, Uğur Kurul ve Sezer Arıçay var.

Yengeç filminde Almila Ada Birsu rolünde oynayacak:

Yengeç filminde Almila Ada Birsu rolünde

Yengeç filminde Nil Keser Birsu’nun kardeşi Katre’ye hayat verecek:Yengeç filminde Nil Keser Birsu'nun kardeşi Katre rolünde

Yengeç filminde Erdinç Gülener de iki genç kızın babası Tekin’e hayat verecek:
Yengeç filmi ne zaman vizyona girecek hangi tarihte yayınlanacak: yengeç filminin çekimleri çok kısa bir süre içerisinde tamamlanacak Ancak Fırat Altunmeşe nin yüzündeki çizikler nedeniyle çekimleri biraz geçmeyince filmde sinema salonlarında biraz geç gelmiş oldu.

Yengeç filmi nerede çekiliyor: Yengeç filmi hem deniz kıyısında hem de İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekiliyor. Yengeç filminin çekildiği bütün yerleri mekanları sizlere daha sonra detaylarıyla resimli olarak burada yazacağız.Yengeç filmi oyuncu kadrosunda kimler var

Yengeç filmi televizyonda ilk olarak hangi kanalda ne zaman yayınlanacak: yengeç filmi çok fazla izlenirse büyük ihtimalle Kanal D ya da TV8 ekranlarında ilk kez yayınlanması bekleniyor. ancak henüz bir kanalla anlaşamadığı için bu konuda net cevap veremiyoruz ama ilerleyen günlerde yengeç filminin yayınlanacağı kanal belli olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2019