Yeni Bir Ben 12 Ekim Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi?

Yeni Bir Ben 12 Ekim Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu Kim Elendi? Yeni Bir Ben yarışmasında geçen hafta Zana elenmişti. Zana elenince yerine gelen yeni yarışmacının adı Selime Sevüktekin. 44 yaşında. Ayakkabı sektöründe yöneticilik yapıyor. Gece hayatını tatili çok sever. Eşi görür görmez ona aşık olmuş. Baya havalı ve bakımlıydım diye bahsediyor kendisinden. Selime evlenmiş ancak anne olamamış bir insan. Anne olamamış olmasını ağlayarak anlatıyor. Gelinliğimle girdiğim evden eşimle çantalarımızla çıktık.

Eşyalarımız yoktu perdeler halıları annemler verdi. Bankalara olan borçlarımızdan dolayı haciz işlemleri oldu. Eşi ona daha iyi bir hayat vermek istediğini söylüyor. Eşi Selime’yi ilk hallerindeki gibi cıvıl cıvıl aynalarla barışık biri olmak istiyor. Selime Yeni Bir Ben olmak istiyorum diyor. Selime programa katılınca göz kapağı kaldırma ve botoks ardından da burun estetiği yapılıyor.

Uzman Ali Bey estetikleri yapıyor. Sonrasında dişlerine bakım yaptırmaya gidiyor. Güzellik uzmanı Emsal Doğan kaşlarını düzeltiyor, tırnak saç bakımı içinde kuaföre gidiyor. Selime istediği gibi yeni bir ben olup yeni yarışmacıların arasına katıldı.

Yeni Bir Ben yarışmasının yeni yarışmacısı Selime ile birlikte yarışmacılar yeni hafta da rekabet dolu dolu geçti. Sosyal medya fenomeni, Kombininde deri kullan ve sosyete pazarı şıklığı yapıldı. Perşembe ve cuma günü de farklı konseptler ile seyirci karşısına çıkan Yeni Bir Ben yarışmacıları cuma hafta finalinde kim birinci olacak?

Yeni Bir Ben yarışmasında cuma hafta finalinde kim eleniyor? Hafta birincisi kim olacak? Yeni Bir Ben yarışması bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

12 Ekim Yeni Bir Ben hafta finalinde elenen isim Selime oluyor. Selime ilk haftasında eleniyor. Yarışma da Selma, Azra Nesrin ve Ceylan devam ediyor.

Bu cumanın konsepti Ödül töreniydi. Cuma günü iyi bir konsept yapsa da Selime önceki günlerde aldığı az puanlarla elenmesine engel olamadı!

Selime’nin elenmesi sizce doğru karar mı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yeni Bir Ben 15 Ekim Pazartesi Haftanın yeni yarışmacısı kim, yüzüne maske takıp fragmanda görülen yeni yarışmacı oldukça merak edildi. Yeni bir ben 15 Ekim pazartesi günü kimin geleceği yeni yarışmacının adı soyadı oldukça merak edildi. İşte o tanıtım fragman: Yeni Bir Ben 15 Ekim Pazartesi Tanıtım Fragmanı Kanal D

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018