Yeni askerlik sistemi ne zaman yürürlüğe girecek?

Yeni Askerlik Sistemi Yürürlüğe Girme Tarihi Neden İleriye Alındı? Mayıs ayında yürürlüğe girmesi beklenen yeni askerlik sistemi tarihi ileriye alındı!

Yeni askerlik sistemi ileri tarihe alındı ilgilenenleri üzen haber: Yeni askerlik sistemi için ilgilendirenleri üzen haber geldi. Nisan ayında Meclis’e geleceği söylenen ve Mayıs ayında da onaylanacağını beklediğimiz askerlik sistemi tarihi uzadı,  ileri bir tarih belirlendi..

Yeni askerlik sisteminin yürürlüğü ile ilgili yeni bilgi.  Ntv ‘nin son dakika haberi olarak yayınladığı bilgiye göre yeni askerlik sisteminde taslak çalışmanın bittiği ve bakanlığın onayından  sonra onaylanmak üzere Cumhurbaşkanlığı’na gönderileceği söylendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da onayından geçmesinden sonra yeni askerlik yasası, Türkiye Büyük Millet Meclisi ‘ne sevk edilecek…

Yeni askerlik sistemi ne zaman yürürlüğe girecek?Ntv nin haberine göre yeni askerlik sistemi yaz ayları sonuna doğru yürürlüğe girecek.

Muvazzaflar da Faydalanabilecek mi?
Bu konu hakkında kesinleşen net bir bilgi yok. Ancak Muvazzaflar ın yeni askerlik sisteminden yararlanacağını tahmin ediyoruz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2019